0

@michal26 nie śledziłem nie mam pojęcia nawet czy coś grały

1

@Rust_Cohle mbappe..... A nie czekaj

2

@Matt_i1992 oddał defensywnego napastnika griza la bamba tego nie wybaczy

0

@michal26 dokaldnie bardzo fajne pokolenie teraz tylko czekać aż kluby plus ligi zaczną ich wprowadzać do zespołów

0

@kulek22 atakujący lagumdzija to top i on im zrobił robotę, Turcja to nie taki outsider

0

@MaTt_BarcaFan przebić przez siatkę..... O czym ty mówisz wykonać floata tak jak wykonywał przez tyle lat nowakowski niewielu potrafi na świecie a że jeden turniej mu nie wyszedł to już szydera. W takim razie po finale copa ostatnim powinniśmy szydzić z Messiego

0

@MaTt_BarcaFan mam nadzieję że choć raz zagrałeś w siatkówkę i próbowałeś wykonać zagrywke floatem lub ją przyjąć. Jest to bardzo ciężkie do wykonania a robienie z tego głupich żartów jak dla mnie jest poniżej pewnego poziomu tym bardziej że wystawiasz na publiczne pośmiewisko dobre imię reprezentanta który jest przedstawicielem twojego i mojego kraju na arenie międzynarodowej @barcelonaLM tylko tyle chciałem powiedzieć

0

Komentarz usunięty

0

@kulek22 Rosja bez michailova to połowa siły ognia

0

@HansFCB a 25, nie jest zarezerwowany dla bramkarza w Hiszpanii?

0

@Pawel13sz a są wolne numery?

1

@meteo100 wolosz od dłuższego czasu poczuła się gwiazda i strzela fochy a wcale w kadrze nie gra dobrze duża część jest wina trenera ale nie przypisujmy mu wszystkiego,

1

@MesQueUnClub96 kolejne zlote pokolenie się szykuje

0

Szykuje się niespodzianka w ME turcja prowadzi 2:1 z Rosją i gra bardzo fajnie

0

@takisobiektos ogólnie to nie tylko wina trenera są zawodniczki które po prostu ze sobą nie chcą grać i strzelają fochy jak to kobiety ale fakt konsekwencje powinien ponieść trener pytanie czy jak przyjdzie z za granicy i zacznie więcej wymagać to czy połowa nie odmówi gry w kadrze

0

@michal26 z Bułgaria, bąkiewicz ma bardzo fajna i bardzo utalentowana grupę chłopaków z których będzie w przyszłości pożytek, cieszy szczególnie fajna gra rozgrywającego bo do dorosłej reprezentacji za kilka lat będzie potrzebny ktoś dobry (o ile jego rózwoj się uda)

1

@Gaz oczywiście że były oczekiwania miał wspomóc nasza pomoc, nie kupuje się zawodnika który ma być na trybunach za taką cenę i za taka pensje więc i oczekiwania były spore a że nie podołał to inna sprawa

3

@Gaz zupełnie się mylisz, de Jong przyjdzie z innymi oczekiwaniami wobec niego, poza tym nie kosztuje nas nic oprócz połowy pensji w przeciwieństwie do pjanicia

0

@gontex bodrum.....

0

@budel17 to z mojego punktu widzenia prostego gracza który nigdy nie zagłębiał się bardzo w niuanse graficzno-wizualno - techniczne.

0

@FCB24 medal dla Polski będzie już dobrym osiągnięciem przypomnę że mieliśmy srebro ligi narodów. A co do Francji mają nowego trenera i nie wierzę że im odpuści mimo wygrania igrzysk

0

@budel17 jest trochę różnica, mi osobiście dużo lepiej gra się w 2021 niż w 2020

1

@gontex jestem aktualnie w Turcji i bardziej opłaca się wymienić na ich walutę przynajmniej teraz przy obecnych kursach. Tylko trzeba patrzeć gdzie są dobre kursy bo 10 metrów dalej kurs może być korzystniejszy o nawet 10-15%

0

@Koni8M oficjalnie to nic

3

Wczoraj rozpoczęły się ME w siatkówce których wspolgospodarzem jest Polska. Cieszy fakt że faza finałowa odbędzie się w Polsce przy pełnych trybunach bo jak większość reprezentacji twierdzi tu jest najlepsza atmosfera i oprawa ( Magiera mistrz) na świecie. Te mistrzostwa będą ważne od psychologicznej strony dla polskich zawodników którzy po klęsce na igrzyskach dostaną odpowiednie i jak zawsze godne wsparcie. Według mnie faworytów jest kilku na czele z Francja no i Polska być moze zaatakuje ktoś z drugiego rzędu osłabiona Rosja, Słowenia lub nastawiona talko na te imprezę i zawsze nie wygodna Serbia. Oby ten turniej był fajnym zamknięciem bądź co bądź udanego dla Polaków 3 letniego cyklu z Vitalem podczas którego tylko z igrzysk nie wywieźliśmy medalu

1

@Nazio87 dla mnie też w tym momencie kończy się gra, Arthur Morgan to jedna z najlepszych postaci z gier jaką miałem okazję poznać

8

@patry295 zaraz znów będzie płakał na lajwie żeby głosy zdobyć

0

@Sysia11 ja też ale w lidze krajowej xd xd

2

@AmigoBlancos to tylko nieznaczący szczegół

7

@AmigoBlancos i od tego czasu stali się jedynym klubem szanującym wartości czysto piłkarskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?