0

@T_TG nowy Suarez gra w Celticu i zwie się Odsonne Edouard :)

0

@DLFCB i dopiero po 15 latach przyszła generacja piłkarzy we Francji którzy godnie zastępują wymienionych przez Ciebie zawodników. Barca też musi trochę poczekać na kolejne złote pokolenie :)

1

@monsterrize mówił o ludzkości, nie o zwierzętach

2

@Prezes_sycylijczyk zmrożona pięćdziesiątka już nie dycha ;)

1

@monsterrize i sprzedaży Lengleta, Umtitiego i Todibo?

3

@BartArt de Ligt tyle co przyszedł do Juve więc nie odejdzie, z resztą w większości meczów grał średnio więc niech pokaże że może grać jak obrońca z TOPu. Pedri ma 18 lat więc nie będzie zbawieniem środka Barcy na ten moment, to samo pozostała dwójka gdzie Fernandes nawet w Valadolid nie gra a co dopiero w Barcy. Trincao to pozycja Leo więc nie będę się rozpisywał dalej.
Szału nie ma, co najwyżej melodia przyszłości

1

@VanBarca kiedyś te kontuzje muszą ustąpić, więc lepiej dać mu tą jeszcze jedna szansę

0

@contowsky gdyby patrzeć na przebieg meczu i marki obu drużyn to jednak ledwo :)

10

@TheMugShot to że mogliby zgodnie z prawem wystawiać mandat za wychodzenie z domu czego teraz robić nie mogą

0

@barcafan9512 w 2001 Barca ledwo wyeliminowała Wisle, wygrane 4-3 i 1-0. W 2008 nawet przegrali 1-0.

0

@Encore a skąd pewność że Ney przyjdzie do Barcy i będzie TOP graczem jak kiedys? Równie dobrze może podzielić los Hazarda

0

Naszła mnie taka refleksja. Neymar przychodzi do Barcy i jako że jest świetnym zawodnikiem to przez najbliższe 5-6 lat gość hasa po lewym skrzydle. Ansu rozwija się dalej tak jak się rozwija, ale że jest Ney to nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie. Nie pozostaje mu nic innego jak odejść. Czy warto więc sprowadzać Brazylijczyka za takie pieniądze i blokować miejsce Ansu który w ciągu 2 sezonów powinien zostać podstawowym zawodnikiem?

0

@Douglasinho Frankie to jeden z najlepszych pomocników na świecie a Vini to skrzydłowy jakich wielu. Więc nie bredz głupot chyba że rzeczywiście wolalbys Viniego za de Jonga w Barcy oglądać

2

@Douglasinho u nas de Jong odgrywa dużo większą rolę niż Vini w Realu

2

@Sortello Emerson, Pedri, Trincao, Araujo, Todibo, Puiq, Fati...

2

@kaamil1910 Barca też ma wielu zawodników przed którymi jeszcze z 10 lat gry w piłkę.

3

Tytuł na poziomie Onetu czy innej plotkarskiej strony. Wstyd. Setki zawodników było wtedy na poziomie Lautaro więc pewnie Barca powinna kupić wszystkich żeby teraz nie płacić kilkudziesięciu mln.

0

Ciekawe czy jak ligi będą dogrywane w lipcu/sierpniu to ciekawe czy będą grać wypożyczeni gracze i Ci z kontraktem do końca czerwca tego roku. Ciekawe też co z okienkiem transferowym i rejestracja zawodników

0

@IronSanHybrid ciekawe jakie byłyby wyniki wyborów. Przecież spora część PISowskich dziadków raczej by nie głosowała bo "internety" są im obce. Głosowałoby za to więcej "młodych" którym niekoniecznie jest po drodze do urny, a w takim wypadku może poświęca te 5min swojego życia.

0

@XaviHeart to wymień chociaż z pięciu wychowanków z ostatnich 10lat o których było głośno

0

@BarcaSupporter taa i w obronie zostaje max 6 zawodników.. mimo że teraz nie radzą sobie w 8 a nawet 9

1

@contowsky Hajto za chwilę zostanie twarzą marki OSRAM, byle tylko kilka groszy wpadło.. gdyby nie znajomości to by teraz na ławce sypiał

0

@MaŁolat a Ty myślisz, że Barcelona ma takie widzimisię że tyle proponują? Romantyzm w futbolu już dawno się skończył i teraz trzeba płacić horrendalne sumy, by przekonać kogoś do gry w klubie.

0

@Krzysztof1987 jeśli te dane są prawdziwe to pasowałoby dodać, że to kwoty brutto i prawie połowa tych pieniędzy trafia do US. To dopiero złodzieje.

0

@miguel8 tyle że problemem nie jest nasza lewa strona a środek pola i brak gościa na PS

4

W Napoli od Ruiza lepiej wygląda Zielu, więc chyba o jedno 0 za dużo wpisali przy kwocie.
Ja bym na ataku sprawdził Odsonne Edouard z Celticu. Styl podobny do Suareza, tyle że dużo bardziej ruchliwy i do główki nie boi się wyskoczyć. Za 2-3 lata może być jednym z najlepszych napastników jeśli będzie dobrze się rozwijał.
Wyprzedamy połowę pomocników to może starczy kasy na jednego dobrego, który ożywi nasz środek pola.

0

@jeyx77x nikt oprócz Barcy xD
a nie zdziwię się jak oddamy Dembele/Cou i dopłacimy z 70mln za Martineza

0

@GeFcIo czyli wolałbyś oglądać w 4K komunikat, że serwery przeciążone niż oglądać wszystkie filmy, seriale np w FHD?

0

@Kurkmen jak dodrukują to od razu wszystkie złotówki trzeba wymienić na ojro

0

@sendesara Cou na skrzydło się nie nadaje, a na "10" grać nie będzie. Natomiast grając właśnie na LŚP był najlepszym zawodnikiem Brazylii na ostatnich MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?