Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ściah dzięki za odpowiedź nie zgadłbym w życiu
0
Tak z ciekawości to był jakiś zawodnik który grał w realu w Barcy i w Atletico czy morata jeśli przewidywania się sprawdza będzie pierwszym?
2
@Michu94 jak bys ocenił jego potencjał?
0
@MarioVeB! Z drugiej strony masz rację że może pomysł z dobrym trenerem od razu by wypalił ale pod warunkiem że będzie miał asystenta znającego nasza reprezentacje
0
@MarioVeB! Bo mamy najważniejszy mecz z Rosją potem jeśli się nie uda awansować można brać kogoś konkretnego
0
@DCHX a znasz kogoś innego kto przyjdzie od teraz zna zawodników i ligę, ma doświadczenie?
0
@MarcelNJ11 oni dopieroż zaczynają testować się wszyscy więc tych wyników do czasu meczu będzie przynajmniej 2xtyle rozumiesz Człowieku?
1
@Grubson06 chyba ten mecz będzie przełożony
0
@horang jeszcze jest kwestia rejestracji Alvesa
0
@Woland10 akurat w siatkę to nikogo się nie boimy. Poza tym w meczu z Rosją to oni będą zdecydowanym faworytem tym bardziej że grają u siebie
0
@Woland10 człowieku pomysl to nie boli. Zmieniasz robotę na lepszą czy gorsza?
0
@ShawnC tak ale pensje selekcjoner dostaje za każdy miesiąc w roku a nie w ty w które są zgrupowania
0
@Woland10 znasz trenera co po 2 dniach treningów ułożył skład który wywalczył awans na mistrzostwa świata jeszcze pokonując przeciwnika pokroju Rosji na wyjeździe..... ja też nie
1
@MesQueUnClub_87 to prawda w Barcy Ernesto zarabial 12.5 mln euro więc o czym my mówimy w ogóle w kontrkscie jego pracy u nas
0
@VamosRakieta w city wczoraj dzień wewnętrzny pewnie mieli więc interesantów nie przyjmujemy!
1
@Deviler myślę że TCS jesy na tyle nieprzewidywalny że jeden skok może zniweczyć cały wysiłek więc mam że Kamil swoją solidnością zakręci się w okolicach podium bo jak miał dobre warunki to skakał bardzo równo a z tym sezonie szczęścia do wiatru brakuje i liczę również na żyłe który na te wielkie imprezy zawsze się motywuje odpowiednio
1
@Woland10 nikt z tych lepszych nie jest na tyle głupi żeby iść od razu do reprezentacji na mecze kwalifikacji do ms (faza play off) bo jeśli przegra to od razu spadnie na niego krytyka więc na tę chwilę jedynie ktoś z Polaków
0
@DonMatteo901 christensen to byłby super transfer jeśli mamy grać 3 z tyłu. Azpilicueta to chyba że na sezon dwa max ale znów będzie problem z prawa obrona
0
@Objectivo i to jest bardzo pozytywne a co by było gdyby mieli jeszcze klaya?, chociażby z ławki dałby pewnie mnóstwo punktów zza łuku
2
@Objectivo cóż jakbym go nie oglądał to nie powiedziałbym że to on ale faktycznie on jest maszyną. Mój ulubiony zawodnik wraz klayem mam nadzieję że w tym sezonie przywrócą panowanie Golden state
0
@Destroyer_of_Worlds podobno nie wiązanie butów polepsza kontrolę piłki i czucie jej. Skoro gavi tak gra i mu to nie przeszkadza to myślę że jakis cel w tym jest. Wyróżnić się sznurówkami to raczej średni pomysł a co do getr to sprawa wygląda tak że długie często potrafią się ściągać do dołu i podwijać więc może dlatego część zawodników gra w krótkich
0
@Emhyr w Belgii to nawet nasz Teodorczyk kiedyś miał dobre liczby co dużo mówi o poziomie ligi
0
@Encore dziwnie piszesz kevin de bruyne
3
@Alvarinho ludzie umierają od wielu tysięcy lat.
1
@michal26 dostał samograja i tyle. Ma hajs to kupuje najlepszych kiedyś bardzo dużo takich opinii można było poczytać. Pep to doskonały trener każdy to wie. Ciekawe co zrobi po odejściu z city
1
@elmayakos tylko do czasu wyborów mogą nauchwalac masę głupot
7
@Khajio ja też nie rozumiem fenomenu olmo jak miałbym brać kogoś z Lipska to zdecydowanie nkunku który robi genialne liczby
2
@Rust_Cohle gta V, The Last of US 1, 2
1
@michal26 u mnie w wigilię się nie pije ale jak się wraca z pasterki to butelkę obowiązkowo zrobić
0
@BARCA1899Messi mazraoui przede wszystkim umie bronić co w przypadku desta nie jest tak oczywiste