Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Przemek2323 ja albanie jeśli chodzi o Kraj wspominam miło, może trochę 3 świat ale rozwijają się itp szkoda ze maja taką dzicz na trybunach
4
Wpuścić chamstwo na salony
0
@Kinginiesta dlatego z przymrożeniem oka to napisałem xd
8
@Kinginiesta yyy to zupełnie jak Kozłowski na san Marino jak to w studiu powiedzieli bez komplekow wyszedl grać przeciwko San Marino xd xd
2
@joloskyy nie trzeba zmieniać
1
@michal26 plus liga się wyrównała ale bardziej cieszy to że zespoły z dołu tabeli poczyniły super transfery jak widzę rozgrywającego ma'a a Katowicach to się japa cieszy widząc jego grę, szybko kombinacyjnie aż żal że Polska nie ma takiego człowieka w kadrze . Myślę że walka o medale będzie ciekawa ale i mecze z dołu tabeli będą rowie emocjonujace bo zarówno lublin, Lubin jak i radom mają potencjal kadrowy na niezłe granie
1
@michal26 dokładnie plus liga stała się bardzo mocna i równa przede wszystkim
0
@michal26 ja myślę że slepsk to taki łącznik między czołowa 6 a reszta zespołów
3
@DawidekFCB super gra polecam
2
@michal26 wg mnie resovia nic wielkiego nie osiągnie mimo składu. Slepsk skład ma bardzo dobry lukasik, tuaniga boladz, takvam, to super gracze ale jak dla mnie połowa ich sukcesu to trener kowal
3
@michal26 zamiast Katowic to ja bym umieścił Suwałki które są bardzo fajnie ułożonym zespołem i poprzednie sezony mieli już bardzo dobre dodatkowo super trener. No i ta resovia na papierze zespół super ale jak się popatrzy na ich grę to już średniakiem zalatuje
3
@Ciule123 i to jest dobra wiadomość
1
@zadafcb oby max to wykorzystał odpowiednio
1
W jakiej sieci pakiety internetowe na kartę warto wykupić, mam dualsima i chce zarejestrować sobie 2 kartę i korzystać z niej tylko do internetu potrzebuje ok 10-15gb miesięcznie?
0
@Odcinkowy dramat, jesli uniknie odpowiedzialności to kompromitacja Polskiego wymiaru sprawiedliwości
1
@PatrychoO gra ciałem, zawsze twardo stałem na nogach
1
@baartekk97 zagrał bardzo dobrze, zupełnie w innym stylu niż gra w Barcy z gavim i koke zdominowali bardzo dobra fizycznie grająca pomoc Włochów
0
Patrząc na wczorajszy mecz hiszpanow aż gęba się radowała jak oglądało się busiego i gaviego grających świetnie wśród bądź co bądź nie najmocniejszej kadry świata. Ale nasz trener i tak powie ze nie ma kim grać
1
Gavi gra jakby to był jego 20 mecz w kadrze,
2
Warto kupować nową Fifę na ps4? Gram bardziej tryb kariery srednio grywam w ultimate
0
Myślicie że ceny paliw wzrosną jeszcze, utrzymają się czy z maleją pytam w perspektywie najbliższych 6 miesięcy?
1
@Ojciec5tkidzieci mnie najbardziej cieszy świetny powrót Łukasika którego uważam za jednego z najlepiej atakujących przyjmujących w plus lidze. No i Mateusz Mika wrócił do gry. Kolejka bez niespodzianek póki co, zawiódł mnie butryn w Olsztynie bo oczekiwałem dużo więcej i nawet postawiłem go na kapitanie w wygrajpluslige
2
@lucca87 mają fajne pokolenie i mogą osiągnąć sporo sukcesów i wreszcie są to prawdziwi włosi a nie pół Repki ściągnięta z innych krajów. Szczególnie michelietto wygląda na gracza który może być w topie światowym bo ma genialnie ułożona lewa rękę. Myślę że mogą wrócić do starych sukcesów aczkolwiek Rosja Polska Brazylia Francja też mają kim grać
1
@Ojciec5tkidzieci ja osobiście mega liczę na Olsztyn połączenie butryn Firlej defalco może narobić mnóstwo problemów każdej drużynie. Faworytem pozostaje jastrzębski węgiel i zaksa a co do resovii to myślę że to mzoe być rozczarowanie sezonu bo nie według mnie ten model drużyny jest zbyt chwiejny. Miło może nas zaskoczyć lublin i tu doszukiwalbum się nawet sensacji i awansu do top 8. Bardzo ciekaw jestem skry czy atan uciągnie tę drużynę czy jednak nie odzyska formy sprzed kontuzji
0
@FCB24 sander to też nie jest mistrz przyjęcia, skra ma jeszcze tahta więc o tę pozycję jestem spokojny
0
@FCB24 czy ja wiem, jak grał to był cieniem siebie sprzed kontuzji dobrze ze podpiszą kooya który da dużo więcej niż sander
0
@jeyx77x a jakiś tryb kariery menadżera jest dobtepny w Pesie?
0
@jeyx77x z ciekawości ile kosztuje premium
0
@vlbmadridista świetnie Barca mnie nie zawiodła bo liczyłem się z porażką za to real ucieszył jak nigdy oby tak dalej
0
Ściągał już ktoś z was efootball 2022 (pes 2022) na ps4? Chciałbym się dowiedzieć ile waży plik i skąd najszybciej go ściągnąć