Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie wiem jak ludzie mający prawo jazdy, jeżdżący po drogach widzą winę verstappena w incydencie gdy Hamilton w niego wjechał. To nie ten kto jedzie z przodu ma uważać na tego z tyłu tylko na odwrót myślę że dzieci z podstawówki takie podstawy rozumieją
3
To teraz tak max dojeżdża 6 sekund za Lewisem a Lewis dostaje na koniec karę 5 sekund za wjazd w tylek maxa. FIA to zrobi!
0
@mate92 kolejny raz powtarzam jakby miał do przejechania całe okrążenie żeby dotrzeć do prostej to powinien czekać żeby przepuścić? Chyba nie czaisz
7
FIA nie różni się niczym od sędziów z la ligi jedno i drugie ślepe
1
@zadafcb a Hamiltona wjazd w tylek maxa skończy się jako incydent wyścigowy
0
@mate92 przecież nie zrobił tego w zakręcie
1
@mate92nakazano@mate92nakazano mu oddać więc musi zrobić to jak najszybciej a nie kiedy mu się podoba
2
Każdy kto ma prawo jazdy wie czyja to była wina
0
@SinMistico zgadzam się w 100 procentach. FIA nie jest konsekwentna kara na Silverstone mogłaby dużo zmienić i ostudzić zapędy obu kierowców
0
Komentarz usunięty
6
Przecież terwz to Hamilton wjechał ewidentnie w maxa nie wiadomo czemu
0
Co zrobił Lewis
1
@AmigoBlancos i to w 45, minut
9
Oglądam f1 i co start otwieram kolejnego browara obawiam się że jak tak dalej pójdzie to mi piwa zabraknie
0
@Worny Chicago a jeśli chodzi o zawodnika to doncic / derozan
7
@BeziteX może dlatego że Hamilton to buc i gbur zadufany w sobie dodatkowo wspomagany przez FIA na każdym kroku
1
Płacz Hamiltona za 3...2..1.
0
I red bull jest do przodu
0
@Chaoss różnica mieszanek dodatkowo Hamilton na twardych miał słabe tempo w treningach
0
@mekston o ile nie będzie znów SC bo wtedy jego strategia padnie
0
@mekston w treningach na twardych mercedes nie był zbyt szybki.....
0
@Chaoss odjedzie Hamiltonowi a nie jest powiedziane ze Lewis dojedzie na tych oponach do mety bo różnie może być
0
@Chaoss nie koniecznie zobaczymy czy opony wytrzymają a może znów będzie SC i wtedy max może zyskać
0
Max nie zmieniając opon sporo ryzykuje ale równie dobrze może dużo zyskać
0
Haasy jak zwykle w formie
0
@sonek mi też lazio kupon zamykało
1
Lazio Lazio kupon ci spier....
0
@Mns21 rywale na wyjazdach strzelają prawie w każdym meczu więc są bardzo duże szanse
1
@GeneralXavi na pewno by grał bo miał potencjał mega duży ale wybrał pieniądze
0
@AlwaysBlaugrana bardzo dobrze ogrzewa ławkę rezerwowych, wywiązuje się z tej roli znakomicie