1

Mercedes pech niesamowity, problemy bottasa i Hamilton wyprzedzony przed vettela.

3

To już po wyścigu dla bottasa

0

@Encore Lewis słabo wygląda w Monaco, myślę że max 3-4 miejsce chociaż to monaco może być dużo wypadków a wtedy w grę wchodzi kombinacja ze strategiami...

0

@DonMatteo901 wielka szansa Ferrari zaprzepaszczona gdzie jak nie tu mieli powalczyć o podium lub zwycięstwo?

0

@budel17 Ferrari Grande strategia... Szkoda było 5 miejsc na starcie stracić to stracili zawodnika w wyścigu

0

@maroon o tym mówię że większość ludzi wolałaby iść pracować w "znajome" środowisko niż całkiem nowe

0

@ikar35 liczyłem że remi odpowie mi na to pytanie, ja również znam. Każdy ma swoje priorytety mógłbym pracować lżej w biurze ale nie za takie pieniądze jak obecnie......

1

@neeed patrzyłem z punktu zwykłego szarego człowieka

2

@neeed z jednej strony tak a z drugiej wolałbym pracować z kimś z kim lubisz i kogo znasz czy zaczynać od zera wchodząc jako nowy i nie znając nikogo. A z drugiej strony piłkarz musi być profesjonalistą...

2

@Gaucho jeśli byłby cień szansy to harrego z Tottenhamu widziałbym u nas. Może sprzedaż coutinho, dembele lub griza zapewniłaby część środków

0

@ikar35 sam jestem pracownikiem budowlanym choć kończę magisterkę więc nie wiem teraz czy czuć się gorszym bo pracuje na budowie czy lepszym bo jestem wykształcony @Remi70 jak mam to rozumieć?

0

@ikar35 dokładnie, wykształcenie powinno być niezbędne do zdobycia pracy a nie decydować o tym czy ktoś jest lepszy czy gorszy

3

@Remi70 pracownik budowlany nie ma 2 miesięcy wakacji, nie jeździ za darmochę na wycieczki z dziećmi i nie ma co 45 minut przerwy w pracy albo okienka. Każdy wybrał zawod jaki chciał lub musiał ale żeby poniżać budowlańców kosztem nauczycieli?. Żadna praca nie hańbi

0

@Geble dokładnie, idąc na szczepienie liczyłem się z możliwymi "konsekwencjami"

0

@MaziFCB być może ja tylko mogę potwierdzić jak się czulem po j&j.

1

@barcanawieki ciężko wybrać ale któraś z tych : mafia 1,the last of US 1i 2, far cry 3, rdr 2, gta 5. Jakbym miał wybrać jedną to za świetna fabułę rdr 2

1

@SelloutCrowd nie tylko ciebie j&j zmiotl na dwa dni, niestety sporo osób skarży się po niej na złe samopoczucie i objawy osłabienia organizmu

0

@QUNJ 1. Pressing tyczył się głównie akcji bramkowej atalanty gdy wszyscy w jednym momencie zaatakowali juve na ich połowie mokentalnie doskakujac i odzyskujac piłkę
2. Nie powiesz ze w obecnej Barcy pressing funkcjonuje dobrze bo tak nie jest i z tego robią się często błędy w obronie ze presuje kilku a nie cały zespół a nigdzie nie napisałem że Barca nie grała presingiem bo za czasów guardioli, Enrique słynęła z pressingu i szybkiego odbioru.
3. Jako wyznacznik sukcesu wziąłeś tylko zwycięstwo w LM. Ja mam inny wyznacznik i doceniam taki Ajax który z małym budżetem dochodzi do półfinału LM, czy wcześniej Monaco

1

@QUNJ z piłką nożną mam więcej wspólnego niż ci się wydaje, zadałeś sobie wiele trudu aby przeczytać kilkanaście komentarzy wstecz (szanuje).jeśli chcesz być dumny i osiągnąć to do czego dążysz to proszę Wygrałeś nie mam racji!

0

@QUNJ niech tak będzie, nie zwykłem przejmować się opinią ludzi twojego pokoroju

1

@QUNJ powiem Ci tylko tyle nie sprowokujesz mnie i marny z ciebie trol

0

@wroclawianin89 oby oby

0

Ależ atalanta gra w pressingu. Chciałbym kiedyś zobaczyć Barcelonę grająca z takim zaangażowaniem

0

@QUNJ przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem i dopiero wypowiedz się z sensem

0

@BorzyKrzys wiem, użyłem słowa liga w domyśle rozgrywek krajowych którymi są również puchary krajów

2

Jaka liga taki real....

2

Drużyna atalanty pokazuje że nie trzeba robić transferów za 100 mln żeby grać ładnie i składnie. Dobry trener z wizją oraz nastawienie na drużynę a nie indywidualności i świetnie się ogląda ich szczególnie w pressingu

2

@don'T.R.I.P.e jeśli chodzi o zapate to on nie tyle że jest drewniany co nie gra kombinacyjnie ale za to nadrabia dryblingiem i szybkością, walką w powietrzu

6

@norbi77 myślę że z clemą lągle walczyliby jak równy z rownym jeśli chodzi o ilość wylewów i podarowanych bramek

2

Jestem ciekaw czy taki napastnik jak zapata poradził by sobie w Barcelonie. Niby trochę surowy technicznie ale bardzo silny szybki waleczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?