7

Nie wiem jak ludzie mający prawo jazdy, jeżdżący po drogach widzą winę verstappena w incydencie gdy Hamilton w niego wjechał. To nie ten kto jedzie z przodu ma uważać na tego z tyłu tylko na odwrót myślę że dzieci z podstawówki takie podstawy rozumieją

3

To teraz tak max dojeżdża 6 sekund za Lewisem a Lewis dostaje na koniec karę 5 sekund za wjazd w tylek maxa. FIA to zrobi!

0

@mate92 kolejny raz powtarzam jakby miał do przejechania całe okrążenie żeby dotrzeć do prostej to powinien czekać żeby przepuścić? Chyba nie czaisz

7

FIA nie różni się niczym od sędziów z la ligi jedno i drugie ślepe

1

@zadafcb a Hamiltona wjazd w tylek maxa skończy się jako incydent wyścigowy

0

@mate92 przecież nie zrobił tego w zakręcie

1

@mate92nakazano@mate92nakazano mu oddać więc musi zrobić to jak najszybciej a nie kiedy mu się podoba

2

Każdy kto ma prawo jazdy wie czyja to była wina

0

@SinMistico zgadzam się w 100 procentach. FIA nie jest konsekwentna kara na Silverstone mogłaby dużo zmienić i ostudzić zapędy obu kierowców

0

Komentarz usunięty

6

Przecież terwz to Hamilton wjechał ewidentnie w maxa nie wiadomo czemu

0

Co zrobił Lewis

1

@AmigoBlancos i to w 45, minut

9

Oglądam f1 i co start otwieram kolejnego browara obawiam się że jak tak dalej pójdzie to mi piwa zabraknie

0

@Worny Chicago a jeśli chodzi o zawodnika to doncic / derozan

7

@BeziteX może dlatego że Hamilton to buc i gbur zadufany w sobie dodatkowo wspomagany przez FIA na każdym kroku

1

Płacz Hamiltona za 3...2..1.

0

I red bull jest do przodu

0

@Chaoss różnica mieszanek dodatkowo Hamilton na twardych miał słabe tempo w treningach

0

@mekston o ile nie będzie znów SC bo wtedy jego strategia padnie

0

@mekston w treningach na twardych mercedes nie był zbyt szybki.....

0

@Chaoss odjedzie Hamiltonowi a nie jest powiedziane ze Lewis dojedzie na tych oponach do mety bo różnie może być

0

@Chaoss nie koniecznie zobaczymy czy opony wytrzymają a może znów będzie SC i wtedy max może zyskać

0

Max nie zmieniając opon sporo ryzykuje ale równie dobrze może dużo zyskać

0

Haasy jak zwykle w formie

0

@sonek mi też lazio kupon zamykało

1

Lazio Lazio kupon ci spier....

0

@Mns21 rywale na wyjazdach strzelają prawie w każdym meczu więc są bardzo duże szanse

1

@GeneralXavi na pewno by grał bo miał potencjał mega duży ale wybrał pieniądze

0

@AlwaysBlaugrana bardzo dobrze ogrzewa ławkę rezerwowych, wywiązuje się z tej roli znakomicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?