Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wroclawskifan czy Wague albo Firpo przyszli tu by z miejsca stać się ostoja drużyny? Czy Gryzak albo Arthur to zupełne niewypały i nawet w kadrze meczowej się nie mieszczą?
1
@ferdas_rawa ale Real zawdzięcza swoją pozycję na świecie głównie przez dokonania przed XXI wiekiem. To największy klub w Hiszpanii a i tak daje się gnoic Katalończykom którzy nawet nie chcą należeć do tego państwa. United to najbardziej rozpoznawalna i najbardziej dochodową marka w Anglii a sukcesów to już dawno żadnych nie mieli. Barca musi być cały czas na topie bo inaczej pójdzie w zapomnienie przez sporą część ludzi na świecie
0
@Destuuur no w sumie mogliśmy sprzedać Leo tak jak Real sprzedał Ronaldo i byłaby ta Twoja "poduszka finansowa"
1
Szkoda że w Barcy dośrodkowania nie mają sensu jeśli w przodzie gra Suarez
0
@wroclawskifan w 26 meczach Serie A i LM strzelił 16 bramek. W repce w 7 meczach strzelił 6 goli. To mało? A jeśli chodzi o drybling to ma o wiele lepszy niż Luis aktualnie
0
@Turio ale o czym Ty bredzisz. Mówimy o gościu który swego czasu był w TOP3 na świecie a potencjał miał na najlepszego zawodnika globu. Ilu jest zawodników którzy nawet podjazdu do niego nie mają a wygrali o wiele wiecej
0
@ElRuso jeśli mamy oszczędzać i próbować młodych to od razu trzeba by było pozbyć się Luisa, Leo, Pique, Busiego, Alby bo nie ma sensu płacić im kontraktów skoro i tak nic nie ugramy.
0
@wroclawskifan Suarez jest waleczny? Chyba nie wtedy gdy pół godziny wraca ze spalonego. Lautaro biega przez cały mecz i pracuje też na innych zawodników.
0
@bulbo74 to kto w takim razie Cię przekonuje? Pewnie nikt.
I nie pisz że Werner który nijak nie pasuje do Barcelony, przynajmniej na ten moment
0
@grejtxkrzychu https://www.fcbarca.com/94830-mundo-deportivo-busquets-rakitic-i-griezmann-ostoja-barcy.html
0
@pep10 pjanic i Cou to dwóch zupełnie innych zawodników jeśli chodzi o sposób gry
0
@ElRuso czyli chcesz stracić sezon 20/21 i sprawdzić kto jest na poziomie Barcy a kto nie?
2
@Turio i że niby Werner i Haland pasują do Barcy?
1
@BarcaInfo pompują ich media a im większy fejm tym większa kasa z kontraktów itp. A tak naprawdę to pokażą coś ciekawego w co 5tym meczu lub strzela kilka goli i wszyscy się jaraja
0
@Hushovt niezły ignorant z Ciebie. Nie znasz tematu e-sportu i nie wiesz jak oni trenują by być najlepszymi więc dla Ciebie to tylko "gra w gry"..
0
@masq po co takie idiotyczne pytanie?
3
@xavi890 Ci typowi Francuzi wyszkoleni na zarobek to Mistrzowie Świata, także trochę szacunku
2
@SuperPatsonFCB nie zgodzę się z Tobą. Z Malcomem na boisku wyglądało jakby Barca grała w dziesięciu. Nie wiedział co robić na boisku więc tylko i wyłącznie próbował wychodzić do prostopadłych piłek i większość takich prób była błędna. Nie przypominam sobie też udanych dryblingów Brazylijczyka. O grze obronnej nawet nie ma co wspominać
0
@T_TG z tym Zidanem to chyba trochę fake bo ostatnio było info że rezerwowi Realu grają najmniej że wszystkich
8
@Tridente2015 wszystko zależy od interpretacji. Na 30 wychowanków tylko 1-2 no może 3 ma szansę na dłuższą grę w Barcy, powinien to wiedzieć każdy. A z jego wypowiedzi wynika że lepiej postawić i WYPROMOWAC swojego zawodnika niż ściągać gości po 100mln i zabierać miejsce wychowankom.
0
@amanter zagrał przeciętne zawody, z resztą cały sezon ma na średnim poziomie a ludzie tutaj wyzywają zarząd od nieudaczników za to że chcą go sprzedać i to za dość przyzwoite pieniądze
0
@mika_barca większość na tym forum dawno kontuzji nie miała a jakoś w Barcelonie nie grają :)
0
@prodigy tyle że na wypożyczeniu grał praktycznie co tydzień a w Barcy nie grałby wgl więc raczej nie rozwinąłby się tak. I nawet nie pisz że Barca mogla dać wyższa klauzule wykupu czy wgl jej nie dawać bo wtedy kisilby się na trybunach
0
@prodigy ale takiego Firpo sprzedadzą pewnie za ok 20mln i ten Twój bilans jest o kant tyłka rozbić
0
@juliacicha przeczytałem sam tytuł, musi mi Pani wybaczyć
0
@HiuFCB nie czytałem oświadczenia bo przeważnie nic ciekawego tam nie ma. Teraz mi głupio
1
@Artuuuuur a po reklamie Leysow nagrywał reklamę do Pepsi więc się wszystko zgadza ;)
0
Pomysł fajny ale osobiście wolałbym by odbywało się to na zasadzie 3 zmian w których możesz wymienić max 5 zawodników. Bo się zaczną wtedy zmiany co 2 min przy korzystnym rezultacie
0
@asas1237 żenujący to jesteś Ty i Twoje kłamstwa dzieciaku
0
@asas1237 to jak często oglądasz młodzieżowe zespoły PSG?