Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frajer nie dość że kartek nie daje to jeszcze takie faule gwiżdże
0
To jest kartka, wychodził ja pozycje
16
Widzę jedyny pozytyw tego meczu.... Już się skończył
0
Tu nawet kilka podań z rzędu sprawia naszym problem
0
Bawmy się dalej....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze ze mamy pique
0
@arsenallondyn0 wszedł korkiem w głowę zawodnika rywala
0
@Tasde nie ma szans
18
@masq szmata? Wybron taką bombę w róg bramki
1
Ogólnie to ten bordalas to gdzie nie pójdzie to zmienia piłkarzy w rzeźników, trener z wizją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LS widzę kolega manzano?
6
I oni jeszcze mają pretensje ze nie było faulu
5
Valencia dalej bez kartki.... jaja
0
Busquets kartka a za faul na de Jongu przy przewadze liczebnej tylko zwykły faul
0
@kuz on ma taki styl co mecz gra twardo
2
Gavi to trochę taki agresor, nie ma drugiego pomocnika w Barcelonie atakującego tak zdecydowanie i agresywnie
3
Ładna akcja Barcy szkoda ze uprzedzili desta
0
@l0Messini chłopie nie dość że zasłonięty był to jeszcze strzał super więc był bez szans
2
Brawo dla Lecha za rozegranie ale trzeba przyznać że legia broniła fatalnie
0
Sędzia świetnie że nie zatrzymał tej akcji bo faul na minimum żółta kartkę wan bissaki
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ojciec5tkidzieci zmiany całkowicie odmieniły obraz aluronu. Niepokoi słaba forma conte bo to kolejny mecz gdy jest zmieniany i gra słabo
0
Gks Katowice dalej się nie zatrzymuje tym razem prowadzi z Zawierciem 1:0. Przed sezonem skazywani na walkę o utrzymanie a tu cóż leją wszystkich po kolei
1
@Ojciec5tkidzieci póki co to rozgrywający Katowic ma'a przykrywa go czapka
2
Na te słowa bartomeu o dobrym i rozsądnym zarządzaniu powinno się zareagować jak bohater skeczu teleekspres neo-nowki xd
0
@Messibestplayerintheworld insigne i boga to mogłyby być fajne darmowe transfery, do tego belotti też ciekawy grajek swojego czasu był
0
W trakcie gry na orliku i innych dość twardych nawierzchniach strasznie bolą mnie łydki i dretwieja stopy, ktoś miał może podobnie i wie jak się z tym uporać?
7
Szkoda ze kilkunastu psycholi psuje reputację i kreuje postrzeganie danego kraju. Fakt gwizdanie na hymn też było ale jak historia pokazuje tłum zawsze podąża za głupim człowiekiem więc jak znajdzie się prowodyr to i znajdą się jego zwolennicy. Szkoda ze dość fajne widowisko ma taki finał....