Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 frankie już nie gra
0
@Lisek tu ludzie nie przyzwyczajeni do wygrywania a mowa jeszcze w przewadze
7
@BART97 i to drewnianą
0
@yoli gavi to sobie kartkami rotacje zapewnia xd
0
@Madridistaaa junior ściągnięty z Herculesa
0
Jak gra nasz jutgla?
0
@Huck miejsce zawsze by się znalazło bo rotacje są wskazane żeby nie zajechać młodych niczym pedriego
0
@Dalhi to bardzo prawdopodobne
1
@DLFCB bądź co bądź potencjał ma bardzo duży a taka przygoda mogłaby być nauczką dla innych że może wszędzie dorbxr ale w domu najlepiej o ile już nie jest nauczka
0
Powrót Moriby do Barcy według mnie tylko pod warunkiem: publicznego przyznania się do popełnienia błędu i przeproszenie za popełnienie go oraz kontrakt wzrastający wraz ze stażem w klubie bez wygórowanej podstawy.
1
@Vebrol zależy czy chodzi pod względem jakości gry czy wyglądu bo jesli chodzi o pierwsze to świetnie się grało adidas Roteiro
1
@Rust_Cohle bardzo lubiłem go jako zawodnika choć jakoś wybitny nie byl. fajnie podobnie jak mascherano łączył funkcje stopera w Barcy z gra w pomocy w reprezentacji.
0
@paweldunajecfcb albania
3
Ehh dziś w TV propaganda będzie nie lada temat : wielki sukces rządu PiS - otwarcie tunelu pod Ursynowem (ciul że wiele później niż planowano). Polska najlepiej rozwijajacym się krajem Europy!
9
@Emhyr czyli że w 1 minucie można łamać kości a w 60 już nie?
0
@maarioo nie bierze się pod uwagę wiatru z boku co jest śmieszne
0
@maarioo z jednej strony tak ale jak się coś robi to raz a porządnie a nie n odpierdziel, tym bardziej że tworzyli to byli skoczkwoei
0
Przerwa żeby nie puścić gaigera w złych warunkach? Znaczy takich jak reszta miała
3
@MesQueUnClub96 te rekompensaty to o kant dupy potłuc. Nie ukazują tego co na prawdę się dzieje w powietrzu
4
Stoch jak zwykle wiatr w plecy mocny, przyszła kolej na czołówkę wiatr ustal. Te rekompensaty są uja warte
1
@Ojciec5tkidzieci Twitter i Włoscy dziennikarze ich przewidywania na ten sezon co do składów się sprawdziły więc myślę że i mają wiedzę jeśli chodzi o następny. A tajemnica nie jest ze ebadipoura ciągnie do Włoch a kovacevic to idealne następstwo
0
@Ojciec5tkidzieci skra mocno nastawia się na następny sezon zostaje kovac przychodzi kovacevic i być może któryś z Polaków na przyjęcie ( kwolek?) kosztem ebadipoura który ma oferty z Włoch. Także przy dobrym wspomnieniu rozegrania skra za rok może wyglądać potężnie i wątpię że Winiar przejmie ja w ciągu roku/dwóch prędzej ktoś pójdzie do Warszawy z polskich trenerow chociaż anastasi się tu dobrze zaaklimatyzowal
1
@Ojciec5tkidzieci ja z potencjałem trenerów bym się nie zgodził bo kowal w resovii trochę tych medali wywalczył i nie bez powodu jest najbardziej utytułowanym trenerem w Polsce obecnie. A co do czołówki to mają zagranicznych trenerów bo stać ich na to i taki anastasi czy kovac to możliwość ściągnięcia lepszych zawodników bo wielu chce grać pod jego skrzydłami. A co do Polskich trenerów to chciałbym żeby Bednaruk w końcu dostał szanse w klubie z pieniędzmi żeby mógł zbudować porządny zespół bo zmotywować potrafi jak mało kto. No i mamy "młodego" winiara który w tamtym sezonie robił kapitalna robotę w treflu. Myślę że kwestia sezonu dwóch jak Daszkiewicz czy Winiar przejmą któryś z zespołów z topu. A co do Webera to trener z klasą i wielkim szacunkiem wśród zawodników i myślę że może sporo wyciągnąć z kadry Olsztyna bo defalco, Firlej, butryn to bardzo mocna podstawa brakuje trochę lepszego drugiego przyjmującego który odciążyłby Amerykanina
1
@hayek niestety masz rację, khalidov miał moment w którym był na takim poziomie że mógłby zrobić wiele fajnego w UFC a teraz jest już za późno na wszystko
6
Jaki trzeba zaliczyć zjazd i jak słaba mieć głowę żeby z gwiazdy Liverpoolu, grając w najlepszej lidze świata stać się rezerwowym w Barcelonie i przegrywać rywalizację z juniorami grającymi chwilę wcześniej w 3 lidze ( gavim, abde,). Cou umiejętności miał zawsze i myślę że nadal je ma ale głowa jest już chyba nie do odbudowania i przykro się na to patrzy gdy taki zawodnik wchodzi na 10-15 minut lub cały mecz spędza na ławce ale to tylko pokazuje że mental w sporcie jest tak samo wazny lub nawet ważniejszy niż predyspozycje czy umiejętności.
3
Mamed legenda KSW niestety jego styl walki nie pozwala w tym wieku walczyć tak efektywnie i z taka intensywnością jak kiedyś . Przez większość kariery walczył jednak z ludźmi których miażdżył i jego walki na ogół długo nie trwały. Należy mu się szacunek że mimo kilku podejść ze strony UFC został i walczył w Polsce. Legenda jednak jego czas już minął i trzeba myśleć o emeryturze
0
@Rewolucja123 widać jakieś założenia taktyczne brak automatyzmow i nie ma co porównywać do pracy koemana gdzie była gra na Leo i ciągnięcie wózka przez jedną osobę
0
@Rewolucja123 fajnie to wygląda
0
@Janas11224 panie ale oni mnie dajo. Ja kocham PiS z całego serca a Pan Kaczyński to najlepszy człowiek w Polsce" xd xd xd z dystansem
0
@Przemek2323 wina Tuska zdecydowanie ta odpowiedź zwycięży