0

@lukaszbarca15 taki plan ma vital, mamy szeroką kadrę każdy musi zagrać

1

@FCB24 proszę cię nimir zagrał dobrze ale w fazie grupowej a potem się spalił z meczu na mecz a rychlicki szkoda palcy na dyskusje jeśli uważasz go za poziom Kaczmarka z tego sezonu

1

@dorkizos azzaro chrome sport

5

Ludzie dramatyzują po 1 secie przypomnę gra się do 3 wygranych. Po drugie Słowenia nie jedzie na IO więc ten turniej jest dla nich główna imprezą (nie liczę ME) a Polacy są w ciężkim treningu i forma ma przyjść na nasz główny turniej w Tokio. Trener dobrze powiedział każdy z meczy w Rimini będzie treningiem a nie walką za wszelką cenę

0

@michal26 mecze Barcy się skończyły to eksperci przerzucili się na siatkarzy

0

@FCB24 to kogo w tej lidze mistrzów na pozycji atakuajcego oprócz Michajłowa ujrzałeś lepszego?

1

@FCB24 pamiętaj że mówiąc o Kaczmarku mówisz o człowieku który zdobył kilka mistrzostw Polski a w tym sezonie był czołową postacią zaksy która wygrała ligę mistrzów więc trochę przesadzasz

1

@Gaucho odpoczywa, każdy zawodnik ma dostać szanse więc dziś gra Kubiak i śliwka którzy jeszcze nie grali

0

@lukaszbarca15 tłumaczę jeszcze raz gra dziś w 1 składzie

0

@KacperVEB na 2 serię trójmeczy powinien być do dyspozycji trenera

0

@lukaszbarca15 skoro nie oglądasz to na jakiej podstawie twierdzisz że nie gra w 1 składzie?

4

@lukaszbarca15 i gra w 1 składzie

0

@lukaszbarca15 tu nie chodzi o poziom bo polska jest jego wyznacznikiem. Po prostu są zespoły które nie leżą mówiąc kolokwialnie i ciężko się gra z tymi zespołami

0

@lukaszbarca15 Przecież gra

0

@KacperVEB Janusz ma problemy z mięśniami w okolicach szyji

0

@D10SLEO kiedyś podobny problem mieliśmy z Brazylia, długo nie mogliśmy ich pokonać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@zadafcb nie wiem czy to wytyczne są FIVB czy federacji ale ewidentnie ktoś dał ciała w tym temacie

0

@Encore Japonia prezentowała się świetnie do tej pory więc to jest mile zaskoczenie, myślę że nie jednej reprezentacji jeszcze urwą punkty

1

@FCB24 rezultaty meczy z nimi wynikały raczej ze słabej gry naszych aniżeli super gdy Słowenii. Wg mnie dziś wyjdzie skład złożony z tych co jeszcze nie grali (oprócz Nowakowskiego który ma problemy zdrowotne) ale na tyle mocny aby spokojnie pokonać Słoweńców być mzoe bez straty seta.

0

@FCB24 pytanie czy jak przyjdzie nam grać z zespołem grającym świetnie na linii blok obrona będziemy też kończyć tyle sytuacyjnych. Wyznacznikiem będzie Rosja świetnie blokująca oraz Francja super grająca w obronie

1

@budel17 rafa niby oczywiste ale nie jest w takiej formie jak w poprzednich latach i zawsze może zaliczyć wpadkę podobnie djoko. Licze na sinnera, tsitsipasa oraz rubleva że zajdą wysoko a u pan Iga może zajść wysoko ale zwycięzyc może tak na prawdę każda z pan

0

@DonMatteo901 jest świetny, genialny w zagrywce i ataku ale w przyjęciu krwawi, drużyny celowo oberaja taktykę zagrywki na wilfredo bo przyjęcie to jego najsłabszy element i często jego przyjęcia są na 3-4 metr i trzeba grać piłkę sytuacyjna

0

@adi7adi8 USA bez Russela to nie ta sama drużyna, Brazylia Rosja i Francja to najtrudniejsi rywale

2

@tadzik447 ciężko zastąpić jednego z najlepszych rozgrywających w historii

1

@adi7adi8 nie tyle nie chce co nie może,

0

@MesQueUnClub96 z Serbami nigdy 3:0 nie jest łatwe wbrew pozorom (poza MŚ w 2018 roku)

1

@Encore woicki który jest w studiu dobrze wie jaki jest skład bo jest asystentem heynena

2

@konrad1661 jutro jest cięższy mecz z mocna Serbia a włosi są rezerwowym składem turniej jest długi każdy musi dostać szanse zapewne kurek i Leon zagrają jutro z Serbia

0

@Szpenser mogę polecić wyjazd do albanii zdecydowanie, klimat ciepły plaże piaszczyste i zadbane do tego mieszkańcy bardzo miło nastawieni do turystów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?