Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi być może masz rację przy obecnych problemach fcb w ofensywie
0
@Bogan tak ale to było w czasach gdy był w takim wieku że marnowałby się na ławce a obecnie swoje lata ma w każdym razie byłby dużo lepszy niż de Jong
3
Pedro w lazio pierwsza połowa bramka plus asysta. Przydałby się obecnie w Barcy na ławkę a nie taki luuk de Jong
1
@-barca4ever- według mnie tak alisson wyszedł i nie trafił w piłkę, bez przesady żeby każdy delikatny kontakt gwizdac
0
Tym składem nie da się grać w te tiki taki
0
@takisobiektos bardzo duży progres poczynił przede wszystkim głowa nie pęka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@arkasath pięknie gra póki co Hubert
0
@Kluivert_P a kto ci broni się zaszczepić? Znikną twoje problemy
4
@Kgorecki2500 spróbowałem obejrzeć ten kabaret na tvp 1 ale to ponad moje siły
2
@AmigoBlancos cóż są zawodnicy do których szacunek się ma bez względu na barwy które reprezentują i ich należy doceniać bo niestety coraz mniej już takich zawodników
1
@Przemek2323 warto wspomnieć o tym że na cmentarzach pojawia się sporo przypadków covida podobno nawet zmarli zarażają.....
1
@VegetaPolska Arthur zdecydowanie, dla mnie to najlepsza postać jaką miałem okazję spotkać w grach które przeszedłem. Marston to trochę taki twardy typ nie zważający na nic innego oprócz tego co sobie założy.
1
@michal26 no niestety, boli to że ci co się im nie należy biorą albo chcą brać a ci co im się należy wstydzą się iść po pomoc lub szukają alternatyw. Niestety w takich czasach żyjemy
0
@michal26 a teraz tak nie jest ze pewna grupa społeczna nauczyła się już że pieniądze i tak im dadzą? Bo według mnie zbyt dużo osób na ten socjal czeka, są osoby którym na prawdę się to należy ale większoś z tych co dostaje powinna wziąć się po prostu do roboty
2
@DonMatteo901 swoje braki w umiejętnościach piłkarskich próbuje zatuszować agresja
2
@MesQueUnClub96 pech to pech
0
W meczu city postawione obie strzela mecz zamyka kupon co może pójść nie tak? City nie strzela gola
0
@BarcaInfo przecież la bamba by go od amigosow wyzywala jakby wszedł na boisko
2
Nie mówię że xaviemu wyjdzie od razu w Barcy, ale przynajmniej nie będzie dołował że nie umieją grać piłkarzy którzy są w najważniejszym okresie rozwoju typu gavi, ansu, demir, dest, puig. Cięższe treningi i nowe rozwiązania taktyczne mogą przywrócić niektórych piłkarzy do formy sprzed lat a młodych konkretnie rozwinąć. Być może z xavim zaczniemy w końcu grać piłka a nie oddawać ją przeciwnikowi. Za guardioli obrona nie była murem nie do przebicia lecz pomagał fakt że przeciwnik miał piłkę przy nodze przez 30-35% czasu meczu co znacznie utrudniało grę w ofensywie rywalowi.
0
@szkutnik91 trener rezerw Barcy
0
Bayern, Granada, cadiz, benfica, Atletico, real a trzeba było czekać do meczu z rayo żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski..... Ale lepiej późno niż wcale
4
Koeman "gdybyśmy wykorzystali karnego mecz potoczyłby się inaczej"
0
@SinMistico on pali wszystko co spotka nawet wszystkie mosty za sobą spalił
73
Logika koemana. Po co wpuszczać demira na ogranie gdy wygrywamy np valencia, lepiej go wpuścić gdy przegrywamy i zwalić winę na niego że nie odwrócił losów meczu
0
Dylemat dnia obejrzeć rayo Barca czy Kielce vs psg w ręczna
0
@FCBKUBANO i tak analizuje sam na swój sposób bardziej chodzi o sugestie bo później i tak wybieram co uważam za słuszne
0
Znacie jakiś godnych polecenia typerów z Twittera, fb lub strony internetowej?
1
@Ojciec5tkidzieci defalco z butrynem dali dzis show, ładnie oglądało się grę Olsztyna
1
A komentatorzy chwalą sędziego xd xd xd