Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto jeszcze jakbyś dodał ile minut spędził na boisku każdy z nich to już w ogóle liczby griza wyglądałyby..... Słabo
1
De Jong nie będzie naszą pierwsza opcja w ataku ale może wejdzie w 80 minucie kilka razy i swoje zrobi uratuje nam jakieś punkty bo przy zamkniętym rywalu nie ma u nas kto grać głową a on posiada odpowiednie warunki i umie główkować
2
@Ghotti liczby lepsze niż nasz domniemany lider który miał równe 0 bramek i 0 asyst no ale bronił grając w...... Ataku
0
@tbas wielkie korporacje potrafią upaść więc położenie klubu przy rozrzutności to żaden problem
1
@FCMichalo to może być dobry pomysł a dopóki nie wróci fati może grać za niego brejt
1
@Bykunn to po co kibicujesz skoro nie wierzysz w klub? Poza tym de Jong nie będzie zbawieniem ataku a rezerwowym
1
@clyde zrozum że on będzie tylko uzupełnieniem i rezerwowym.....
1
@Bobo25 dlatego nie rozumiem po co teraz oceniać, ja wierzę w klub
1
@Bykunn ja traktuje odejście Antka jako wzmocnienie, sezon zaczął tragicznie wiecznie go nie widać napastnik ma atakować a nie bronić
1
@Bobo25 a może ten rok będzie kluczowy i nagle nasze talenty odpala jak za guardioli i wygramy wszystko?
8
@Bykunn klub stoi na skraju bankructwa a tobie jeszcze na szybko transfery w głowie a później płacz że biorą byle kogo na szybko kupują. Trafiła się możliwość sprzedaży griza i dobrze ze klub ją wykorzystał bo to sporo poprawi finanse
3
@clyde istnienie klubu jest ważniejsze, chciałabyś kogoś teraz na szybko czy za rok w lato po odłożeniu kasy kogoś kto wniesie dużo do drużyny? Bo ja wolałbym poświęcić rok na ogranie młodzieży i kupić kogos konkretnego
1
@Sysia11 albo powtórzmy real..... A nie bo sędziowie nam nie pomagają
5
@paweldunajecfcb 3x za dużo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Croocers robi interesy i oprócz wygrania 1-2 ligi to nic nie zdobyli także zlote interesy robią
0
@kewin żeby tylko nie wykręcił w tym meczu takich liczb jak w obecnym sezonie xd
0
@kkbarca jakbyś ty rządził to za rok ten klub już by nie funkcjonował bo by upadł finansowo
3
@AmigoBlancos jak najbardziej tak, zarabiał najwięcej nic nie dawał wielkiego prócz liczb ze słabymi rywalami. Ciągle znikał a potrzeba kogoś kto atakuje a nie broni grając jako napastnik. Dodatkowo za rok przy takiej grze nikt by go już na pewno nie wziął
0
@VenoM jak widać po araujo i pique gra głową niesie za sobą wielkie zagrożenie dla rywala
1
@lyshkozz faktycznie dzięki
7
@FC1899Barca griz zarabiał najwięcej a czy grał najlepiej z drużyny? No to odpowiedź nasuea się sama ten zawodnik był z sezonu na sezon coraz gorszy za rok nikt by go nie wziął ze względu na te pensje i wtedy na prawdę byłby problem.
0
@negreanu kadrowo to zależy od kontuzji bo mając potencjalnie zdrowego dembele, aguero i fatiego wygląda to dobrze tym bardziej że Na prawym skrzydle wreszcie będzie mógł grać skrzydłowy
0
@Bogan do 4-4-2 trzeba mieć skrzydłowych
0
@lyshkozz o to fajna i miła niespodzianka, w sumie to nie widziałem oficjalnej informacji na stronie
0
@dawinho80 być może przejście na 3-5-2 z depayem i kimś jeszcze w ataku.
0
@lyshkozz demir jest zarejestrowany w 2 drużynie i nie dostanie numeru od 1-25
7
Ludzie chceiliscie rewolucji, chcieliście sprzedaży grizzmana jak już zarząd to zrobił to lament. Widocznie jest to tak świetny piłkarz że aż nikt oprócz Atletico go nie chciał. Zeszliśmy z pensji 30, mln dodatkowo możemy zarobić +50, za człowieka który robił za magika co sezon a bramki strzela ekipom z dolnej części tabeli a jak przyszły mecze z lepszymi to już nawet nie będę wspominał. Dodatkowo pjanic zejdzie z pensji 50% według doniesień i umtiti obniży do 5 mln na nich też chętnych nie było więc jak chcecie sprzedać kogoś kogo nikt nie chce. Trzeba zacząć budować od zera żeby zbudować coś trwałego a każde działanie na rynku trzeba przeglądać przez pryzmat widma upadku finansowego klubu.
0
@Rust_Cohle brak matsa w 3 dziwi
0
@Criss18Barca gra się ale rzadko, za to gra się dużo więcej przesuniętej krótkiej wszystko po to żeby zgubić blok