Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Zieliniak dodatkowo warto wspomnieć że jedzie na torze z którym nie miał do czynienia a inni dobyli tu 2 treningi więcej
0
@tadzik447 sory zrozumiałem to jako ironię xd
1
@Survier właśnie dlatego napisałem że jest sztab i coś mógłby z tym zrobić
0
@Transu96 niestety to prawda i pytanie co będzie z tym dalej, czy gość się ogarnie czy nic z tego nie wyniknie
3
Skoro piłkarze potwierdzają braki w taktyce i pracy z piłkarzami u koemana i gołym okiem widać podczas spotkań że inni trenerzy zjadają go taktycznie to rzeczywiście musi być coś na rzeczy. Nie każdy świetny piłkarz jest dobrym trenerem ale są jeszcze inni ze sztabu którzy powinni coś szepnąć koemanowi i to jest trochę zaskakujące. My jako zespół nie wyglądamy zbyt dobrze taktycznie zarówno w obronie jak i ataku
3
@GeraltzKatalonii to też prawda, fajnie ze w końcu ktoś dostrzega różnice a nie krytykuje polaka bo przecież zza monitora zrobiłby to lepiej
0
@tadzik447 przygotowanie do weekendu mówi ci to coś? On nie miał czego takiego bo nie był brany pod uwagę
4
@Cariones nowy tor inni mieli już tu 2 treningi za sobą
0
@escarabajo błąd w pisowni po prostu, ale wspominam tego gracza bardzo fajnie
1
@graco14 nie będziesz żałował gwarantuje, to jedno z najlepszych uczuć dodatkowo super mecz bo z Serbia o 1 miejsce w grupie. Daj znać jak było
0
20 lat to właśnie przez ten czas wszelkie imprezy siatkarskie i ich oprawy są dziełem człowieka instytucji Marka Magiery. Jak dla mnie to wielki człowiek tylko on potrafi wprowadzić kibiców na inny level. Przyśpiewki a przede wszystkim Mazurek a Capella to coś co warto przeżyć na własnej skórze. Wiadomo pierszoplanowa postać to siatkarze ale mało kto wie że jedną z najważniejszych postaci drugiego planu jest właśnie on, tworzy oprawy oraz komentuje bardzo często mecze siatkarskie. Człowiek instytucja nie wyobrażam sobie meczu reprezentacji , oprawy bez jego udziału takich ludzi należy szanować. Każda z reprezentacji grających u nas w kraju potwierdza ze takiej oprawy nie ma nigdzie może to jakiś przykład dla organizacji meczów naszych kopaczy żeby jakoś tych kibiców zmotywować zachęcić polepszyć doping
0
@AmigoBlancos hmm nigdy nie wiemy co nam się w życiu może przydazyc co pokazuje jak ciężki jesy człowieka żywot i każdy inaczej znosi problemy
7
@FC1899Barca David Villa, deulofeu, albenda pjanic to nie są pajace z pierwszej łapanki a mają takie a nie inne opinie
0
@AmigoBlancos o kurde to dość dziwna sprawa, pytanie czy tylko to wpłynęło na psychikę sprawy tylu nieszczęśc
2
@AmigoBlancos a wiadomo coś kto brata powiesił?
0
@VeB 1899 tu nie ma co komentować nawet
0
@Dojaar to po co go wrzucasz myślisz że ktoś ze sztabu czyta la ramble i na Twoje życzenie go ściągnie xd xd
8
@Dojaar KDB od euro rozegrał 12 minut o jakiej formie ty mówisz jak on ciągle jest kontuzjowany ? Wpisujesz nazwiska nie patrząc? Chyba się sam zaorales
0
@AmigoBlancos dawaj te historie xd
0
@Coutinho007 ciekawe co było tego powodem, wydawało się ze ediur ojciec był dość przywiązany do Barcy
1
@Esteban_ grał bardzo dobrze to trzeba przyznać i tyle, a co khedira rządził ich środkiem pola?
0
@Criss18Barca wiesz mzoe jakim cudem on poszedł do realu a nie np do nas? Bardzo fajnie wspominam ediura z gry w naszych barwach i myślałem że jego syn też tu zagra a tym bardziej nie obierze barw rywala
1
@PeteR10 z drugiej strony 2 - 3 miesiące wcześniej rządził i dzielił w środku pola juve
0
@Coutinho007 llorente aż tak dużo to nie daje jest świetny ale to nie typ lidera którym np był pedri na euro, llorente całkiem inne zadania na boisku i ciężko ich obu porównać
1
@Deviler nie no szanujmy się musiala to potencjał podobny do pedriego ale nie fatiego
2
@MesQueUnClub96 być może ale ludzie z takim potencjałem mają to do siebie że potrafią z każdej sytuacji wyjść obronna ręka i mam nadzieję że tym razem tak będzie
0
@Bobo25 cóż dest ma ostatnio pewne problemy ale ja bym poczekał trochę z osądami bo każdy inaczej wchodzi w sezon.
7
@MesQueUnClub96 potencjał fatiego to zupełnie nie porównywalnie większy niż u musiala. Myślę że fati pozbędzie się swoich problemów i wzmocni fizycznie bo widać że to wielki talent a przede wszystkim charakter zwycięzcy czego brakowało np u Bojana
1
@MesQueUnClub96 ja doskonale rozumiem bo mało kto realnie myślący bierze pod uwagę angaż Roberta chyba że w grę wchodzi rozwój bolidu i jazda na pierwszego kierowcę kosztem walki o miejsca w generalce
0
@jeyx77x nie tylko oni bo cuadrado to też tylko do przodu a w defensie lipa już jest, no i ten danilo i florenzi to już w ogóle xd xd xd