Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs do Ronaldinho to dużo brakuje ale sam fakt że coś samemu można zrobić indywidualnie to coś nowego w Barcy
1
@kuz może to jakaś rekompensata po stracie Leo
1
@socha blask Martina go zakrywa
3
@BarcaInfo jeszcze nie raz zatańczy w tym sezonie!
4
Depay wnosi to czego ostatnio brakowało w Barcelonie, nieprzewidywalność, niekonwencjonalność i odrobinę magii
3
@adi7adi8 gra się tak jak przeciwnik pozwala
0
Wielki Martin!!!
4
36 minuta a pedri już 4.5 km przebiegł. Koń nie człowiek
0
@Granto mascherano dawał radę a kolosem jakimś nie był
4
Jedna zmiana w obronie w stosunku do poprzedniego sezonu to pressing całym zespołem, jednak jest różnica jak biega 11 a nie 9 czy 10
0
Nasi zawodnicy po zagraniach depaya są w szoku ze tak da się zagrać
2
Dapay rządzi i dzieli póki co
1
Sędzia kartek zapomniał
0
Ula la depay ładnie
1
@paweldunajecfcb jeśli chodzi o Polskę to PiS
3
@Cule nie pasuje regulamin możesz zmienić stronę pozdro
1
@don'T.R.I.P.e żeby to tak działało to świat wyglądałby inaczej a na pewno już Polska.
1
Ludzie krytykują laporte za to że nie zatrzymał Messiego ale on nic takiego nie obiecał tylko przyjął to sobie jako cel którego nie osiągnął i tyle. Politycy też wiele obiecują połowy z tego nie robią i jakoś ludzie nie płaczą a to że nie byliśmy w stanie pokryć pensji Messiego to zasługa poprzedniego zarządu który rozdawał pensje niczym PiS socjale. Być może za 2 - 3 lata będziemy patrzeć na to z innej perspektywy bo Barca zejdzie z płac i zmniejszy dług jednocześnie rozwijając młode talenty których u nas nie brakuje. Zmiana pokoleniowa prędzej czy później musiała nastąpić i wierzę że odejście Leo jest jej początkiem i końcem sezonu czas w klubie pique, Roberto, alby i busquetsa się skończy. Być może warto poświęcić najlepszego zawodnika w historii tylko po to by klub mógł dalej istnieć bo nie ma ludzi niezastąpionych i jeden piłkarz nie może być ważniejszy od instytucji jaka jest klub.
0
@arasz1819 to tak nie działa
0
@arasz1819 nie pomyliłem, negocjacje na takich szczeblach nie są łatwe nawet z wolnym zawodnikiem, dochodzi wiele zmiennych jak prawa marketingowe itp tego w 2 dni się nie da ogarnąć uwierz nie ma szans
5
@AlwaysBlaugrana wedlug mnie w 2 dni nie da się podpisać kontraktu z najlepszym zawodnikiem na świcie. Negocjacje ze zwykłymi zawodnikami trwają tygodniami a tu 2 dni od ogłoszenia odejścia doszło do podpisania kontaktu więc coś tu się nie zgadza mocno chyba że Messi dostał od razu to czego chciał. Według mnie to było wcześniej zaplanowane a układ zdarzeń pomógł ukazać inna prawdę na światło dzienne
19
@sergio5 podobno busi już robi bicka żeby móc dźwigać puchary do góry
0
@Survier sezon jest długi kadra niezbyt szeroka a nam brakuje doświadczenia w pomocy liczę że on będzie się uzupełniał z pedrim i depayem bo może zagrać zarówno na śpo jak i na LS schodząc do środka i robiąc miejsce albie
2
@YoungMan według mnie więcej niż dobrze. Fajnie pokazywał się do gry i klepał z ofensywnymi zawodnikami robił dużo miejsca dla desta no i zaliczył kilka fajnych interwencji w obronie
0
@Survier wygląda na to że duet pomocników defensywnych będzie pełnił on oraz de Jong ewentualnie pedri będzie cofany z ofensywnego pomocnika.
4
Depay - niby grał tylko w meczach towarzyskich ale co się rzuca w oczy to to że wniósł dużo radości do zespołu i nieprzewidywalności. Wreszcie jest lewe skrzydło dzięki temu alba trochę mniej skupia się na ofensywie i może to przełoży się na jego lepsza pracę w defensywie. Depay wyrasta na lidera i nasza gra w ataku wygląda inaczej niż z Leo bardziej zespołowo co nawet pokazuje gol nr. 1 z wczoraj czy nie uznana bramka brajta ale czy będzie to skuteczne z dobrze broniącymi zespołami zobaczymy. Do tego wszystkiego liczę mimo wszystko na coutinho że w końcu przestaną go prześladować kontuzje i po odejściu Leo nie będzie wymówek że nie gra na swojej pozycji
0
@robsoNele jak dla mnie to pedri powinien z de jongiem grać jako dwóch pomocników za śpo kosztem busquetsa, potrafi grać w obronie jest szybki a przede wszystkim wybiegany
1
@tbas potrzeba kogoś lepszego niż brajt i tyle. Wolałbym zobaczyć tam manaja skoro rewolucja to i naszego gwiazdora brata odpalić
0
@Tasde "po pierwsze nie szkodzić" ktos kiedyś tak napisał w przypadku naszego goleadora niestety to nie działa
34
O brajtlajtcie na tej stronie już powiedziane zostało wszystko ale mam nadzieję że koeman sprawdzi manaja bo gorszy to raczej nie będzie