Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Grzmot to zamiast polowania na bramki to polowanie na zawodników Barcelony sobie dziś urządził
1
@jacobFCB opcja kupna za 10 mln
1
@pauletaa i jedno i drugie
2
Grzmotowi już nerwy puszczają
0
@QuiqueSetien1958 ale nie w Barcelonie
0
@QuiqueSetien1958 andre gomes, Douglas, matheus, chygrynski, chleb chyba jednak wybrałby kilku gorszych
9
Bardzo obiecujące 10 minut w wykonaniu naszych, co rzuca się w oczy to duża aktywność depaya i demira
1
Wielbłąd de ligta ale mimo wszystko fajnie rozegrana akacja zespołowo i asysta demira
1
Wygląda mi to na 4-2-2-2 jak za starych czasów
2
@adi7adi8 zgadzam się, grunt abyśmy zaczęłi funkcjonować jako zespół
0
@Shroud być może już w tym tygodniu zejdzie nam pensja pjanicia bo liczę że po spotkaniu lub przed z juve ustala warunki wypożyczenia a z rejestracją aguero można jeszcze poczekać skoro i tak ma kontuzje
0
@_PaWeL_ 2014 przyszedł Douglas odszedł puyol potem xavi dani naymar Iniesta przyszedł brajtlajt odszedł Luis i Messi jak nic to wina tych 2 cracków
0
@amanter za wynik od 1-8 miejsca przynajmniej jeśli chodzi o igrzyska zimowe.
4
Dziś zaczęła się nowa era, liczę że pozbędziemy się jeszcze pjanicia, neto i umtitiego i zaczniemy sezon nowy pełen niepokoju i nadziei. Kolejnymi krokami powinno być obniżenie pensji coutinho, pique, Roberto, alby, griza i dembele i ma nadzieję że w tych sprawach laporta nie da ciała. A czysto sportowo odejście Messiego wiele zabiera ale otwiera drogę do budowania zespołu jako monolitu a nie kultu jednostki. Liczę na wprowadzenie pressingu zespołowego pełna gębą oraz że będziemy grali mniej przewidywalnie z większą ilością opcji w ataku. Kolejna sprawa są młodzi zawodnicy, być może bez Leo zaczną brać większą odpowiedzialność na swoje barki i że nie będziemy każdego schematu akcji opierać na jednym zawodniku jak ostatnimi czasy. Odejście Leo boli ale taka jest kolej rzeczy coś się kończy coś się zaczyna. Veb
0
@MeMyselfAndI z drugiej strony każdy kto zdobył srebrny i brązowy medal nie wygrał medalu a przegrał złoto.....ale suma sumarum zgadzam się z tobą
2
@Encore in minus to chyba Niemcy a in plus to Japonia bardzo ładny wynik wykręciła no i Australia.
2
@sevs specjalnie dla niego tak późno mecz ustalili żeby zdążył podobno w samolocie ma się już rozgrzewac i przebierać
0
@parpe dlatego jak pisałem ta sprawa ma wielu winnych i każda ze stron mogła zrobić więcej dla wspólnego dobra
4
Ocenianie laporty nie znając wszystkich faktów jest po prostu głupie. Być może obie strony mogły zrobić więcej w tej sprawie. Ludzie piszą że Leo poszedł na rękę Barcy bo zamiast zarobić 100 mln w 2 lata rozłożył Barcy płatność na 5 lat. Suma i tak by się zgadzała. Dał wiele klubowi ale warto pamiętać o tym że klub również dał wiele jemu między innymi wyciągając go z problemów zdrowotnych w młodości i obdarowując zaufaniem, bez klubu byłby pewnie zwykłym człowiekiem. Ta sprawa nie ma jednego winnego, tu zawiodło wiele osób przez kilka lat stopniowo osadzając klub na dnie
0
@Tomek54321 laporta też miał chęci.... A co jak ten plan fonta by nie wypalił napisałbyś - miał chęci?
2
@ptrx szanuje, kibicem się jest a nie tylko bywa!
0
@Mns21 jak przed Messim?
0
@Tomek54321 to prawda ale ja bym nie oceniał póki nie znam wszystkich szczegółów. Na pewno dało się zrobić więcej w tej sytuacji pytanie czy nie z obu stron?
0
@Gall tak na prawdę nie wiemy wszystkiego i się nie dowiemy jak było. Być może wina leży po obu stronach
0
@Tomek54321 pytanie czy to oby na pewno wina laporty. Zdjęcia Leo z piłkarzami psg to nie przypadek po drugie w kilka godzin media już znają szczegóły kontraktu od psg coś tu mocno nie gra jK dla mnie
1
@TheNekro94 dokładnie tak samo jak ja. Nawet zaczęlismy kibicować mniej więcej w tym samym momencie. Według mnie to nie czas na szukanie następców a na budowanie drużyny jako jedności coś na wzór bayernu czy Chelsea
0
@Gosciuu nie mamy ale być mzoe jest to czas na budowanie jej a nie szukanie indywidualnosci które będą tuszować pewne braki
1
@Gosciuu czemu zawsze szukamy następcy w indywidualnościach? Kogo miała Chelsea zdobywając ligę mistrzów? Kogo miał bayern przed lewym? Oba te zespoły miały drużynę przez duże D
0
@Comfortable_ wolę kibiców realu niż lametujacych pseudo kibiców Barcy którzy byli tu tylko dla jednego człowieka
3
@TheNekro94 szanuje takich ludzi! Klub ponad wszystko, zawsze wierni kibice!