Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZaras tiki taka już dawno umarła a czym my mówimy. Futbol się rozwija i aktualnie nie ma miejsca na ten styl w piłce na najwyszym poziomie
5
Koeman zajmujący 15 miejsce w lidze na koniec sezonu 21/22: "myślę że z taką kadrą i takimi zawodnikami wyciągnęliśmy maxa, sukcesem jest pewne utrzymanie. Ciszymy się z udanego zakończenia sezonu"
0
@SuperPatsonFCB myślę że co 3 dni brak planu w meczu to nie wina nie realizacji założeń przez zawodników tylko po prostu brak jakiegokolwiek pomysłu
1
@LioMessi10 najlepiej to na stację diagnostyczna jak już robić to trzeba wiedzieć co, sprawdza co stuka co puka żeby za tydzień czegoś innego nie wymieniać
1
@pt9 no jak to kogo wina jesteśmy w Polsce więc winny może być jedynie Donald Tusk
5
@kamilop i tak i nie. Czy Ajax miał lepszych zawodników gdy grał w półfinale LM? Nie miał trenera a nie coś co go imituje. Jedynym zawodnikiem lepszym był de ligt i de Jong ale jego nie liczę bo gra u nas
0
@Uukasz_93 dla Polaków to będzie problem bo inni mają rodowitych reprezentantow a nie farbowane lisy patrz Niemcy, Francja xd
2
@dzefrej234 dla mnie zdecydowanie conte, tu trzeba w końcu odejść od tego mitycznego DNA i zacząć grać
2
Jakby Zidane zobaczył ilość naszych dośrodkowan We wczorajszym meczu to z pewnością zaczął by klaskać
2
@Pogba ba gdyby puig miał obywatelstwo Niderlandów to by od niego skład Ronald zaczynał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
43
Skoro ten człowiek zwany trenerem usprawiedliwia remis po męczarniach z Granada uwaga Granada słabą kadra to jak usprawiedliwi ewentualną porażkę z Atletico. Dla mnie ten człowiek jiz dziś powinien polecieć bo nie daje perspektyw rozwoju a wręcz przeciwnie niszczy swoimi wypowiedziami
0
Poprzeczka Roberto
1
@VbamboeB dużo szybciej się upiłem a poza tym to dreszcze i gorączka
0
Poratuje ktoś listą kanałów które transmitują dzisiejszy mecz? Zagraniczne również wchodzą w grę
0
Na jakim zagranicznym kanale znajdę mecz Barcy bo canal plus sport 2 przestał mi działać jako jedyny kanał sportowy......
2
@Encore takie solidne 4
8
@DLFCB zrobił bardzo wiele dobrego dla naszej kadry a opinie że posiada najlepsza kadrę na świecie są trochę nie fair bo sam miał duzy wkład w jej budowę. Zbudował od nowa kurka będącego w fatalnej dyspozycji, dał szanse młodym (śliwka, szalpuk, kochanowski) oraz dał pograć większej ilości osób rotując w lidze narodow często wystawiając 3 garnitur a sukcesy i tak były szkoda że zabrakło tego najważniejszego w tym roku ale nie zminia to mojej opinii że to świetny trener który żyje razem z zespołem
0
@kewin jednak się nie myliłem co do miejsc na podium
0
@Pawlak1992 nie mówię że nie będziemy wygrywać bo na to nie pozwoli nas system szkolenia i to co osiągnęliśmy w pracy z młodzieżą ale takie pokolenie przywożące medal po medalu nie trwa wiecznie zobacz Brazylia
0
@FCB24 jeśli włosi wygrają to dostanie michieletto/gianelli
0
@Pawlak1992 a trzeba się cieszyć z każdego medalu zobacz na piłkarzy ręcznych kiedyś tłuste lata się skończą
0
@kulek22 vital akurat ligę znał bo prowadził w przeszłości klub plus ligi
0
@Pawlak1992 ale ta super kadra nie przyszła sama z siebie to są lata dobrego szkolenia i sukces polskich klubów ze wychowały takich zawodników
2
@michal26 mamy brąz o czym wiele reprezentacji może tylko pomarzyć a i tak czujemy niedosyt fajnie że doczekaliśmy takich czasów że medal już nie zadowala a jedynie złoto
0
@kulek22 on chyba akurat średnio by pasował do naszych zawodników mam takie wrażenie, jak dla mnie tu potrzeba osoby znającej ligę i młodych zawodników żeby zacząć ich wprowadzać z głową
1
@kulek22 szkoda heynena ale chyba coś się w tej grupie wypaliło, mam nadzieję że teraz padnie na kogoś z trójki grbic, kowal, Winiarski
0
Mamy brązowy medal ME seria zdobytych medali dalej trwa (nie licząc igrzysk). I z tego powinniśmy być zadowoleni że mimo największej porażki w karierach zawodników jaką były igrzyska podnieśli się i zdobyli medal w Polsce nie ważne jaki ważne że w jakiś sposób się podnieśli mentalnie
1
Cała sytuacja utwierdza mnie w tym że musi przyjść jako trener osoba w żaden sposób wcześniej nie związana z Barca inaczej będziemy w tym bagnie tkwić jeszcze długo. Trzeba te pępowinę i stereotyp DNA Barcy odciąć raz na zawsze.
1
Rudy to super motywator..... Gdybyśmy grali otwarcie czytaj atakowali to byśmy przegrali wyżej ja po takiej wypowiedzi od razu byłbym podbudowany. Myślałem że valverde to był beton a tu jednak koeman niezły dzban. Te wypowiedzi coraz bardziej go kompromituja a on robi wszystko żeby tylko tego stołka się trzymać