Yoda
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojca nie poznajesz?
1
Nie jestem wstanie nic zrobić. Ból przez nas przemawia.
1
Teraz modlić się żeby Alves został.
0
Jak RM 12 lat? Nie strasz.
0
No, a w jakiej formie jest nasza pomoc. Poezja.
0
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p370x247/10422532_10152454894851237_1176745875560527019_n.jpg?oh=2907727cb949415afc66941bf0017a1f&oe=553F5EFC
0
Ten kretoszczur na zdjęciu wstydu nie ma...
0
Może odejść. Nic to nie zmienia.
0
Socios pewnie musieliby wziąć sprawy w swoje ręce.
2
UEFA ma faktycznie dużo do gadania.
0
Będziemy.
0
Ja bym tym Panom po lewej ręki nie podał.
2
Żegnaj Reus.
0
A wszyscy byli pewni, że zostanie zdjęty.
1
Z tym zarządem to niestety nierealne.
1
Żarty żartami, ale oszczędź sobie wstydu.
0
Don to nasza skarbnica wiedzy. :)
0
Mam wrażenie, że dał się zjeść przez narzekanie na małe posiadanie piłki. Do tego czasu szło bardzo dobrze, gra nawet jakoś wyglądała, a potem już tylko once de gala i 90% posiadania piłki. Szkoda.
0
Może Zubi tam dorabia.
1
Kiedyś chyba nawet był artykuł.
1
Dzięki za link do tej stronki. Genialne. :D
0
Ale zauważyć trzeba, że wszyscy o niej mówią i o to im chodzi. Hehe.
0
Sanczis
0
Co to zmienia?
0
tak wyglądała Twoja reakcja?
3
Ostatnim? W czym lepsi byli od niego Munir, Sandro czy Pedro?
1
Włączamy niiiiskiee cennyy!
0
On pozjadał umysły.
0
Przeklinam dzień w którym mu odbiło.
0
Co ty myślisz, że jak zagra raz na ruski rok to coś ugra? Nawet z tą Huescą. Widać, że się spalił i powinien się ogrywać w Barcelonie B bo talent ma.