1

@wroclawskifan czy Wague albo Firpo przyszli tu by z miejsca stać się ostoja drużyny? Czy Gryzak albo Arthur to zupełne niewypały i nawet w kadrze meczowej się nie mieszczą?

1

@ferdas_rawa ale Real zawdzięcza swoją pozycję na świecie głównie przez dokonania przed XXI wiekiem. To największy klub w Hiszpanii a i tak daje się gnoic Katalończykom którzy nawet nie chcą należeć do tego państwa. United to najbardziej rozpoznawalna i najbardziej dochodową marka w Anglii a sukcesów to już dawno żadnych nie mieli. Barca musi być cały czas na topie bo inaczej pójdzie w zapomnienie przez sporą część ludzi na świecie

0

@Destuuur no w sumie mogliśmy sprzedać Leo tak jak Real sprzedał Ronaldo i byłaby ta Twoja "poduszka finansowa"

1

Szkoda że w Barcy dośrodkowania nie mają sensu jeśli w przodzie gra Suarez

0

@wroclawskifan w 26 meczach Serie A i LM strzelił 16 bramek. W repce w 7 meczach strzelił 6 goli. To mało? A jeśli chodzi o drybling to ma o wiele lepszy niż Luis aktualnie

0

@Turio ale o czym Ty bredzisz. Mówimy o gościu który swego czasu był w TOP3 na świecie a potencjał miał na najlepszego zawodnika globu. Ilu jest zawodników którzy nawet podjazdu do niego nie mają a wygrali o wiele wiecej

0

@ElRuso jeśli mamy oszczędzać i próbować młodych to od razu trzeba by było pozbyć się Luisa, Leo, Pique, Busiego, Alby bo nie ma sensu płacić im kontraktów skoro i tak nic nie ugramy.

0

@wroclawskifan Suarez jest waleczny? Chyba nie wtedy gdy pół godziny wraca ze spalonego. Lautaro biega przez cały mecz i pracuje też na innych zawodników.

0

@bulbo74 to kto w takim razie Cię przekonuje? Pewnie nikt.
I nie pisz że Werner który nijak nie pasuje do Barcelony, przynajmniej na ten moment

0

@pep10 pjanic i Cou to dwóch zupełnie innych zawodników jeśli chodzi o sposób gry

0

@ElRuso czyli chcesz stracić sezon 20/21 i sprawdzić kto jest na poziomie Barcy a kto nie?

2

@Turio i że niby Werner i Haland pasują do Barcy?

1

@BarcaInfo pompują ich media a im większy fejm tym większa kasa z kontraktów itp. A tak naprawdę to pokażą coś ciekawego w co 5tym meczu lub strzela kilka goli i wszyscy się jaraja

0

@Hushovt niezły ignorant z Ciebie. Nie znasz tematu e-sportu i nie wiesz jak oni trenują by być najlepszymi więc dla Ciebie to tylko "gra w gry"..

0

@masq po co takie idiotyczne pytanie?

3

@xavi890 Ci typowi Francuzi wyszkoleni na zarobek to Mistrzowie Świata, także trochę szacunku

2

@SuperPatsonFCB nie zgodzę się z Tobą. Z Malcomem na boisku wyglądało jakby Barca grała w dziesięciu. Nie wiedział co robić na boisku więc tylko i wyłącznie próbował wychodzić do prostopadłych piłek i większość takich prób była błędna. Nie przypominam sobie też udanych dryblingów Brazylijczyka. O grze obronnej nawet nie ma co wspominać

0

@T_TG z tym Zidanem to chyba trochę fake bo ostatnio było info że rezerwowi Realu grają najmniej że wszystkich

8

@Tridente2015 wszystko zależy od interpretacji. Na 30 wychowanków tylko 1-2 no może 3 ma szansę na dłuższą grę w Barcy, powinien to wiedzieć każdy. A z jego wypowiedzi wynika że lepiej postawić i WYPROMOWAC swojego zawodnika niż ściągać gości po 100mln i zabierać miejsce wychowankom.

0

@amanter zagrał przeciętne zawody, z resztą cały sezon ma na średnim poziomie a ludzie tutaj wyzywają zarząd od nieudaczników za to że chcą go sprzedać i to za dość przyzwoite pieniądze

0

@mika_barca większość na tym forum dawno kontuzji nie miała a jakoś w Barcelonie nie grają :)

0

@prodigy tyle że na wypożyczeniu grał praktycznie co tydzień a w Barcy nie grałby wgl więc raczej nie rozwinąłby się tak. I nawet nie pisz że Barca mogla dać wyższa klauzule wykupu czy wgl jej nie dawać bo wtedy kisilby się na trybunach

0

@prodigy ale takiego Firpo sprzedadzą pewnie za ok 20mln i ten Twój bilans jest o kant tyłka rozbić

0

@juliacicha przeczytałem sam tytuł, musi mi Pani wybaczyć

0

@HiuFCB nie czytałem oświadczenia bo przeważnie nic ciekawego tam nie ma. Teraz mi głupio

1

@Artuuuuur a po reklamie Leysow nagrywał reklamę do Pepsi więc się wszystko zgadza ;)

0

Pomysł fajny ale osobiście wolałbym by odbywało się to na zasadzie 3 zmian w których możesz wymienić max 5 zawodników. Bo się zaczną wtedy zmiany co 2 min przy korzystnym rezultacie

0

@asas1237 żenujący to jesteś Ty i Twoje kłamstwa dzieciaku

0

@asas1237 to jak często oglądasz młodzieżowe zespoły PSG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?