0

@cat_r37 oddadzą go na wypożyczenie, zagra w 20-25 meczach na poziomie LL i co dalej? Wróci i przez rok będzie grzał siedziba na trybunach czy kolejne wypożyczenie? Czyli kolejny rok w tyłek. Może lepiej niech straci teraz jeden sezon grając ogony w co 3 meczu, ale jednocześnie zgrywając się z zawodnikami Barcy na treningach.
@filipVeB przypadek Hakimiego też to potwierdza? Gość wymiatał w BVB i nawet nie dostał szansy u białych by pokazać na co go stać. Wskaż przykład gdzie wypożyczenie rzeczywiście pomogło zawodnikowi a nie wymieniają gości co nawet minuty nie zagrali.

0

@Naker i przez to chcą podwoić mu pensje?

0

@bulbo74 dlatego może nie patrzmy na nazwiska i hype danego zawodnika a raczej szukajmy kogoś kto będzie odpowiadał profilem do gry w Barcy. Wolałbym by Barca nie kupiła jakiegoś Lautaro za 100mln tylko 3 napastników po 30mln bo może akurat któryś będzie grał jak z nut. Choćby taki Edouard z Celticu który swoją grą bardzo przypomina Suareza, a cena pewnie z 20-30mln.

1

@endriuuu2 klocilbym się czy nie mamy tyłu młodych i zdolnych co Real.

0

Ciekawi mnie Wasze zdanie na pewnie temat. Gdybyście mogli wybrać to wolelibyscie by Barca wygrała Ligę czy by Barca B awansowała do Segunda?

0

@Encore ciężko porównać śpi ze skrzydłowym bo mają inne zadania na boisku. Ozil słał świetne piłki do napastników, ale do Maria także miał świetne dośrodkowania i ten dynamit w nogach. Pamiętam mecz z Realem gdy Barca mogla nawet manite do przerwy zebrać po dośrodkowaniach Argentyńczyka

1

@Confident. Chyba zapomniałeś o de Jongu :)

0

@Kurkmen czyli nietrafiony karny Messiego świadczy o tym że grał wtedy nijako. Skończcie się ośmieszać.

0

@damiano16398 przeczytałem cały Twój wpis ale najwidoczniej ty nie przeczytałeś mojego do końca.

2

@damiano16398 Messi nie strzelił karnego w finale CA więc jest za słaby na Barce..
Nie bronie Lautaro tylko takie argumenty są uja warte

0

@januszhol grają tak samo słabo jak Barca. To że grają z każdą drużynę cios za cios nie czyni ich lepszą drużyną

0

@masq pewnie oglądasz mecz Realu i aż karta się grzeje jak widzi co robia sędziowie by dać im mistrza

0

@l0Messini kocha faceta z którym jest ale jej nie zadawała w łóżku więc w sam raz na raz. Korzystaj

3

@kuz komu?

0

@Odesseiron a dokładnie chyba za Pjanicia, 12mln+5mln zmiennych

1

@szymonekk z tego co czytałem wczesniej to karny był natomiast przy 0-0 powinien być karny dla Getafe

11

@stone80 zmień sport bo na piłce noznej to Ty się wgl nie znasz

2

@Pilka_jest_okragla pokaże* bo karać chyba nas nie będzie mam nadzieję :)

2

@mike78 metr xD jak tam było 5cm to góra

0

@Jcob95 praktycznie identyczny faul na Semedo jak ten Vidala przy pierwszym karnym więc tu już musiał gwizdnąć

1

@robsesh Benzema jest aktualnie lepszym napastnikiem niż Suarez

0

@KamilZ może nie najlepszy ale w przeciwieństwie do reszty cały czas biega i pokazuje się do gry. My nie mamy napastnika ani skrzydeł więc ciężko zagrać coś do przodu

1

@Kurkmen a co powinien zrobić Semedo? Nawet jakby kiwnął gościa to z przodu nie ma nikogo do kogo mógłby zagrać. Suarez nawet nie raczy podbiegać bliżej prawej strony.

0

@pomi11 Suarez od kilku sezonów nic nie gra, czasem wyjdzie mu strzał, piłka wpadnie do bramki i nabija statystyki.

0

Mecz meczem, ale Ci sędziowie i te biegające panienki po boisku w strojach piłkarzy to parodia. Liga angielska zawsze będzie ciekawsza od hiszpańskiej bo tam się nie kładą wszyscy od podmuchu wiatru.

0

@matirix20 Vidal bardziej przeszkadza niż pomaga

4

@Gwyn przecież on nie pisze że będzie miał Duda 5% więcej głosów tylko że 5% osób który nie głosowały na Dudę wgl nie pójdzie na wybory. Wtedy % oddających głos na Dudę w założeniu że wszyscy którzy na niego głosowali oddadzą ponownie swój głos wyniesie trochę ponad 45%. Trzeba było chodzić na matematykę a nie blaznic się w internetach

30

Ale bzdury. Barca oddala wczoraj 18 strzałów ale to wina trenera że tylko 2 były celne? Nie tych gości którzy zarabiają grube miliony a nie potrafią z 20m trafić w prostokąt 7,3x2,4. Leo z 16m nie trafia w bramkę na 2-0 bo pewnie trener mu kazał tylko w okienka celować bo inaczej mu bramki nie uznają. Umtitiemu też pewnie to Setien kazał truchtać żeby się nie przemeczyl za bardzo. Jakoś w pierwszej połowie Barca potrafiła grać dobra piłkę w ataku i obronie, a w drugiej nagle nie wiedzieli co robić, pewnie Setien namieszał, bo przecież zawodnicy biegali jak wściekli

0

@Borneo no ustrzelił dzisiaj, szczególnie ta druga bramka świetna. Tyle że oprócz bramek był mało widoczny i niestety w większości meczów tak jest. Zdecydowanie brakuje mu szybkości i w wielu sytuacjach po dobrym podaniu nie jest w stanie dojść do piłki jak dzisiaj choćby po dograniu Fatiego

0

@SonBarcaGoku nikt im się nie kłania, ale trochę szacunku im się należy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?