0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 drugiej strony ten kto wygrywał wcześniejszą ligę światowa nie wygrywał igrzysk

9

@Rust_Cohle jak na faceta przystało są 2 razem z nim

0

@tadzik447 włącz sobie finały ostatnich 2 mistrzostw świata i wtedy możemy dyskutować. Nie licz na poważnie naszego ostatniego meczu z Brazylia bo tam były ciągle rotacje i brak rytmu u zawodników

0

@barcamember sprzedać za 30 milionów njie opłaca się a potrzeba pomocnika którego nie kupimy za 20 milionów które trzeba by zapłacić za zmienne coutinho . Być może jeśli koeman zacząłby ustawiać go na pozycji "iniesty" złapałby rytm i zaczął grać jak za czasów gry w Anglii lub jak w reprezentacji.

0

@Kubox za całokształt kariery i wystepy na MŚ na środku dałbym Nowakowskiego mocno nie docenianego. Jeśli chodzi o blok pasywny to jest to jeden z najlepszych ma świecie a w ataku nie jest efektowny ale efektywny do bólu

1

@AntekGriezmann Grecja /Hiszpania 10 dni

0

@Encore na szczęście na wielkich imprezach Brazylia nam leży

0

@Encore Wallace i souza wyjaśniają Francuzów u których szczególnie ngapeth- gwiazdor jest fatalny.

0

@PatrykBarca to nie jest tak do końca, pamiętam ostatnie mistrzostwa świata a raczej spotkania przed nimi polska też nie zachwycała a Brazylia grała świetnie od początku do końca a skończyło się jak się skończyło zdemolowaniem Brazylii w finale. Polska będzie budować formę stopniowo są w ciężkim treningu a Brazylia już wygląda jak na najwyższych obrotach pytanie czy utrzymają to do igrzysk....

1

Brazylia- Francja póki co Francuzi bez szans w tym starciu. Jeśli Brazylia utrzyma taką grę będzie obok Polski głównym faworytem na igrzyskach. Szczególnie dobrze gra ich libero i świetnie z drugiej linii bije Wallace

0

@JohnnyBarca to zemsta na lemarze ze wygrał z atleti ligę w tym roku

0

@Hellrider czyli jak ktoś z dwójki Messi Ronaldo zagra słaby mecz lub słabe rozgrywki to można ich usprawiedliwic bo nic nie muszą. Dobrze że można też usprawiedliwić w ten sposób "sukces" Polaków w końcu taki lewy wygrał w klubie wszystko co mógł więc już nic nie musi w reprezentacji

0

@Encore może masz jakąś informację kto z polskiej kadry lub sztabu wpadł na ten pomysł?

0

@Encore cieszy to że jako pierwsi wpadli na ten pomysł że można zaoszczędzić czas i zamiast jechać godzinę na hale na siłownię można po prostu zejść do ogordka i nie ryzykować ewentualnego zarażenia

0

@ferdas_rawa ja twierdzę i tłumaczę Ci ze żeby wykonywać super karne nie trzeba być zawodnikiem klasy światowej tylko trzeba mieć stalowe nerwy i dużo ćwiczyć. Dlatego piłkarze nawet z niższych lig potrafią wykonywać super karne a mimo to nie grają wyżej bo to tylko jeden z elementów gry

0

@Azbest być może jestem nikim dla świata lecz pomysl skoro ja jestem nikim to kim jesteś Ty

2

@SaulGoodman całe życie grał na skrzydle i raptem od 2 3 lat gra jako napsstnikni już wg ciebie jest najlepszy w historii. Ronaldo brazylijski, Drogba, benzema inzaghi czy lewy dużo lepiej się odnajdywali w polu karnym

1

@SaulGoodman z tym nsjlepszy w historii to przegiecie grube

7

@Sztosik dlatego rzuty karne dla mnie nie są wymiernym elementem gry. Może porownanie głupie ale jak dla mnie poza karnymi niic nie pokazał i zdania nie zmienię

26

@Wiktoria13 czyli zawodnika z b klasy wukonywujacego świetnie karne można uznać za zawodnika klasy światowej

27

Ronaldo prowadzący w tabeli strzelców ME 5 bramek z czego 3 rzuty karne i jedna na pustaka wyłożona a eksperci dalej się zachwycają ze fenomenalnie gra. Dobre to on ma liczby a jego gra lekko mówiąc nie powala

0

@kewin być może ma to związek z problemami zdrowotnymi Pawła i vital czeka do samego końca z decyzją w razie jakby Pawłowi coś się stało

0

@Encore to było logiczne rozwiązanie bo są z nami w grupie na IO

1

@patrykzmc2000 tak, trincao mimo potencjału nie przekonuje w dodatku jak na skrzydłowego nie jest dynamiczny ani szybki a zyskujemy doświadczonego skrzydłowego który w teorii nie pasuje do nas ( i może to byłby jego wielki plus że wniósłby niekonwencjonalność do tego schematycznego grania)

2

@zadafcb całkiem rozsądne są te zmiany szczególnie ta pierwsza tor stanie się jeszcze szybszy. Kolejny tor po albert partk który decyduje się na zmianę w tym roku co może się podobać

2

@zadafcb dla mnie Taylor jest tej sytuacji winny w 80%. Tak dobrego zawodnika trzeba trochę szanować tym bardziej że Taylor jest kilka lat a waczynski 16 jeszcze nie dać się pożegnać to już w ogóle przegiecie. Mam nadzieję że ewentualne niepowodzenie w kwalifikacjach będzie jego ostatnim w naszej kadrze bo trenerem jest lekko mówiąc miernym

0

Ula la ale brama dunczykow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta w każdym transferze chodzi o zysk, mój zysk - - - - bartomeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?