0

@CZaras tiki taka już dawno umarła a czym my mówimy. Futbol się rozwija i aktualnie nie ma miejsca na ten styl w piłce na najwyszym poziomie

5

Koeman zajmujący 15 miejsce w lidze na koniec sezonu 21/22: "myślę że z taką kadrą i takimi zawodnikami wyciągnęliśmy maxa, sukcesem jest pewne utrzymanie. Ciszymy się z udanego zakończenia sezonu"

0

@SuperPatsonFCB myślę że co 3 dni brak planu w meczu to nie wina nie realizacji założeń przez zawodników tylko po prostu brak jakiegokolwiek pomysłu

1

@LioMessi10 najlepiej to na stację diagnostyczna jak już robić to trzeba wiedzieć co, sprawdza co stuka co puka żeby za tydzień czegoś innego nie wymieniać

1

@pt9 no jak to kogo wina jesteśmy w Polsce więc winny może być jedynie Donald Tusk

5

@kamilop i tak i nie. Czy Ajax miał lepszych zawodników gdy grał w półfinale LM? Nie miał trenera a nie coś co go imituje. Jedynym zawodnikiem lepszym był de ligt i de Jong ale jego nie liczę bo gra u nas

0

@Uukasz_93 dla Polaków to będzie problem bo inni mają rodowitych reprezentantow a nie farbowane lisy patrz Niemcy, Francja xd

2

@dzefrej234 dla mnie zdecydowanie conte, tu trzeba w końcu odejść od tego mitycznego DNA i zacząć grać

2

Jakby Zidane zobaczył ilość naszych dośrodkowan We wczorajszym meczu to z pewnością zaczął by klaskać

2

@Pogba ba gdyby puig miał obywatelstwo Niderlandów to by od niego skład Ronald zaczynał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

43

Skoro ten człowiek zwany trenerem usprawiedliwia remis po męczarniach z Granada uwaga Granada słabą kadra to jak usprawiedliwi ewentualną porażkę z Atletico. Dla mnie ten człowiek jiz dziś powinien polecieć bo nie daje perspektyw rozwoju a wręcz przeciwnie niszczy swoimi wypowiedziami

0

Poprzeczka Roberto

1

@VbamboeB dużo szybciej się upiłem a poza tym to dreszcze i gorączka

0

Poratuje ktoś listą kanałów które transmitują dzisiejszy mecz? Zagraniczne również wchodzą w grę

0

Na jakim zagranicznym kanale znajdę mecz Barcy bo canal plus sport 2 przestał mi działać jako jedyny kanał sportowy......

2

@Encore takie solidne 4

8

@DLFCB zrobił bardzo wiele dobrego dla naszej kadry a opinie że posiada najlepsza kadrę na świecie są trochę nie fair bo sam miał duzy wkład w jej budowę. Zbudował od nowa kurka będącego w fatalnej dyspozycji, dał szanse młodym (śliwka, szalpuk, kochanowski) oraz dał pograć większej ilości osób rotując w lidze narodow często wystawiając 3 garnitur a sukcesy i tak były szkoda że zabrakło tego najważniejszego w tym roku ale nie zminia to mojej opinii że to świetny trener który żyje razem z zespołem

0

@kewin jednak się nie myliłem co do miejsc na podium

0

@Pawlak1992 nie mówię że nie będziemy wygrywać bo na to nie pozwoli nas system szkolenia i to co osiągnęliśmy w pracy z młodzieżą ale takie pokolenie przywożące medal po medalu nie trwa wiecznie zobacz Brazylia

0

@FCB24 jeśli włosi wygrają to dostanie michieletto/gianelli

0

@Pawlak1992 a trzeba się cieszyć z każdego medalu zobacz na piłkarzy ręcznych kiedyś tłuste lata się skończą

0

@kulek22 vital akurat ligę znał bo prowadził w przeszłości klub plus ligi

0

@Pawlak1992 ale ta super kadra nie przyszła sama z siebie to są lata dobrego szkolenia i sukces polskich klubów ze wychowały takich zawodników

2

@michal26 mamy brąz o czym wiele reprezentacji może tylko pomarzyć a i tak czujemy niedosyt fajnie że doczekaliśmy takich czasów że medal już nie zadowala a jedynie złoto

0

@kulek22 on chyba akurat średnio by pasował do naszych zawodników mam takie wrażenie, jak dla mnie tu potrzeba osoby znającej ligę i młodych zawodników żeby zacząć ich wprowadzać z głową

1

@kulek22 szkoda heynena ale chyba coś się w tej grupie wypaliło, mam nadzieję że teraz padnie na kogoś z trójki grbic, kowal, Winiarski

0

Mamy brązowy medal ME seria zdobytych medali dalej trwa (nie licząc igrzysk). I z tego powinniśmy być zadowoleni że mimo największej porażki w karierach zawodników jaką były igrzyska podnieśli się i zdobyli medal w Polsce nie ważne jaki ważne że w jakiś sposób się podnieśli mentalnie

1

Cała sytuacja utwierdza mnie w tym że musi przyjść jako trener osoba w żaden sposób wcześniej nie związana z Barca inaczej będziemy w tym bagnie tkwić jeszcze długo. Trzeba te pępowinę i stereotyp DNA Barcy odciąć raz na zawsze.

1

Rudy to super motywator..... Gdybyśmy grali otwarcie czytaj atakowali to byśmy przegrali wyżej ja po takiej wypowiedzi od razu byłbym podbudowany. Myślałem że valverde to był beton a tu jednak koeman niezły dzban. Te wypowiedzi coraz bardziej go kompromituja a on robi wszystko żeby tylko tego stołka się trzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?