0

@Arkon Fati nie wygląda na gościa który ma problemy psychiczne

0

@Cochise to dlaczego nie spróbować Fatiego na "9", wątpię by grał gorzej

0

@MESSIah16 dołoży ponad 20 asyst*

0

@BulaKG na przyszły sezon widziałbym Pjanicia za Busiego w pierwszym składzie który grałby z de Jongiem i Puigiem

0

To wszystko wina trenera!

0

@denis9401 no ale zastanów się jak mogli być skoro grali gdzie indziej

0

@slayer dlatego Blanc zrobił sobie przerwę w trenowaniu. Jest głodny odnoszenia sukcesów, coś jak Ci młodzi gniewni tyle że ze sporym doświadczeniem i renomą

0

@Akrobata89 będzie mógł grać a czy będzie gotowy to się okaże

9

@MESSIah16 a czego dokonał Pep albo Lucho zanim objęli Barce?

1

@PizzerMan tyle że Setien czy Valverde mogliby byc trenerami z TOPu ale starzy wyjadacze ich po prostu nie szanują

2

Dawno temu pisałem że z niecierpliwością czekam na okres po Messim i większość mnie zhejtowala że to Leo ciągnie ten zespół. Prawda jest taka że najlepszy okres Leo już minął i nic nowego nie wniesie a granie każdej akcji przez niego to samobójstwo z każdym lepszym zespołem. Gość jest najlepszy w historii ale trzeba sobie powiedzieć dość i oddać pola młodszym i grać na nich a nie tylko pod siebie. Messi potrafi posłać "ciasteczka" do kolegów więc powinien być bardziej asystentem niż egzekutorem, on musi oddać pałeczkę innym.

0

@denis9401 a to oni byli zarejestrowani do gry w La Lidze?

1

@arraco z gości po 30stce którzy wygrali wszystko nie da się wyciągnąć nic ponad stan

0

@jeyx77x Ansu beznadziejny, Puig coś tam biegał i to by było ani tyle

0

@Barca25 zmień okulary

4

@Barcaa12 prawda jest taka że sam Messi uja gra

0

@herbblaugrana nie wiem o co Real zadbał. Ja tam wolę de Jonga, Puiga, Fatiego niż wymienionych graczy białych którzy nic nie pokazali.

0

@herbblaugrana nie do końca się zgodzę że Barcelona przespała odmładzanie kadry, bardziej upatrywał bym tu winy w nietrafionych transferach. Może nie wszystkie pozycje zostały wzmocnione ale takiej tragedii nie ma. W obronie na ŚO mamy Lengleta i był Umtiti który niestety bardzo obniżył loty, do tego Todibo i Araujo którzy dość dobrze rokują na przyszłość. Na PO jest Semedo, na LO był Digne który nie do końca wpasował się w nasz styl, a teraz jest Firpo który wymiatał w Betisie. W pomocy świetny de Jong, był Arthur który jednak nie wskoczył na odpowiedni poziom, Andre Gomes który spalił się przychicznie (w tym roku 27lat kończy). Mamy za to takich gości jak Puiq czy Alena oraz nowych jak Pedro czy ten Fernendes. Największa bieda była w ataku, bo oprócz Dembele ktorego trapią kontuzje to młodych nie było, ale pojawił się Fati. Zobaczymy co z Cou będzie i czy Griez odpali.
Także dla mnie Barca nie przespała odmładzania kadry, Barca źle do tego podeszła.

0

@Triv44 jakoś po MŚ to pisałem. Polska kadra ma 5-6 zawodników na światowym poziomie, ale niestety dla nas gra się po 11 a tych pozostałych 5 to po prostu średniacy i nie mamy co równać się z Francją, Anglia, Hiszpania itp

2

@Tomek_TF ja tam wierzę w Dembele że w końcu będzie mógł rozegrać sezon bez większych przerw w grze a wtedy pokaże że to crack. Co do Fatiego na 9 to moim zdaniem byłby idealnym napastnik właśnie dla takiego Dembele czy Semedo by posłać pilke. Suarez to świetny napastnik który walczy z obroncami ale szybki to on nie jest i często nie nadąża za akcjami gdy ktoś urwie się bokiem. Ansu może nie będzie przepychał się z obroncami ale potrafi wyprzedzić ich na kilku metrach przez co skrzydłowi mają o wiele łatwiej by podać mu piłkę. Jak dla mnie bardzo ciekawe rozwiazanie

2

@BarcaInfo osobiście nie byłem za jego transferem do Barcy, ale pamiętam jak większość użytkowników była, delikatnie mówiąc, oburzona zachowaniem zarządu Barcy że go nie sprowadzili. Patrząc na to jak potoczyła się jego kariera to ten jeden sezon był szczytem który osiągnął

1

@PatrychoO Real gra równie beznadziejna piłkę co Barcelona, tyle że mają więcej "szczęścia"

0

@catalanian09 wydaje mi się że to wina braku zgrania z zespołem. Nasi pomocnicy nie przyzwyczaili się jeszcze że nasz napastnik biega cały mecz :)

1

@catalanian09 może jak nasz napastnik nagle zacznie biegać i pokazywać się do gry to będzie bardziej znaczący

0

Zdrowy Dembele jest o klasę wyżej niż Ansu który dość dobrze sobie radzi. Niech jego zdrowiem zajmą się profesjonaliści a wtedy Barca będzie mieć gościa który zrobi różnice w każdym meczu

0

@Pablit Rafinha i Alena u nas kariery nie zrobią, do tego sprzedać Rakiticia, Vidala i robi się miejsce dla niego

0

@MichalZZZ kolega chwalił Platformę i miałem w wolnej chwili oglądać, ale mówisz że słaby więc chyba podziękuję.

6

Panie redaktorze @BaroPodertos dlaczego Fati nie ma 1, bo wiele osób się tego domaga a wyjaśnień nie ma?
Wszedł, stracił piłkę, a później faul o Barca gra w dziesiątkę. Intencji złych nie miał, ale co z tego skoro i tak zespół cierpi.

2

Obstawiam PSG w finale.

0

@Mroziu Vidal ma swoje lata i nie jest graczem dla Barcy. Słaby przegląd pola, słaba technika użytkowa, brak kreatywności, jedynie wola walki go broni. Nie na takich zawodnikach powinno się budować Barce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?