0

@DaPidejpi być może masz rację przy obecnych problemach fcb w ofensywie

0

@Bogan tak ale to było w czasach gdy był w takim wieku że marnowałby się na ławce a obecnie swoje lata ma w każdym razie byłby dużo lepszy niż de Jong

3

Pedro w lazio pierwsza połowa bramka plus asysta. Przydałby się obecnie w Barcy na ławkę a nie taki luuk de Jong

1

@-barca4ever- według mnie tak alisson wyszedł i nie trafił w piłkę, bez przesady żeby każdy delikatny kontakt gwizdac

0

Tym składem nie da się grać w te tiki taki

0

@takisobiektos bardzo duży progres poczynił przede wszystkim głowa nie pęka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@arkasath pięknie gra póki co Hubert

0

@Kluivert_P a kto ci broni się zaszczepić? Znikną twoje problemy

4

@Kgorecki2500 spróbowałem obejrzeć ten kabaret na tvp 1 ale to ponad moje siły

2

@AmigoBlancos cóż są zawodnicy do których szacunek się ma bez względu na barwy które reprezentują i ich należy doceniać bo niestety coraz mniej już takich zawodników

1

@Przemek2323 warto wspomnieć o tym że na cmentarzach pojawia się sporo przypadków covida podobno nawet zmarli zarażają.....

1

@VegetaPolska Arthur zdecydowanie, dla mnie to najlepsza postać jaką miałem okazję spotkać w grach które przeszedłem. Marston to trochę taki twardy typ nie zważający na nic innego oprócz tego co sobie założy.

1

@michal26 no niestety, boli to że ci co się im nie należy biorą albo chcą brać a ci co im się należy wstydzą się iść po pomoc lub szukają alternatyw. Niestety w takich czasach żyjemy

0

@michal26 a teraz tak nie jest ze pewna grupa społeczna nauczyła się już że pieniądze i tak im dadzą? Bo według mnie zbyt dużo osób na ten socjal czeka, są osoby którym na prawdę się to należy ale większoś z tych co dostaje powinna wziąć się po prostu do roboty

2

@DonMatteo901 swoje braki w umiejętnościach piłkarskich próbuje zatuszować agresja

2

@MesQueUnClub96 pech to pech

0

W meczu city postawione obie strzela mecz zamyka kupon co może pójść nie tak? City nie strzela gola

0

@BarcaInfo przecież la bamba by go od amigosow wyzywala jakby wszedł na boisko

2

Nie mówię że xaviemu wyjdzie od razu w Barcy, ale przynajmniej nie będzie dołował że nie umieją grać piłkarzy którzy są w najważniejszym okresie rozwoju typu gavi, ansu, demir, dest, puig. Cięższe treningi i nowe rozwiązania taktyczne mogą przywrócić niektórych piłkarzy do formy sprzed lat a młodych konkretnie rozwinąć. Być może z xavim zaczniemy w końcu grać piłka a nie oddawać ją przeciwnikowi. Za guardioli obrona nie była murem nie do przebicia lecz pomagał fakt że przeciwnik miał piłkę przy nodze przez 30-35% czasu meczu co znacznie utrudniało grę w ofensywie rywalowi.

0

@szkutnik91 trener rezerw Barcy

0

Bayern, Granada, cadiz, benfica, Atletico, real a trzeba było czekać do meczu z rayo żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski..... Ale lepiej późno niż wcale

4

Koeman "gdybyśmy wykorzystali karnego mecz potoczyłby się inaczej"

0

@SinMistico on pali wszystko co spotka nawet wszystkie mosty za sobą spalił

73

Logika koemana. Po co wpuszczać demira na ogranie gdy wygrywamy np valencia, lepiej go wpuścić gdy przegrywamy i zwalić winę na niego że nie odwrócił losów meczu

0

Dylemat dnia obejrzeć rayo Barca czy Kielce vs psg w ręczna

0

@FCBKUBANO i tak analizuje sam na swój sposób bardziej chodzi o sugestie bo później i tak wybieram co uważam za słuszne

0

Znacie jakiś godnych polecenia typerów z Twittera, fb lub strony internetowej?

1

@Ojciec5tkidzieci defalco z butrynem dali dzis show, ładnie oglądało się grę Olsztyna

1

A komentatorzy chwalą sędziego xd xd xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?