0

Frajer nie dość że kartek nie daje to jeszcze takie faule gwiżdże

0

To jest kartka, wychodził ja pozycje

16

Widzę jedyny pozytyw tego meczu.... Już się skończył

0

Tu nawet kilka podań z rzędu sprawia naszym problem

0

Bawmy się dalej....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze ze mamy pique

0

@arsenallondyn0 wszedł korkiem w głowę zawodnika rywala

0

@Tasde nie ma szans

18

@masq szmata? Wybron taką bombę w róg bramki

1

Ogólnie to ten bordalas to gdzie nie pójdzie to zmienia piłkarzy w rzeźników, trener z wizją

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LS widzę kolega manzano?

6

I oni jeszcze mają pretensje ze nie było faulu

5

Valencia dalej bez kartki.... jaja

0

Busquets kartka a za faul na de Jongu przy przewadze liczebnej tylko zwykły faul

0

@kuz on ma taki styl co mecz gra twardo

2

Gavi to trochę taki agresor, nie ma drugiego pomocnika w Barcelonie atakującego tak zdecydowanie i agresywnie

3

Ładna akcja Barcy szkoda ze uprzedzili desta

0

@l0Messini chłopie nie dość że zasłonięty był to jeszcze strzał super więc był bez szans

2

Brawo dla Lecha za rozegranie ale trzeba przyznać że legia broniła fatalnie

0

Sędzia świetnie że nie zatrzymał tej akcji bo faul na minimum żółta kartkę wan bissaki

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci zmiany całkowicie odmieniły obraz aluronu. Niepokoi słaba forma conte bo to kolejny mecz gdy jest zmieniany i gra słabo

0

Gks Katowice dalej się nie zatrzymuje tym razem prowadzi z Zawierciem 1:0. Przed sezonem skazywani na walkę o utrzymanie a tu cóż leją wszystkich po kolei

1

@Ojciec5tkidzieci póki co to rozgrywający Katowic ma'a przykrywa go czapka

2

Na te słowa bartomeu o dobrym i rozsądnym zarządzaniu powinno się zareagować jak bohater skeczu teleekspres neo-nowki xd

0

@Messibestplayerintheworld insigne i boga to mogłyby być fajne darmowe transfery, do tego belotti też ciekawy grajek swojego czasu był

0

W trakcie gry na orliku i innych dość twardych nawierzchniach strasznie bolą mnie łydki i dretwieja stopy, ktoś miał może podobnie i wie jak się z tym uporać?

7

Szkoda ze kilkunastu psycholi psuje reputację i kreuje postrzeganie danego kraju. Fakt gwizdanie na hymn też było ale jak historia pokazuje tłum zawsze podąża za głupim człowiekiem więc jak znajdzie się prowodyr to i znajdą się jego zwolennicy. Szkoda ze dość fajne widowisko ma taki finał....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?