Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NicoGonzalez ferran póki co trochę zawodzi pod względem skutecznosci ale zmysł taktyczny i ustawienie na boisku ma świetne widać że gra u guardioli trochę mu dala
1
Ta skuteczność może wzięła się z tego że nie staramy się wejść z piłką do bramki tylko mając okazję każdy z zawodników ładuje na bramę. Auba skuteczność póki co świetna
3
Miałem wczoraj zatankować samochód bo zapaliła się rezerwa dziś próbowałem.... Próbowałem to dobre słowo ależ ludzie są podatni na panikę w dzisiejszych czasach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Wilczeq walczyć a walczyć to jest różnica. Walczyć w konfilkcie który zapoczątkuje Rosja najeżdżając nas rozumiem ale np walczyć za głupie i nieprzemyślane ewentualne decyzję naszych rządzących to chyba już co innego
0
@MESSIah16 siatkarskich umiejętności oraz woli walki odmówić mu nigdy nie można. Mega techniczny zawodnik szkoda ze niewielu już zostało tego typu na świecie bo reszta bazuje na sile
0
@Cule1234 prędzej włosi to przejmą, ciężko w krótkim czasie zorganizować dwie imprezy takiej rangi w jednym kraju
0
@lucas/catalan konkretnie wygląda, bardzo ładne malowanie w porównaniu do poprzedniego roku dużo ładniejszy
2
@Hubsao nkunku to całkiem inna pozycja
1
@AmigoBlancos masz racje sprawa mistrzostwa już rozstrzygnięta tym bardziej że po rewanżu z psg real będzie mógł się skupić tylko na lidze
0
@DonAndrzejos w tej drużynie jest wystarczająco dużo ego i chyba każdy myślący człowiek domyśla się ze z dembele na pokładzie w końcu drużyna wybuchnie od środka od nadmiaru ego
1
@DonAndrzejos z drugiej strony czy jest aktualnie drużyna która chce go z jego oczekiwaniami finansowymi? Chyba tylko psg
1
@mat32 do tego przychodzi conte na przyjęcie. Środek zostaje bez zmian
1
@Ojciec5tkidzieci trefl pozytywnie zaskakuje pezyznam że już ich skreśliłem pod koniec grudnia. A projekt cóż wg mnie tragicznie zbudowana drużyna zero balansu do tego kontuzje ich strasznie męczą
0
@Emhyr andres czy to ty? Jakby trochę łysiny złapał to ruchy identyczne
1
@kamiVeB langlet i umtiti zapewne ?
1
@shahman Adriano brakuje aktualnie takiego zmiennika na boku obrony wchodził ją prawą na lewą obronę i trzymał poziom
1
@Don Lucas kłos ma kontrakt jeszcze na następny z sezon i zapowiedział że zostaje, a co do bednorza to przedluzyl kontrakt kilka dni temu. A limity chcą zwiększyć kluby z dołu bo polscy dobrzy zawodnicy się cenią a pieniędzy brak, ale ten przepis nie ma szans na szczęście bo Świderski jest prezesem
1
@Ojciec5tkidzieci dziś Magiera zapowiedział sporo transferów : kwolek w aluronie, szerszeń i komenda w Lublinie, Lipiński w Olsztynie cretu semeniuk i Kaczmarek do Rosji, defalco w resovii, i wspominane wcześniej zmiany na ławce trenerskiej czyli anastasi w treflu, Winiar w Zawierciu a warszawa kusi mendeza
0
@Ojciec5tkidzieci defalco to chyba już definitywnie zaklepany przez resovie. Ciekawe co z szerszeniem wedlug mnie idealnie pasowałby do skry jako ten 3
0
@pt9 Adriano był super zmiennikiem, strzelił kilka bramek z dystansu grał na LO niekiedy z konieczności na PO. No i masche też dobry transfer był
0
@Guess czyli na chwilę obecną nie jest wychowankiem
0
@Guess pedri i ferran to nie wychowankowie ale za to araujo już jest uważany jako wychowanek
0
@Hubert102 ja byłem 2 lata temu, leciałem z wakacje. Pl
0
@tobiasson92 mało kto zakładał że Kubacki zdobędzie medal. Więcej optymizmu
1
4 miejsce przed igrzyskami każdy brałby w ciemno ale z drugiej strony to najgorsze dla sportowca miejsce, niewiele brakuje do podium. Szkoda kamila ale on już swoje wygrał i myślę że w drużynówce powalczą o medal i Kamil będzie 2x bardziej zmobilizowany. Kamil dziś pokazał że jest wielkim mistrzem mimo że w sezonie nie szło były momenty tragiczne to 4 i 6mijesce na imprezie czterolecia to nie jest byle co. Ciężko się patrzy na łzy i wypowiedź stocha ale taki jest sport
0
@VamosDeJong nie patrzę konkretnie na budżet tylko raczej żeby wygodne były i przede wszystkim rozmiar 45-45.5 no i wybór marki bo przy szerokości mojej stopy nike odpada i połowa z firmy adidas
0
Gdzie w Warszawie znajdę najlepszy wybór butów do piłki (korki) na nawierzchnie naturalna?
32
@Compadre oj wielu takich było zacznę od Adriano naszego lewego niekiedy prawego obroncy, mascherano, yaya toure, pedrito, cesc, Alexis, rakitic,
0
@MESSIah16 i rozwoju młodzieży w Polsce bo to poziom ten sam co poziom kobiet