Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn a ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. W każdym razie obelgi w stronę reprezentanta trochę nie przystoja
0
@tbas @Bykunn tylko problem w tym że zawsze taki był a jak zostaliśmy mistrzami świata to każdy go chwalil i wywyższał. A jego wypowiedzi malo komu przeszkadzały
0
@mat32 krytyka jako sportowca ok ale człowieka to trochę przesada
24
@Dojaar znajdz drugiego takiego jak depay za 40 "czekam z niecierpliwością
0
@kamilo0066 to tak jakby ciebie szef albo współpracownicy za błąd od debili wyzywali
0
@mat32 nie on decyduje o tym czy ktoś jedzie czy nie. Za jego obecność winę ponosi trener ale wyzywać zawodnika to trochę przesada, można mieć zastrzeżenia do jego formy fakt. A co do porażki to też trzeba też uznać wyższość Francji która zagrała super mecz i nie bez powodu są mistrzami olimpijskimi
4
Ludzi którzy krytykują Kubiaka za formę sportowa rozumiem ale jak można wyzywać od debili, bufonów itp reprezentanta swojego kraju który wygrał nam kilka imprez np MŚ czy medale ME, medale ligi narodów i w niczym nam nie zawinił osobiście . Polacy szybko zapominają i od razu obrzucają gównem za każde niepowodzenie a większość z nich 4 liter zza monitora nie ruszyła albo 2 raz na oczy siatkówkę widzi. Jak krytykujecie to krytykujcie formę sportową a nie personę bo to taki sam człowiek jak my.
0
@graco14 zdazylo mi się kilka razy na reprezentacje wybrać i bardzo się cieszyłem z obecności na tych spotkaniach bo przeżyłem super emocje
0
@Michael24 conte, uros, tavares, malina ależ tam będzie paka
0
@FCB24 fajnie będzie urosa zobaczyć w naszej lidze
1
@MesQueUnClub96 myślę że i z Brazylia
1
@MesQueUnClub96 przez 1 set gdy był dobry atak to obrona nie była potrzebna więc jakby atak był to słabą obronę by przy tuszował
0
@Michael24 nie tyle słabością Kubiaka co nietrafnymi decyzjami vitala ale wierzę że wyciągnął wnioski
0
@zadafcb nie no aż tak to nie myślę że do wyskoku wlazłego mu jeszcze trochę brakuje ale fakt skacze bardzo wysoko
2
@JohnnyBarca postawie w następnym meczu na remis na pewno się przełamią xd
1
@JohnnyBarca stabilizacja przede wszystkim
30
Depay wskoczył na niesamowity poziom, strzela dyryguje rozgrywa. Miejmy nadzieję że to dopiero początek jego pokazów w tym sezonie
0
@Criss18Barca coś w tym stylu jak większość reprezentacji z topu
0
@Criss18Barca najlepszy skład nie ma tylko michailova, Turcja zagrała mecz "życia" a holandia punktowała słabości Rosji
0
@barcamember przygotowywali się tylko pod ten turniej
0
@FCB24 najlepiej byłoby znaleźć w tym złoty środek
0
@FCB24 libero zakrywa sporą część pola przyjmującego dlatego tak to wygląda, w dodatku przy mocnych zagrywkach jak Leona ciężko wybrać kierunek uderzając pełna mocą
0
@magic10 depay frankie lub pedri
1
Ukraina 1:0 brawo
1
Co jak co ale kibiców i oprawę mamy najlepszą na świecie, oby wszystkie imprezy z kibicami bo przy pustych trybunach to nie zawody
0
@Criss18Barca ale zdążały się w legii transfery za dość spore sumy które były lekko mówiąc nie trafione a w pucharach człowiek z doświadczeniem byłby jak znalazł
1
@MesQueUnClub96 w wyścigu jest realne wszystko, jak pokazały kwale i treningi może być sporo interwencji samochodu bezpieczeństwa co sprawi że wyścig będzie nieprzewidywalny być może dojazd do mety da przyzwoite miejsce nie mówię o punktach bo to byłby ogromny sukces
0
@Criss18Barca lepszy noł nejm za milion euro xd
0
@Allbi kto tym razem
1
@AmigoBlancos pewnie matkę mieli ocenzurowac jako S. Rudnik ale zapomnieli, xd