Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Lewisie hamiltonie widzę duże podobieństwo do Cristiano. Obaj jak czują rywalizację a nie mają przewagi w postaci zespołu czy lepszego sprzętu lub gdy ktoś jest lepszy nie wytrzymują psychicznie ( Hamilton wczoraj a Ronaldo macha łapami) obaj mają ogromne ego oraz obaj są typowymi narcyzami robiącymi wiele rzeczy pod publikę.
0
@Encore coś w tym jest, w przypadku formuły najstepny sezon może wiele pozmieniać w stawce ale nie musi
0
@mekston jak sprawa ucichnie xd albo jak przelew z merca dojdzie
0
@Encore ja też, jak Hamilton skończy ten wyścig w okolicach podium to będzie kpina
11
Tym co twierdzą że Hamilton był na równi z maxem życzę naprawy wzorku. Fizycznie nie możliwe jest być na równi i uderzyć przednim kołem w tylne koło rywala xd
14
@laulhe44 max rozbija rywali do tytułu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@daro22 z faktami się nie dyskutuje,
2
W mercedesie zdjęli okulary chyba to twierdzą że obaj byli na równi, xd xd
0
@daro22 jak mógł w niego wjechać jak był przed nim na wstecznym.? Xd xd
6
@daro22 zobacz kto był z przodu, jak wjedziesz człowiekowi przed tobą w tył to policji powiesz ze nie zostawił ci miejsca?
14
@Allbi nie odpuścić a spowodować wypadek głównego rywala w walce o tytuł to co innego
9
Moja linia mój zakręt - -Hamilton po wypadku jadąc za maxem w zakręcie xd xd pogrąża się coraz bardziej pewnie będzie chciał kary dla maxa jeszcze
10
@Joint21 jeździ świetnie a Hamilton psychicznie nie daje rady co potwierdza ten wypadek
1
@meteo100 według mnie to było z premedytacją, mógł odpuścić Hamilton
0
@Tomason jak dostanie karę to sędziów o rasizm posądzą jeszcze w dodatku na Silverstone
1
@Hosh obejrzyj sobie powtórkę i zobacz co Hamilton odwalił, za to powinien potężna kare dostać
10
Max był przed Hamiltonem więc wypadek jest wina Lewisa i sędziowie muszą karę przyznać za to
0
Ale max przywalił w bandy
0
@kkbarca ja wierzę ale nie z takimi zarobkami jak obecnie, no i te 20 baniek który ewentualnie trzeba by dać Liverpoolowi nie pomaga
0
@Borneo myślę że zarząd przez pryzmat budżetu wybierze najlepsza opcje na ten czas
1
@cat_r37 być może dlatego że podpisywał umowę jako pierwszoplanowy zawodnik a forma która obecnie prezentuje jest daleka od tamtej, wszystko jest kwestią dogadania można tak skonstruować umowy żeby dostawał tyle co obecnie ale w bonusach np za sukcesy lub rozegrane spotkania
1
@DonAndrzejos tak można na podstawie upoważnienia tylko najlepiej żeby było wykonane według wzoru dostępnego w internecie żeby żadnych danych nie pominąć
0
@kuz dokaldnie wypozyczenie z opłacaniem połowy pensji to byłaby głupota już lepiej niech zostanie z połowe niższa pensja i może wróci do starej formy
0
@kaamil1910 być może świetnie odnalazłby się w Barcy taki trochę przecinak ala kante
2
@Comentateiro w Anglii lubią przeceniać graczy którzy mieli sezon życia ( najczęściej tylko jeden) według mnie zbawieniem obrony Arsenalu to on nie będzie co nie oznacza że nie wzmocni linii defensywnej
1
@BarcaInfo saga to z fabregasem chyba największa była jeśli chodzi o przyjście a zaskoczenie i transfer po cichu to Andre gomes do nas
0
@Janiama tak ale dążę do tego że w kolarstwie wszystko jest ulotne i szybko się może zmienić, dodatkowo bez dobrego zespołu jesteś nikim w tym sporcie
1
@tbas niestety było sporo zawodników którzy "popsuli" te dyscyplinę. Nawet jak zabiorą im tytuły po latach to nie przywróci to chwały zawodnikom "czystym" który byli blisko zwycięstwa
1
@Coutinho007 Messi to nie pozycja griezmanna bo Messi gra wszędzie xd xd