3

@KapiFCB chciał wydymać Freda i zarabiać jak gwiazda to życie Go szybko sprowadziło do parteru

0

@Kwiatek67 keirrison był chyba jeszcze gorszy bo przypomnę że luuk kosztował nas tylko opłatę pensji 1 mln

2

@Kluivert_P tam wszystko grało ze sobą była jedna gwiazda w postaci Messiego a reszta grała na wysokim poziomie. Drużyna wyglądała nieziemsko

3

Na instagramie Barcelony wspomnienie bramek naszego byłego gracza Pedro. Brakuje teraz tak solidnego skrzydłowego, który haruje w obronie i notuje dobre liczby. Szkoda ze tak potoczyły się jego losy w Barcy bo trio MVP to chyba mój ulubiony atak Barcelony.

8

@Encore nie zgodzę się z tobą kompletnie, przypadek to był że Hamilton jadąc do Emiratów miał jesscse szanse na mistrzostwo po tym wszystkim co się zdarzyło w sezonie

1

@Piorun mi osobiście to najbardziej brakuje Malezji szczególnie dlatego że warunki pododowe bywały tam bardzo nieprzewidywalne co zwiększało atrakcyjność również bardzo lubiłem tor w Walencji oraz we Francji kiedyś był taki jeden bodajze Magny Cours?

1

@michal26 projekt mimo wszystko wywiózł punkt z bardzo ciężkiego terenu w dodatku grając osłabionym także oni muszą powalczyć co do jastrzębia to oni muszą wyjść z 1 misjca a zaska powalczy z lube bo mają ku temu predyspozycje

0

@kulek22 patrząc na przeciwników jakich miała skra to tam brak zwycięstwa byłby minimum katastrofa

1

@IronSanHybrid nie no drwal do grandera to nie ma podjazdu nawet

0

@FCBeSeM raczej zacięty mecz będzie jednak myślę że dla zaksy, skład nowosybirska jakoś mi nie imponuje, chociaż wiadomo jak gra się w Rosji innym drużynom

0

@Kinginiesta można tylko ma on tyle samo wspólnego co kurski z prawdą czyli nic

1

@Messibestplayerintheworld vlahoviciem to ja bym też nie pogardził ale jednak haaland to haaland i jeśli byłby cień szansy na ściągnięcie go to nie ma co się wahać

1

@ElTomas sluchac kurskiego jak mówi o prawdzie to tak jakby ze złamana noga iść do psychiatry

3

@BARCA1899Messi w zimę. Bez dobrej drugiej części sezonu możemy mieć mierny kolejny czyli taki bez ligi mistrzów

0

Do fanów plus ligi świetny mecz aktualnie w Zawierciu. Skra demoluje w 2 secie aluron i będzie 1:1.

2

@BartqRKO dostosowali się poziomem do zawodnika któremu kibicują i tyle w temacie

5

@BartqRKO czyste złoto. A sky sports powinno się wstydzić takie coś puścić przed rozstrzygnięciem wyścigu

0

@BartqRKO będę to wspominał do kiedy będę oglądał f1. Coś pięknego, dawno nie pamiętam takich emocji w f1.

0

@kaamil1910 wystarczy że oglądam go w kadrze a kilka spotkań napoli obejrzałem. W Polsce nadal uważa się go za młody talent a tymczasem ma 27 lat xd

0

Mecz z napoli to pojedynek młodych talentów gaviego i wiecznie młodego niczym Krzyś Ibisz Zielińskiego. Z pewnością w przyszłości któryś z nich odpali.....

1

@AmigoBlancos jeśli się coś powtarza to od Początku wg mnie

5

Jesteśmy tak mocni że nawet losowania przegrywamy xd xd

0

Jak nie powtórzą losowania to tylko utwierdzą ze są mafijną organizacją nastawiona za wszelką cenę na zysk i wszystko co się tam dzieje jest pod ich kontrolą łącznie z losowaniem

1

@mekston wg mnie Hamilton za bardzo rządził mercem nie do końca dawał sobie wytłumaczyć ewentualną zmianę pierwotnej strategii i stąd w kilku GP red bull zyskiwał. Ale patrząc przez pryzmat sezonu to Red Bull nadrabiał straty w mocy samochodu szybką reakcja i zmiana strategii na torze co mogło się podobać.

0

O której losowanie LE?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oglądając wczorajszą grę Abde jestem przekonany o tym że dembele powinien odejść. Chłopak zarabiający grosze wchodzi i sieje zamęt na skrzydle a ta pseudo gwiazda potrafi jedynie wypuścić piłkę przed siebie i ją gonić ile pary w nogach nie wspominając o tych strzałach zza pola.... Stracimy sporo milionów ale przynajmniej zwolni się miejsce w gabinecie lekarskim i zejdziemy z jego kosmicznej pensji

0

@Commandement Ajax zdecydowanie a jeśli nie oni to mam nadzieję że city guardioli w końcu wygra

1

@Zoker no niestety to kolejna parodia, według mnie co widać gołym okiem zespół jest w fatalnej formie fizycznej i nie jest przypadkiem że gracze Barcy b wyglądają lepiej pod tym względem wystarczy spojrzeć na abde, gaviego czy nico.

3

@Zoker być może duża wina w tym wszystkim jest koemana. Zrobił zbyt lekki okres przygotowawczy nie zbudował odpowiednio formy fizycznej i przez to piłkarze nie wytrzymują trudów sezonu. Odpwoiednio przepracowany okres przygotowawczy może zapobiec sporej ilości kontuzji mięśniowych które często wynikają z przemęczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?