Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas doszukujesz się logiki w działaniu tej miernoty zwanej trenerem oszczędzę Ci czasu : nie ma w tych działaniach ładu i składu
5
@Kgorecki2500 jak dla mnie to może i ogrodnik poprowadzić żeby tylko nie koeman
0
@Adek02 stadion pechowy trener chu.... Ot cała zagadka xd
4
koeman ostatnio narzekał na to że grają co 3 dni jak tak dalej pójdzie to już nie będzie miał na co narzekać.......
0
@dasouzar11 tragedia myślałem że gorszej Barcy niż za setiena nie zobaczę ale jednak szybko mnie rzeczywistość wyjaśniła
0
@D10SLEO jemu się wszystko już po.....
1
Nie mam pojęcia co kieruje koemanem, jego decyzje są całkowicie niezrozumiale cofa de Jonga który tworzył zagrożenie pod bramka rywala przegrywając 1:0 i dalej gra na 3 obrońców co w Barcy nie sprawdza się. Ta drużyna jest już całkowicie wypalona i potrzebny jest nowy impuls w postaci nowego trenera. A sam koeman który nie potrafi przyznać się do błędu jest już żałosny, ciegle szukanie wymówek na swoje braki i problemy tworzone przez siebie. Dlatego jego zwolnienie powinno nastąpić jak najszybciej.
0
@Encore tylko w teorii musiałby odejść z Perugi bo zarząd nie chce żeby trener trenował i reprezentacje i klub
1
@adi7adi8 w momencie gdy wycofał się czarnecki Świder jest jedynym słusznym i poważnym kandydatem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@RosjaninBut trochę taki Samuel eto'o
1
@kewin nie obraziłbym się na taką dwójkę
5
@kewin i to jest bardzo dobra wiadomość, oby Świderski to wygrał bo to jedyny sensowny kandydat który myśli długofalowo co pokazał w zaksie
0
@mekston dramat, mercedes już nie patrzy żeby wygrać tylko żeby max przegrał xd
1
@Cule1234 według mnie wszystkie nasze drużyny powinny wyjść z tych grup, najciężej ma zaksa ale od triumfatora poprzedniej edycji wymaga się wyjścia z takiej grupy
0
@Encore mi kiedyś trener tłumaczył tak : jakie treningi taki i mecz i coś w tym jest najwidoczniej skoro drużyna tak wygląda
0
@Encore a kto prowadzi treningi i narzuca jak mają grać, kto wymaga takich a nie innych zachować oraz kto układa skład? No właśnie więc i ta osoba ponosi odpowiedzialnośc
1
@Encore i co jakbyśmy strzelili i wygrali.? Tylko przedłużyli byśmy byt tej miernoty na ławce z którym njic nie wygramy a nawet nie zrobimy kroka do przodu
4
@Encore tu nie chodzi o same wyniki, zobacz jak ta drużyna gra, nie prezentuje zadnego stylu, zawodnicy fizycznie wyglądają fatalnie
2
@MesQueUnClub_87 zgadzam się z tobą w 100%. Bezsensowne niepotrzebne szkodniki roznoszące choroby i niszczące wszytko co popadnie
0
A mi się wydaje że Koman już zna przyczynę tych remisów i porażek. W lidze mistrzów i lidze hiszpańskiej grają zbyt dobre drużyny gdybyśmy grali w ekstraklasie albo innej lidze Kambodży czy Nigerii byśmy wygrywali przeciez to banalnie proste
0
@mekston widać postępy
0
@Azi trzeba przyznać że sztab trenerski robi co może
1
@333tricampeones333 laporta po to go zwolnił z Barcy b żeby zatrudnić po 3 miesiącach w 1 drużynie. Już w to wierzę....
1
@Kinginiesta przeciwnik postawił nam ciężkie warunki ciszymy się z punktu na trudnym terenie i walczymy dalej o mistrza jest już 5 kolejek za nami a my dalej jezyesmy w grze
49
Z taką kadrą nie da się ograć takiego giganta jak cadiz w dodatku grając na wyjeździe
0
Jeśli 11 piłkarzy nie wie co robić i jak grać na boisku to nie ma opcji żeby to była ich wina. Widać w Barcy brak pomysłu ze strony trenera na grę i zero jakiejkolwiek taktyki chyba że przyjmuje taktykę jak z bayernem jak najmniej stracić i może coś się uda wsadzić.... Ale do rzeczy albo gramy atakiem pozycyjnym i układamy jakieś schematy (nie mamy takowych) albo oddajemy piłkę i nastawiamy się na kontry. Kolejna rzeczą jest całkowity brak pressingu jak widzę że sam frankie biegnie po stracie na pełnym gazie a obok Sergio truchta w keirunku kolejnego zawodnika to mnie szlak trafia. 17 letni Gavi jakoś ma jaja żeby wejść ostro w przeciwnika zaatakować go a starsi doświadczeni grają na alibi.... Dla mnie za to wszytko odpowiedzialność ponosi koeman i mam nadzieję że więcej na ławce go nie zobaczę....
1
Myślę że rysiu Kalisz zagrałby lepiej niż niejeden z naszych w końcu on coś biegał w tych meczach tvnu
1
Mam nadzieję że budząc się rano przeczytam oficjalnie : koeman zwolnionty
5
Nie myślałem że zatęsknie za chaotycznym dembele na skrzydle