2

0

Pewnie. Powinien strzelać po 4 bramki co mecz i notować 5 asyst. Czego ty się spodziewałeś po gościu, który dopiero wyszedł z juvenilu? Napompowali balonik i on pękł. Powinien grać w Segunda, a nie kisić się na ławce.

0

Z tą moderacją może jutro.

0

Bo nie potrafisz pisać.

0

Będziesz wszędzie tym spamował?

2

Nie no, ale to plusowanie siebie z drugiego konta mnie rozwaliło. :D

4

No shit, Sherlock

0

Kółko wzajemnej adoracji.

0

W debiucie może nawet i trzy.

0

Strach, a zarazem radość bo Torres wraca tam gdzie jego miejsce.

5

Pelikan.

0

Xavi wnosi mało do gry?

0

Widzę, że mamy tu małą batalie.

1

Uczcijmy to minutą ciszy...

5

Nie będzie opcji głosowania na Pedro. Messi musi mieć szanse.

0

Albo na Lamparda

1

Halilović, Denis Suarez, Rafinha. Trzeba dać komuś szansę.

0

I jest. Nie zapowiada się na to by było lepiej.

0

No tak, ale napisał waszego nurka. Naszego? Czyli nie jest kibicem Blaugrany?

0

Ach... Maravilla. Tak bardzo mi go brakuje.

0

Na ŚPD to geniusz. Ja dalej nie mam pojęcia co myślał Guardiola wystawiając go na obronie. Na początku jakoś to wyglądało. Widać, że ma nawyki pomocnika no i brakuje mu jednak tego wzrostu.

0

Dalej nie rozumiesz? Kibicem Realu ani on ani ja nie jesteśmy.

0

Neymar najlepszym nurkiem sezonu? Dlaczego? I nie sądzę anby był jego idolem.

9

Pedro. Wiadomo.

0

Ja wiem, ale nie powiem.

20

Ale z ciebie groźny antymadridista.

0

Co za różnica. I można napisać tutaj co chcesz na jaki temat.

1

Boże...

0

Jako, że nie ma Messiego to głosuje na Xaviego.

0

Nie moja wina, że nie umiesz czytać niekompetentny człowieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?