Yoda
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z takim żartem to Order Wesołego Uśmiechu jest twój.
1
Jesteś idiotą?
2
"W BBVA gra tylko Barca i Real, a w BPL Tottenham, MU, City, Chelsea, Liverpool, Arsenal..." :D
3
Pewnie też dostał bana. Ta nasza super moderacja.
1
Nie szanuje takich jak ty.
2
Ty za to jesteś niepełnosprytny.
0
Patrz niżej.
0
Tylko żeby za cenzurę mnie nie zbanowali.
3
Jest to Prima Aprillis.
1
2
Żeby inni mieli szanse...
0
I Busi się nie wywalił.
1
I kapitalnego trenera.
1
Prima Aprillis
1
Radzę pooglądać trochę Chelsea. To już nie jest tylko autobus.
0
Dokładnie tak.
5
Messi nie musi wracać na szczyt bo nigdy z niego nie spadł.
0
Przejście do Chelsea było największym błędem El Nino.
0
A leciało, leciało.
4
Jestem przekonany, że wystartuje.
0
Tobie nawet do gimba sporo brakuje.
0
Promieniujesz idiotyzmem. Lepiej się odsunąć.
0
Praktycznie cały czas grał jako ŚO.
0
Chyba, że chodziło Ci o to co kolega dał.
0
Znalazłem takie Puyola.
http://i.eurosport.com/2014/04/04/1212155-25304140-1600-900.jpg
0
W domu cię muszą nieźle bić. Potem takie głupoty tu wypisujesz.
0
Zrobią jedną łatkę, która poprawia błąd to powoduje trzy następne. Szkoda.
0
Lepiej późno niż wcale.
3
Jakim problemem było nie głosować na Thomasa? I jeszcze to głupie chwalenie się...
2
W tych 14% jest użytkownik "PedroTheBest" więc jeszcze się potwierdza, że to zwykli idioci.