4

Redakcja dość często się ośmiesza.

0

Wychodzi tutaj brak myślenia redakcji.

1

No i prawidłowo.

3

Może lubi robić z siebie debila. Podnieca go to.

0

Bravo nie musiał interweniować.

0

Nick adekwatny do inteligencji.

0

Gimbus w natarciu.

0

Żeby cię nie zbanowali za tą cenzurę. Ja tak kiedyś dostałem^^

1

Jak dla mnie Alba i Masche. Najrówniej grający obrońcy w tym roku. Nie popełniali jakiś większych błędów. Zdarzały się oczywiście słabsze mecze jak ten Mascherano z Realem czy pierwszy mecz z PSG Alby. Ciężko wybrać tego jednego, ale jednak mój głoś minimalnie leci na Albe.

1

Ty nie masz wiedzy.

0

"PedroTheBest"

0

Jego już dawno powinni zbanować za te beznadziejne komentarze.

0

Mecz z Realem pokazał, że nie mamy pomocy.

0

Nie truje jak ty.

0

0

1

Świąt Wesołych życzę ci.

0

Zgadza się to, ale w zarządzie my Zubizarrete mamy.

2

Przekleństw tylu nie używaj, to na złą ścieżkę sprowadza.

1

Zubizarrete zwolnić trzeba, szkód narobił.

0

To nie paranoja, to przedłużenie kontraktu jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?