0

@Rust_Cohle ja ci tylko przypomnę mistrzostwa świata 2018 gdzie graliśmy bardzo słabo do meczu z Serbia który odmienił grę i sam z pewnością wiesz jak się skończyło

0

@MatizxD to też prawda

0

@Bobo25 jednak chyba Argentyna w której brakuje lidera w ataku bo na rozegraniu mają ewidentnego. A we Francji jest ngapeth który nagle może zagrać mecz sezonu i napsuć wiele krwi Polakom

0

@Adao420 nie najlepiej jesy napisane dobrze co do drugiego się zgadzam. Mam nadzieję że będziesz siedzial 24/h i poprawiał wszystkich

1

@Triv44 obiektywnie to chyba on sam może się zatrzymać jak coś głupiego odwali albo..... Covid może go zatrzymać. Kiedyś liczyłem że medvedev to zrobi w sensie nawiąże walkę bo kibicuje djoko ale to jeszcze za wysokie progi na jego nogi

0

@Kubix93 ja jednak myślę że Brazylia skończy swoją przygodę na ćwiercfinale max półfinale, nie chciałbym meczu z Francja bo to są zawsze ciężkie mecze do oglądania przez prowokacyjny styl Francuzów szczególnie ngapetha

0

Argentyna chyba robi wszystko co może żeby nie wyjść z tej grupy i zafundować Polakom mecz z usa lub Francja

0

@Kubix93 dlatego nie obawiam się ewentualnego meczu z Rosją bo obecna Rosja nie posiada jako takiego lidera bo michailov nim jest ma boisku ale nie poza. Dodatkowo mają dość młoda kadrę i volkov z kliuka na przyjęciu są dobra okazja dla Polaków do po celowania zagrywka

0

@Kubix93 bardziej sprawdziła by się formuła salary w drużynach bo jest przepaść między taka skra a Nysa ale z drugiej strony nie gwarantowałoby nam to sukcesów w pucharach bo składy co rok by się zmieniały strasznie. Jak dla mnie problemem siatkówki są pieniądze których po prostu jest w niej za mało

0

@Kubix93 *baranowiczem - kiedyś to była nadzieja Włochów. A co do Łukasza Żygadło to był najbardziej zbliżony stylem do Zagumnego. Według mnie i nie tylko mnie miał najczystsze i najbardziej eleganckie odbicie palcami jeśli chodzi o polskich rozgrywających. Nie bez powodu grał tyle lat w trentino

0

@Kubix93 w pełni się zgadzam. Rosja i Włochy nie bez powodu Polakom leżą a taka Francja czy Brazylia już trochę gorzej. Fizyczna gra to woda na młyn dla naszych którzy mają świetny blok

0

Tunezja urywa seta Argentynie - mimo że typowiani na outsidera i chłopca do bicia stawiają się najlepszym - z Brazylia grali bardzo ładnie przez dwa sety. szczególnie imponuje gra wassima Ben tary znanego z pluslogowej stali Nysa

0

@FCB24 USA ma słabość w postaci sandera w przyjęciu, defalco nie spełni takiej roli jaka spełniał Russel kryjąc wraz z shojim często strefę sandera i tu się pojawia problem przy dobrze zagrywający zespołach że dość łatwo ich ruszyć w przyjęciu a zmiennika solidnego brak bo maguatutia to nie ten poziom

0

@Kubix93 ogólnie ten rok był dramatyczny jeali chodzi o grę i transfery bo większość składów na sezon 21/22 była już znana w styczniu 2021 roku więc niektórzy zawodnicy olewali grę w danym klubie wiedząc że i tak odchodzą do innego w następnym sezonie

0

@Kubix93 podobna sytuację do nas ma na przykład Serbia bo tam też rozgrywający jovovic jest najsłabszym ogniwem i na siłę proboje udowodnić ze jest świetnym kreatorem a skoro jego szczytem była gra we Francji to wiele o nim mówi.

0

@Kubix93 mistrzostwa świata i srebrny medal to moje początki, trochę mało mam lat żeby siegnac głębiej pamięcią . A pewne informacje o siatkówce w Polsce miewam jak to się mówi "od kuchni"

0

@priest9999 niestety to prawda. Nie powinni publicznie krytykować skoro dostali odpowiednio wysokie odszkodowanie którego sami cenę ustalili także dla mnie to dramat jeśli chodzi o forum publiczne a druga sprawa to fajnie ze defalco zostaje w Olsztynie bo ta drużyna z nim ma spory potencjał żeby utrzeć nosa w pojedynczych meczach nawet najlepszym

0

@Kubix93 z rzemieślnika wirtuoza się nie zrobi powiedzmy sobie szczerze. On nigdy nie będzie kreatorem a jedynie sumiennie wykonującym swoje zadanie/ taktykę

0

@Kubix93 jastrzębie ma ściągnąć Francuza clevenota który świetnie się prezentuje na igrzyskach jako chyba jedyny z Francuzów

0

@Kubix93 strasznie słabo wygląda gra ze środkowymi których mamy najlepszych na tych igrzyskach jeśli się patrzy na całą trójkę i warto z tego korzystać mając tak dobre przyjęcie a fabian robi to po prostu źle często nie w tempo i nie w tej akcji w której trzeba rzucając na podwójny blok

0

@Kubix93 zostaje w Olsztynie defalco już na pewno,

1

@michal26 dzisiejszy mecz miał być chyba wygrany jak najmniejszym nakładem fizycznym i emocjonalnym dla mnie tak to wyglądało

0

@Janiama ehh Drzyzga niby fajnie się go słucha ale go mi się rzuciło w oczy w meczu z Iranem to brak obiektywnego podejścia do syna na boisku : fabian grał tragicznie środkiem i swedrowski powiedział że problem z tempem jest na środku a Drzyzga na to faktycznie środkowi słabo czują dziś najście do piłki - nie lubię jego braku obiektywizmu jeśli chodzi o fabiana bo nie da na niego powiedzieć złego słowa.

4

@avanes za często by się nie tulili jeśli chodzi o naszych 3x3

5

@michal26 "rozmiar nie ma znaczenia" xd xd

7

@derlysy1979 Brazylia dziś coś zagrała ale to co pokazali w meczach z Argentyna, Tunezja czy Rosja to nie wyglądało optymistycznie dla nich bo ewidentnie w tej drużynie brakuje świeżości i fizycznie wyglądają nie najlepiej. Mecz z Francja będzie tak na prawdę wyznacznikiem bo w tych meczach poza lealem thalesem i souza to reszta strasznie przeciętnie

0

@michal26 dla mnie Rosja przyparta mocna zagrywka pęknie

0

@michal26 a jak to się przekłada na wielkich turniejach nie licząc logo narodów bo tam często polska wystawiała 2 garnitur

0

@baster82 USA sprawiło im sporo problemów, Argentyna odziwo też, Brazylia jest bez formy to nie jest zbyt dobry wyznacznik formy Rosjan. Grają dobrze ale myślę że Polacy w pełnym składzie z Kubiakiem dopeiro pokażą moc

0

@Encore wedlug mnie to jeszcze nie top bo ma spotkania w których po prostu znika zarówno w klubie jak i w reprezentacji lekko mówiąc ale potencjał w nim jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?