Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 nie śledziłem nie mam pojęcia nawet czy coś grały
1
@Rust_Cohle mbappe..... A nie czekaj
2
@Matt_i1992 oddał defensywnego napastnika griza la bamba tego nie wybaczy
0
@michal26 dokaldnie bardzo fajne pokolenie teraz tylko czekać aż kluby plus ligi zaczną ich wprowadzać do zespołów
0
@kulek22 atakujący lagumdzija to top i on im zrobił robotę, Turcja to nie taki outsider
0
@MaTt_BarcaFan przebić przez siatkę..... O czym ty mówisz wykonać floata tak jak wykonywał przez tyle lat nowakowski niewielu potrafi na świecie a że jeden turniej mu nie wyszedł to już szydera. W takim razie po finale copa ostatnim powinniśmy szydzić z Messiego
0
@MaTt_BarcaFan mam nadzieję że choć raz zagrałeś w siatkówkę i próbowałeś wykonać zagrywke floatem lub ją przyjąć. Jest to bardzo ciężkie do wykonania a robienie z tego głupich żartów jak dla mnie jest poniżej pewnego poziomu tym bardziej że wystawiasz na publiczne pośmiewisko dobre imię reprezentanta który jest przedstawicielem twojego i mojego kraju na arenie międzynarodowej @barcelonaLM tylko tyle chciałem powiedzieć
0
Komentarz usunięty
0
@kulek22 Rosja bez michailova to połowa siły ognia
0
@HansFCB a 25, nie jest zarezerwowany dla bramkarza w Hiszpanii?
0
@Pawel13sz a są wolne numery?
1
@meteo100 wolosz od dłuższego czasu poczuła się gwiazda i strzela fochy a wcale w kadrze nie gra dobrze duża część jest wina trenera ale nie przypisujmy mu wszystkiego,
1
@MesQueUnClub96 kolejne zlote pokolenie się szykuje
0
Szykuje się niespodzianka w ME turcja prowadzi 2:1 z Rosją i gra bardzo fajnie
0
@takisobiektos ogólnie to nie tylko wina trenera są zawodniczki które po prostu ze sobą nie chcą grać i strzelają fochy jak to kobiety ale fakt konsekwencje powinien ponieść trener pytanie czy jak przyjdzie z za granicy i zacznie więcej wymagać to czy połowa nie odmówi gry w kadrze
0
@michal26 z Bułgaria, bąkiewicz ma bardzo fajna i bardzo utalentowana grupę chłopaków z których będzie w przyszłości pożytek, cieszy szczególnie fajna gra rozgrywającego bo do dorosłej reprezentacji za kilka lat będzie potrzebny ktoś dobry (o ile jego rózwoj się uda)
1
@Gaz oczywiście że były oczekiwania miał wspomóc nasza pomoc, nie kupuje się zawodnika który ma być na trybunach za taką cenę i za taka pensje więc i oczekiwania były spore a że nie podołał to inna sprawa
3
@Gaz zupełnie się mylisz, de Jong przyjdzie z innymi oczekiwaniami wobec niego, poza tym nie kosztuje nas nic oprócz połowy pensji w przeciwieństwie do pjanicia
0
@gontex bodrum.....
0
@budel17 to z mojego punktu widzenia prostego gracza który nigdy nie zagłębiał się bardzo w niuanse graficzno-wizualno - techniczne.
0
@FCB24 medal dla Polski będzie już dobrym osiągnięciem przypomnę że mieliśmy srebro ligi narodów. A co do Francji mają nowego trenera i nie wierzę że im odpuści mimo wygrania igrzysk
0
@budel17 jest trochę różnica, mi osobiście dużo lepiej gra się w 2021 niż w 2020
1
@gontex jestem aktualnie w Turcji i bardziej opłaca się wymienić na ich walutę przynajmniej teraz przy obecnych kursach. Tylko trzeba patrzeć gdzie są dobre kursy bo 10 metrów dalej kurs może być korzystniejszy o nawet 10-15%
0
@Koni8M oficjalnie to nic
3
Wczoraj rozpoczęły się ME w siatkówce których wspolgospodarzem jest Polska. Cieszy fakt że faza finałowa odbędzie się w Polsce przy pełnych trybunach bo jak większość reprezentacji twierdzi tu jest najlepsza atmosfera i oprawa ( Magiera mistrz) na świecie. Te mistrzostwa będą ważne od psychologicznej strony dla polskich zawodników którzy po klęsce na igrzyskach dostaną odpowiednie i jak zawsze godne wsparcie. Według mnie faworytów jest kilku na czele z Francja no i Polska być moze zaatakuje ktoś z drugiego rzędu osłabiona Rosja, Słowenia lub nastawiona talko na te imprezę i zawsze nie wygodna Serbia. Oby ten turniej był fajnym zamknięciem bądź co bądź udanego dla Polaków 3 letniego cyklu z Vitalem podczas którego tylko z igrzysk nie wywieźliśmy medalu
1
@Nazio87 dla mnie też w tym momencie kończy się gra, Arthur Morgan to jedna z najlepszych postaci z gier jaką miałem okazję poznać
8
@patry295 zaraz znów będzie płakał na lajwie żeby głosy zdobyć
0
@Sysia11 ja też ale w lidze krajowej xd xd
2
@AmigoBlancos to tylko nieznaczący szczegół
7
@AmigoBlancos i od tego czasu stali się jedynym klubem szanującym wartości czysto piłkarskie