Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Kante + de Jong w Barcy szkoda ze nie realne ale taki duet zabiegałby wszystkie drużyny
2
W akcji bramkowej ogromną robotę wykonał kante, to on wypracował havertzowi pozycje do strzału mijając obrońcę
0
Dobrze ze nie zmarnował tego bo miałem obawy jak zobaczyłem że Werner uderza
0
@yoli właśnie oni nie grają cięgle tylko doskakuja w odpowiednim momencie, ich siła nie tkwi w ciągłym pressingu a pressingu chwilowym
0
Chelsea świetnie gra presingiem na połowie realu, wiedzą kiedy doskoczyć i mocniej zaatakować całą drużyną
7
Casemiro fauluje chilwella ewidentnie i jeszcze łapami macha, nie znoszę typa
0
@Pablit myślę że taka stabilizacja i obecność w kraju dobrze mu zrobi, dodatkowo vital i chłopaki z reprezentacji dobrze się trzymają atmosfera jest dobra więc i łatwiej o odbudowanie się fizyczne i psychiczne
0
@Gaz z drugiej strony młodszy organizm lepiej się regeneruje, tak na prawdę nikt z nas nie wie co tak na prawdę z nim jest i jakie są szanse na 100% wyzdrowienie
0
@MaTt_BarcaFan wyjaśniłem Ci wyżej dlaczego matsa (bramkarza) oceniam inaczej w skrócie błąd obroncy można naprawić a błędu bramkarza nie ma cxesto kto to jest różnica że błąd bramkarza w większości skutkuje utratą bramki a błąd obroncy może naprawić minimum 5 osób na boisku
1
@Pablit myślę że dużo moze mu pomóc reprezentacja bo tak musi się odbudować bo walczy o igrzyska. Dodatkowo powróci do Polski a to już co innego bo sam przyznawał że ciekzo było mu bez rodziny.
0
@MaTt_BarcaFan trochę zbyt a nie pobłażliwie a to jest różnica
1
Co do ansu i jego 3 operacji nie możemy ferować wyroków i wróżyć mu końca kariery lub tego że nie wróci na poziom który prezentował wcześniej,. Sport zna wiele przypadków gdzie koszmarne kontuzje wzmacniały zawodnika, z doświadczenia powiem ze znam osobę która miała nie żyć lub być roślina jeżdżącą tylko na wózku dziś jest świetnym chłopakiem grającym na niższych szczeblach w piłkę. Wiele zależy teraz od charakteru ansu i zaufaniu odpowiednim lekarzom. Ze sportu podam przykład Karola Bieleckiego po kontuzji oka, wiele się mówiło że to jest jego koniec bo z jednym okiem nie da się grać bo nie widzi połowy tego co normalnie, jak pamiętamy po kontuzji wygrał ligę mistrzów, zdobym brąz na mistrzostwach świata i był na 4 miejscu w igrzyskach stanowiąc o sile drużyn. Życie jest nieprzewidywalne także należy trzymać kciuki i nie ferować wyroków za szybko.
0
@MaTt_BarcaFan nie co to to nie może trochę zbyt pobłażliwie patrzę na błędy matsa ale nie aż tak żeby określić to jako podwójne standardy. Po prostu jeśli obrońca popełni błąd to któryś z pozostałych 3 lub 4 zawodników lub bramkarz ma szasne go naprawić a w przypadku bramkarza gdy popełni błąd to w większości przypadków jest po "ptakach" i bramka w plecy
0
@Pablit maciek potrzebuje spokoju. W Rosji nie grał wcale źle ale tam jest nagonka na zagranicznych zagrasz kilka akcji źle to cie zlinczują dodatkowo odszedł z Rosji bo przetsali walczyć o coś i dali mu do zrozumienia ze będzie grał Rosjanin zamiast niego. A w Perugii cóż przyszedł tylko pomoc ciężko jest w miesiąc wygryźć zawodnika który gra od początku sezonu mimo że jest nominalnym przyjmującym
0
@MaTt_BarcaFan ja porównuję tyło skalę błędów, na błędy matsa składa się wiele składowych
2
@Pablit dodatkowo według mnie zaksa zyska dużo taktycznie bo przez wzrost Bena w 3 ustawieniach taktyką rywali była gra przez toniuttiego a Janusz w bloki radzi sobie dużo lepiej bo i zagrywke też ma lepszą
0
@MaTt_BarcaFan krytykować można popełniony błąd a nie człowieka to pierwsze. Drugie to bramkarz potrzebuje też sporo szczęścia a to ewidentnie nie sprzyja matsowi. Fakt obniżył loty ale to ze względu na to że przyzwyczaił nas że przez fatalna defensywę ostatnimi laty był jednym z najbardziej widocznych na boisku co było i jest niepokojące
0
@Pablit zgadzam się, Janusz będzie grał z pewnością wolnej ale być moze dokaldniej. Bucki grając w 1 szóstce nie prezentował się zbyt dobrze jemu bardziej odpowiada rola jokera. Dodatkowo według mnie muzaj ze względu na swój ogromny potencjał będzie pierwszym wyborem dodatkowo on się dobrze zna z Fabianem a zgranie na linii rozgrywający atakujący jest bardzo ważny czego nie można powiedzieć o buckim.
