0

Co ten komentator chrzani że demir świetnie radzi sobie w drużynie b Barcelony jak on nawet tam meczu nie zagrał, nieprzygotowanie do meczu pierwsza klasa

1

Już jutro w polskich gazetach i internetach robert Lewandowski pokonuje wielka Barcelonę, cudowny gol Lewandowskiego

0

Barca może nie gra świetnie ale te bramki bayernu to śmiech po prostu

0

@Cwaniak4 a araujo w kieszeni

1

Araujo swietnie gra, teraz czyściutki wślizg

0

@FCB24 nimir swoje zrobi kwestia tego żeby ktoś mu jeszcze pomógł np ter Horst

0

@Tomo_95 ale patrząc na poziom i kasę to puchar Świata bije ME

3

@Encore puchar Świata to ja bym stawiał na równi z Me tam zawsze najlepsi walczą do końca i poziom zawsze wysoki

0

@ArterkHD zgadzam się w 100 %

0

@adi7adi8 tak tylko potencjał Czechów nieporównywalnie mniejszy, patrząc też na to w jakich klubach grają zawodnicy z Czech

1

@bartas97 i myślę że to by się sprawdziło gdyby nie wygrali 3 seta. Ale cóż fajnie że Czechy awansują tak wysoko w ME

2

Brawo Czechy ograć Francję to jedno ale ze aż 3:0 szok. Wielka niespodzianka

0

@michal26 fakt te sekundy to była kara tak wielka że aż o niej zapomniałem xd

1

@sonek kara słuszna z jednej strony ale będąc sprawiedliwym powinni od niej odstąpić skoro Hamilton nie dostał kary za Silverstone za akcję z maxem

0

@FCB24 pomyśleć że kiedyś grał w zaksie i marnował się na rozegraniu....

1

@VamosRakieta dokładnie i wychodziło to super. Swedrowski to bardzo wyważony komentator wie kiedy powiedzieć kilka cierpkich słów dla mnie to wzor dla innych. Podobają mi się jego wypowiedzi w "prawdzie siatki" gdzie często udziela się jako gość

1

@Bocheno1 to inne pozycje a poza tym jakie kryteria bierzemy pod uwagę bo wlazły trochę z kadra ważnych medali zdobył jednak

1

@VamosRakieta o ile swedrowskiego uwielbiam bo ma ogromną wiedzę o siatkówce o tyle drzyzgi i jego wybielania błędów syna nie znoszę. Fajnie komentuje ale gdy nie gra fabian bo to duet idealny jest. Mi się na przykład super oglądało puchar Świata w Japonii jak swedrowski sam komentował. A co do laskowskiego to ciekawostka że jego żona to była reprezentantka polski w siatkówkę

1

@VamosRakieta z jednej strony to wolę słuchać jego niż "bezstronnego" Drzyzge który psuje robotę świetnemu swedrowskiemu

0

W Finlandii na rozegraniu Esko 43 lata i nadal świetna jakoś wystawy. Jednak co klasa to klasa kiedyś świetny rozgrywający lubiący grać kombinacyjnie

1

@kubix05 Tomuś z czterech pancernych to była świetna rola, szkoda że kończy się epoka pewnej wspaniałej grupy aktorów

0

@joloskyy mam ten sam model o działa wzorowo więc telefon telefonowi nie równy

0

@michal26 zmiana pokoleniowa zrobiła swoje niestety

1

@fcbarcafan19 przede wszystkim w 11. Myślę że żadnego Roberto w ataku nie zobaczymy prędzej zagramy 3-5-2 z depayem i brajtem z przodu

1

To co prezentuje depay w tym sezonie to ja nie mam pytań. Ilość akcji wykreowanych okazji a przede wszystkim liczby. Cieszę się że ten zawodnik jest u nas w klubie bo cudownie ogląda się zawodników którzy są tak niekonwencjonalni i nieprzewidywalni w swoich działaniach a przede wszystkim efektowni. Przydałby się taki drugi na prawym skrzydle.

28

@DLFCB człowiek który śmieje się prosto w twarz reszcie klubów, jednoczesnie jest ostatnim który szanuje najpiękniejsze wartości futbolu. Cudowny człowiek

1

@Xwowrak duże szanse na zdalne są u mnie uczelnia nieoficjalnie informuje gdy się pyta że będzie zdalnie

0

@Amok97 tak bo inne ligi

0

@BoreekxD na Turcję to my raczej nie trafimy od razu bo na 4 nie spadną.

0

@priest9999 ja właśnie też bardzo chciałem żeby się pojawił lomacz z Francja bo mógłby odmienić mecz. A co do drzyzgi to fakt tylko gra fajnie wysoko z kurkiem a do Leona do przodu robi jakieś bezsensowne przyspieszenie piłki całkiem nie pod tego zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?