0

@sevs do Ronaldinho to dużo brakuje ale sam fakt że coś samemu można zrobić indywidualnie to coś nowego w Barcy

1

@kuz może to jakaś rekompensata po stracie Leo

1

@socha blask Martina go zakrywa

3

@BarcaInfo jeszcze nie raz zatańczy w tym sezonie!

4

Depay wnosi to czego ostatnio brakowało w Barcelonie, nieprzewidywalność, niekonwencjonalność i odrobinę magii

3

@adi7adi8 gra się tak jak przeciwnik pozwala

0

Wielki Martin!!!

4

36 minuta a pedri już 4.5 km przebiegł. Koń nie człowiek

0

@Granto mascherano dawał radę a kolosem jakimś nie był

4

Jedna zmiana w obronie w stosunku do poprzedniego sezonu to pressing całym zespołem, jednak jest różnica jak biega 11 a nie 9 czy 10

0

Nasi zawodnicy po zagraniach depaya są w szoku ze tak da się zagrać

2

Dapay rządzi i dzieli póki co

1

Sędzia kartek zapomniał

0

Ula la depay ładnie

1

@paweldunajecfcb jeśli chodzi o Polskę to PiS

3

@Cule nie pasuje regulamin możesz zmienić stronę pozdro

1

@don'T.R.I.P.e żeby to tak działało to świat wyglądałby inaczej a na pewno już Polska.

1

Ludzie krytykują laporte za to że nie zatrzymał Messiego ale on nic takiego nie obiecał tylko przyjął to sobie jako cel którego nie osiągnął i tyle. Politycy też wiele obiecują połowy z tego nie robią i jakoś ludzie nie płaczą a to że nie byliśmy w stanie pokryć pensji Messiego to zasługa poprzedniego zarządu który rozdawał pensje niczym PiS socjale. Być może za 2 - 3 lata będziemy patrzeć na to z innej perspektywy bo Barca zejdzie z płac i zmniejszy dług jednocześnie rozwijając młode talenty których u nas nie brakuje. Zmiana pokoleniowa prędzej czy później musiała nastąpić i wierzę że odejście Leo jest jej początkiem i końcem sezonu czas w klubie pique, Roberto, alby i busquetsa się skończy. Być może warto poświęcić najlepszego zawodnika w historii tylko po to by klub mógł dalej istnieć bo nie ma ludzi niezastąpionych i jeden piłkarz nie może być ważniejszy od instytucji jaka jest klub.

0

@arasz1819 to tak nie działa

0

@arasz1819 nie pomyliłem, negocjacje na takich szczeblach nie są łatwe nawet z wolnym zawodnikiem, dochodzi wiele zmiennych jak prawa marketingowe itp tego w 2 dni się nie da ogarnąć uwierz nie ma szans

5

@AlwaysBlaugrana wedlug mnie w 2 dni nie da się podpisać kontraktu z najlepszym zawodnikiem na świcie. Negocjacje ze zwykłymi zawodnikami trwają tygodniami a tu 2 dni od ogłoszenia odejścia doszło do podpisania kontaktu więc coś tu się nie zgadza mocno chyba że Messi dostał od razu to czego chciał. Według mnie to było wcześniej zaplanowane a układ zdarzeń pomógł ukazać inna prawdę na światło dzienne

19

@sergio5 podobno busi już robi bicka żeby móc dźwigać puchary do góry

0

@Survier sezon jest długi kadra niezbyt szeroka a nam brakuje doświadczenia w pomocy liczę że on będzie się uzupełniał z pedrim i depayem bo może zagrać zarówno na śpo jak i na LS schodząc do środka i robiąc miejsce albie

2

@YoungMan według mnie więcej niż dobrze. Fajnie pokazywał się do gry i klepał z ofensywnymi zawodnikami robił dużo miejsca dla desta no i zaliczył kilka fajnych interwencji w obronie

0

@Survier wygląda na to że duet pomocników defensywnych będzie pełnił on oraz de Jong ewentualnie pedri będzie cofany z ofensywnego pomocnika.

4

Depay - niby grał tylko w meczach towarzyskich ale co się rzuca w oczy to to że wniósł dużo radości do zespołu i nieprzewidywalności. Wreszcie jest lewe skrzydło dzięki temu alba trochę mniej skupia się na ofensywie i może to przełoży się na jego lepsza pracę w defensywie. Depay wyrasta na lidera i nasza gra w ataku wygląda inaczej niż z Leo bardziej zespołowo co nawet pokazuje gol nr. 1 z wczoraj czy nie uznana bramka brajta ale czy będzie to skuteczne z dobrze broniącymi zespołami zobaczymy. Do tego wszystkiego liczę mimo wszystko na coutinho że w końcu przestaną go prześladować kontuzje i po odejściu Leo nie będzie wymówek że nie gra na swojej pozycji

0

@robsoNele jak dla mnie to pedri powinien z de jongiem grać jako dwóch pomocników za śpo kosztem busquetsa, potrafi grać w obronie jest szybki a przede wszystkim wybiegany

1

@tbas potrzeba kogoś lepszego niż brajt i tyle. Wolałbym zobaczyć tam manaja skoro rewolucja to i naszego gwiazdora brata odpalić

0

@Tasde "po pierwsze nie szkodzić" ktos kiedyś tak napisał w przypadku naszego goleadora niestety to nie działa

34

O brajtlajtcie na tej stronie już powiedziane zostało wszystko ale mam nadzieję że koeman sprawdzi manaja bo gorszy to raczej nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?