1
@Jakchcesz dokaldnie skoro czepiamy się tych 2 czy 4 straconych punktów przez ter Stegen to przypomnijmy sobie ile punktów zabrał nam sabotazysta lągle oraz cudowny w obronie alba.
0
@Gall a masche bardziej niż za jakośc piłkarską doceniam bardziej przez pryzmat walki, poświęcenia gry w pomocy kosztem nauki gry na nowej pozycji. Motywator drużyny, oddany fakt popełniał sporo prostych błędów ale środkowy obrońca z jego warunkami grający często na przeciwko kolosów i dający sobie z nimi radę to zasługuje na uznanie bo nie bez powodu przez tyle lat był podstawowym obrońca Barcy. Dodatkowo masche był jednym z a najlepiej grających zawodników wślizgiem jakich widziałem co podkreślało wielu zawodników Barcy nawet puyol.
0
@Gall co do Sancheza i keity to się nie zgodzę. Sanchez mega solidny był porównaj ho choćby do tego co teraz gra dembele który również jest skrzydłowym. Do tego przyszedł z Udine i został sprzedany z zyskiem a zrobił wiele dla Barcy przez te kilka sezonów. Do tego był pozytywnym zawodnikiem schowanym w cieniu ale nie można powiedzieć że zawiódł bo dla mnie to był bardzo dobry transfer zważywszy na cenę. Co do keity kilka spotkań nie zaślepi mojej fascynacji tym zawodnikiem. Solidny zmiennnik z dobrym sercem co podkreślali zawodnicy zawsze oddany do końca nigdy nie narzekający. To że nie chciał czy bal się zagrać na SO nie dziwię się, był bardziej tym środkowym anie defensywny pomocnikiem i w obronie miał pewne braki a toure był tym raczej defensywnie usposobionym. Keite pamiętam najbardziej za wejścia w 2 polowach na utrzymanie wyniku i zaangażowanie w mecz do ostatnich minut
2
@Comentateiro @jakub1906 zgadzam się z wami. Iniesta również nie strzelał ogromu bramek. U pedriego widać zaangażowanie, stara się pomagać w obronie i często może dlatego brakuje mu coś w defensywie
0
@kewin tak bucki wzmacnia resovie ale to raczej solidny rezerwowy,. Ogólnie plusliga w następnym sezonie będzie posiadać jeszcze więcej gwiazd bo wróci conte, deroo, kovacevic, averill, boyer, atanasijevic, shoji, defalco, hadrava, muzaj
0
@KacperVEB myślę że najbardziej to odczują brak toniuttiego który był zgrany a nowy rozgrywający będzie potrzebował sezonu na ogranie zrozumienie zespołu kochana zastąpi Huber który jest tak samo utalentowany jak kochan tyle ze ze słabsza zagrywka
1
@kewin Drzyzga, muzaj, deroo, cebulij, kozamernik, kochan i zator to obowiązek medalu. Jako kibic skry jestem mega zadowolony bo liga będzie wyrównana. Jastrzębie wykonuje genialne trnafery skra się mega wzmacnia, zaksa powinna utrzymać pewny poziom, resovia mega wzmocnienia, Warszawa ze sporym budżetem oraz planami do tego aluron kompletuje imponujący skład, trefl mogący zaskoczyć jak co roku oraz Suwałki z ambitnymi planami oraz świetnym trenerem. Następny sezon może być genialny
0
@TheHeisenberg jakie są różnice między 5 a 6?
0
@kewin generalnie są to zupełnie inni rozgrywający. Zaksa zyska w grze przy słabszym przyjeciu ale straci w kreowaniu bo toniutti jest pewnego rodzaju wirtuozem który kreuje atakuajcego a Janusz bardziej uporządkowany taktycznie z dobrym blokiem
0
Zaksa nasz zwycięzca ligi mistrzów zacznie przypominać taki piłkarski Ajax. Po świetnym sezonie straci 3 kluczowych graczy Zatorski, kochanowski oraz toniutti oraz mimo ważnego kontraktu może stracić świetnego trenera Grbicia. Według mnie zaksa jest trochę taką stara Barcą bo sama generuje gwiazdy. Z Semeniuka zrobili gracza światowego grającego bez kompromisów. Utalentowanego sliwke zmienili w lidera, bardzo dobrego kochanowskiego zamienili w top środowego no i przede wszystkich z zawodzącego delikatnie Kaczmarka zrobili stabilnego i silnego atakuajcego. Mam nadzieję jako kibic że Janusz, Huber oraz shoji zapełnią lukę po odchodzących zawodnikach oraz że prezes Świderski za wszelką cenę przekona trenera do pozostania bo wykonuje genialna robotę
1
@AlexDark00 przede wszystkim miał ciąg na bramkę i próbował indywidualnych akcji oraz był typowym walczakiem co nie zrobił to wybiegał
1
@AlexDark00 odejścia Alexisa bardzo mi szkoda, od transferu z Barcy zaliczył spory zjazd myślę że jeśli zostałby u nas dalej prezentowałby odpowiednio wysoki poziom, Pedro tu nie trzeba wiele mówić bo to legenda Barcy. Strzelić bramkę we wszystkich możliwych rozgrywkach w jednym sezonie to nie wielu osiągnęło