0

@NicoGonzalez ferran póki co trochę zawodzi pod względem skutecznosci ale zmysł taktyczny i ustawienie na boisku ma świetne widać że gra u guardioli trochę mu dala

1

Ta skuteczność może wzięła się z tego że nie staramy się wejść z piłką do bramki tylko mając okazję każdy z zawodników ładuje na bramę. Auba skuteczność póki co świetna

3

Miałem wczoraj zatankować samochód bo zapaliła się rezerwa dziś próbowałem.... Próbowałem to dobre słowo ależ ludzie są podatni na panikę w dzisiejszych czasach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Wilczeq walczyć a walczyć to jest różnica. Walczyć w konfilkcie który zapoczątkuje Rosja najeżdżając nas rozumiem ale np walczyć za głupie i nieprzemyślane ewentualne decyzję naszych rządzących to chyba już co innego

0

@MESSIah16 siatkarskich umiejętności oraz woli walki odmówić mu nigdy nie można. Mega techniczny zawodnik szkoda ze niewielu już zostało tego typu na świecie bo reszta bazuje na sile

0

@Cule1234 prędzej włosi to przejmą, ciężko w krótkim czasie zorganizować dwie imprezy takiej rangi w jednym kraju

0

@lucas/catalan konkretnie wygląda, bardzo ładne malowanie w porównaniu do poprzedniego roku dużo ładniejszy

2

@Hubsao nkunku to całkiem inna pozycja

1

@AmigoBlancos masz racje sprawa mistrzostwa już rozstrzygnięta tym bardziej że po rewanżu z psg real będzie mógł się skupić tylko na lidze

0

@DonAndrzejos w tej drużynie jest wystarczająco dużo ego i chyba każdy myślący człowiek domyśla się ze z dembele na pokładzie w końcu drużyna wybuchnie od środka od nadmiaru ego

1

@DonAndrzejos z drugiej strony czy jest aktualnie drużyna która chce go z jego oczekiwaniami finansowymi? Chyba tylko psg

1

@mat32 do tego przychodzi conte na przyjęcie. Środek zostaje bez zmian

1

@Ojciec5tkidzieci trefl pozytywnie zaskakuje pezyznam że już ich skreśliłem pod koniec grudnia. A projekt cóż wg mnie tragicznie zbudowana drużyna zero balansu do tego kontuzje ich strasznie męczą

0

@Emhyr andres czy to ty? Jakby trochę łysiny złapał to ruchy identyczne

1

@kamiVeB langlet i umtiti zapewne ?

1

@shahman Adriano brakuje aktualnie takiego zmiennika na boku obrony wchodził ją prawą na lewą obronę i trzymał poziom

1

@Don Lucas kłos ma kontrakt jeszcze na następny z sezon i zapowiedział że zostaje, a co do bednorza to przedluzyl kontrakt kilka dni temu. A limity chcą zwiększyć kluby z dołu bo polscy dobrzy zawodnicy się cenią a pieniędzy brak, ale ten przepis nie ma szans na szczęście bo Świderski jest prezesem

1

@Ojciec5tkidzieci dziś Magiera zapowiedział sporo transferów : kwolek w aluronie, szerszeń i komenda w Lublinie, Lipiński w Olsztynie cretu semeniuk i Kaczmarek do Rosji, defalco w resovii, i wspominane wcześniej zmiany na ławce trenerskiej czyli anastasi w treflu, Winiar w Zawierciu a warszawa kusi mendeza

0

@Ojciec5tkidzieci defalco to chyba już definitywnie zaklepany przez resovie. Ciekawe co z szerszeniem wedlug mnie idealnie pasowałby do skry jako ten 3

0

@pt9 Adriano był super zmiennikiem, strzelił kilka bramek z dystansu grał na LO niekiedy z konieczności na PO. No i masche też dobry transfer był

0

@Guess czyli na chwilę obecną nie jest wychowankiem

0

@Guess pedri i ferran to nie wychowankowie ale za to araujo już jest uważany jako wychowanek

0

@Hubert102 ja byłem 2 lata temu, leciałem z wakacje. Pl

0

@tobiasson92 mało kto zakładał że Kubacki zdobędzie medal. Więcej optymizmu

1

4 miejsce przed igrzyskami każdy brałby w ciemno ale z drugiej strony to najgorsze dla sportowca miejsce, niewiele brakuje do podium. Szkoda kamila ale on już swoje wygrał i myślę że w drużynówce powalczą o medal i Kamil będzie 2x bardziej zmobilizowany. Kamil dziś pokazał że jest wielkim mistrzem mimo że w sezonie nie szło były momenty tragiczne to 4 i 6mijesce na imprezie czterolecia to nie jest byle co. Ciężko się patrzy na łzy i wypowiedź stocha ale taki jest sport

0

@VamosDeJong nie patrzę konkretnie na budżet tylko raczej żeby wygodne były i przede wszystkim rozmiar 45-45.5 no i wybór marki bo przy szerokości mojej stopy nike odpada i połowa z firmy adidas

0

Gdzie w Warszawie znajdę najlepszy wybór butów do piłki (korki) na nawierzchnie naturalna?

32

@Compadre oj wielu takich było zacznę od Adriano naszego lewego niekiedy prawego obroncy, mascherano, yaya toure, pedrito, cesc, Alexis, rakitic,

0

@MESSIah16 i rozwoju młodzieży w Polsce bo to poziom ten sam co poziom kobiet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?