0

W Lewisie hamiltonie widzę duże podobieństwo do Cristiano. Obaj jak czują rywalizację a nie mają przewagi w postaci zespołu czy lepszego sprzętu lub gdy ktoś jest lepszy nie wytrzymują psychicznie ( Hamilton wczoraj a Ronaldo macha łapami) obaj mają ogromne ego oraz obaj są typowymi narcyzami robiącymi wiele rzeczy pod publikę.

0

@Encore coś w tym jest, w przypadku formuły najstepny sezon może wiele pozmieniać w stawce ale nie musi

0

@mekston jak sprawa ucichnie xd albo jak przelew z merca dojdzie

0

@Encore ja też, jak Hamilton skończy ten wyścig w okolicach podium to będzie kpina

11

Tym co twierdzą że Hamilton był na równi z maxem życzę naprawy wzorku. Fizycznie nie możliwe jest być na równi i uderzyć przednim kołem w tylne koło rywala xd

14

@laulhe44 max rozbija rywali do tytułu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@daro22 z faktami się nie dyskutuje,

2

W mercedesie zdjęli okulary chyba to twierdzą że obaj byli na równi, xd xd

0

@daro22 jak mógł w niego wjechać jak był przed nim na wstecznym.? Xd xd

6

@daro22 zobacz kto był z przodu, jak wjedziesz człowiekowi przed tobą w tył to policji powiesz ze nie zostawił ci miejsca?

14

@Allbi nie odpuścić a spowodować wypadek głównego rywala w walce o tytuł to co innego

9

Moja linia mój zakręt - -Hamilton po wypadku jadąc za maxem w zakręcie xd xd pogrąża się coraz bardziej pewnie będzie chciał kary dla maxa jeszcze

10

@Joint21 jeździ świetnie a Hamilton psychicznie nie daje rady co potwierdza ten wypadek

1

@meteo100 według mnie to było z premedytacją, mógł odpuścić Hamilton

0

@Tomason jak dostanie karę to sędziów o rasizm posądzą jeszcze w dodatku na Silverstone

1

@Hosh obejrzyj sobie powtórkę i zobacz co Hamilton odwalił, za to powinien potężna kare dostać

10

Max był przed Hamiltonem więc wypadek jest wina Lewisa i sędziowie muszą karę przyznać za to

0

Ale max przywalił w bandy

0

@kkbarca ja wierzę ale nie z takimi zarobkami jak obecnie, no i te 20 baniek który ewentualnie trzeba by dać Liverpoolowi nie pomaga

0

@Borneo myślę że zarząd przez pryzmat budżetu wybierze najlepsza opcje na ten czas

1

@cat_r37 być może dlatego że podpisywał umowę jako pierwszoplanowy zawodnik a forma która obecnie prezentuje jest daleka od tamtej, wszystko jest kwestią dogadania można tak skonstruować umowy żeby dostawał tyle co obecnie ale w bonusach np za sukcesy lub rozegrane spotkania

1

@DonAndrzejos tak można na podstawie upoważnienia tylko najlepiej żeby było wykonane według wzoru dostępnego w internecie żeby żadnych danych nie pominąć

0

@kuz dokaldnie wypozyczenie z opłacaniem połowy pensji to byłaby głupota już lepiej niech zostanie z połowe niższa pensja i może wróci do starej formy

0

@kaamil1910 być może świetnie odnalazłby się w Barcy taki trochę przecinak ala kante

2

@Comentateiro w Anglii lubią przeceniać graczy którzy mieli sezon życia ( najczęściej tylko jeden) według mnie zbawieniem obrony Arsenalu to on nie będzie co nie oznacza że nie wzmocni linii defensywnej

1

@BarcaInfo saga to z fabregasem chyba największa była jeśli chodzi o przyjście a zaskoczenie i transfer po cichu to Andre gomes do nas

0

@Janiama tak ale dążę do tego że w kolarstwie wszystko jest ulotne i szybko się może zmienić, dodatkowo bez dobrego zespołu jesteś nikim w tym sporcie

1

@tbas niestety było sporo zawodników którzy "popsuli" te dyscyplinę. Nawet jak zabiorą im tytuły po latach to nie przywróci to chwały zawodnikom "czystym" który byli blisko zwycięstwa

1

@Coutinho007 Messi to nie pozycja griezmanna bo Messi gra wszędzie xd xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?