0

Z takim żartem to Order Wesołego Uśmiechu jest twój.

1

Jesteś idiotą?

2

"W BBVA gra tylko Barca i Real, a w BPL Tottenham, MU, City, Chelsea, Liverpool, Arsenal..." :D

3

Pewnie też dostał bana. Ta nasza super moderacja.

1

Nie szanuje takich jak ty.

2

Ty za to jesteś niepełnosprytny.

0

Patrz niżej.

0

Tylko żeby za cenzurę mnie nie zbanowali.

3

Jest to Prima Aprillis.

1

2

Żeby inni mieli szanse...

0

I Busi się nie wywalił.

1

I kapitalnego trenera.

1

Prima Aprillis

1

Radzę pooglądać trochę Chelsea. To już nie jest tylko autobus.

0

Dokładnie tak.

5

Messi nie musi wracać na szczyt bo nigdy z niego nie spadł.

0

Przejście do Chelsea było największym błędem El Nino.

0

A leciało, leciało.

4

Jestem przekonany, że wystartuje.

0

Tobie nawet do gimba sporo brakuje.

0

Promieniujesz idiotyzmem. Lepiej się odsunąć.

0

Praktycznie cały czas grał jako ŚO.

0

Chyba, że chodziło Ci o to co kolega dał.

0

0

W domu cię muszą nieźle bić. Potem takie głupoty tu wypisujesz.

0

Zrobią jedną łatkę, która poprawia błąd to powoduje trzy następne. Szkoda.

0

Lepiej późno niż wcale.

3

Jakim problemem było nie głosować na Thomasa? I jeszcze to głupie chwalenie się...

2

W tych 14% jest użytkownik "PedroTheBest" więc jeszcze się potwierdza, że to zwykli idioci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?