Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamil_veb nie wydaje mi się byś miał rację. Skoro nie spełnił w Barcy określonych warunków za które zmienne miały zostać wypłacone to niby dlaczego Barca ma je płacić?
Andre Gomes miał w zmiennych, że jeśli zdobędzie ZP to Valencia otrzyma jakąś tam kasę i raczej tej kasy im nie dali jak Gomes odszedł.
Cou też nie będzie grał w Barcy, bo jeśli rozegra określoną liczbę spotkać to Barca im będzie musiała wypłacić 20mln, dlatego lepiej go sprzedać niż dać kolejną szansę.
0
@kamil_veb z jakiego tytułu należy przesłać BVB te 20mln? O jakich zmiennych mówisz?
0
@elmayakos nie o tą nute chodzi, ale Mezo tam to chyba popłynął dużo grubiej niż 17 ;)
0
@BorzyKrzys tempo masz dobre to dawaj. I takie pytanie zagadka. Piszesz, że Filipek umieścił AŻ dwóch zawodników, a który raper umieścił w swoim utworze 17 zawodników?
0
@BorzyKrzys widzę, że masz w ulubionych Quebo i aż dziwne że nie wspomniałeś jeszcze o Bubbletea i Adriano ;)
0
@kulka jeśli zostanie to musi grać nawet jak nie będzie mu szlo, bo wtedy na pewno go nie sprzedadzą. A jak będzie grał to kolejne 20mln pójdzie do LFC
0
@BarcaInfo Skoro przekonał go, gdy grał w Eibar to chyba mówimy wtedy o pozycji LP/LS a nie o pozycji na której gra Firpo
0
@DonMatteo901 @ann_ann odpowiedział/a Ci na Twój problem :)
3
@barcelonaLM i pewnie nie miała żadnych innych chorób przewlekłych?
0
@Elnuum i znowu 5000+ dla przedsiębiorców :)
0
@MichalZZZ przeleciałem te Panie na szybko ;) i widziałem Marcelinę Zawadzka a nie zauważyłem że to te z drugiego miejsca na te z pierwszego są wyżej ;) nic się nie dzieje
1
@BarcaInfo a skąd wiesz że akurat to jest łososiowy a nie różowy? Mężczyźni tego nie rozróżniają, w sensie ich oko nie odróżnia tych kolorów
0
@MichalZZZ ahh nie zauważyłem a chciałem zmienić na Mamę Stiflera ;)
5
@MichalZZZ Margot Robbie
0
@DonMatteo901 wymień mi z jakich przyczyn nie jesteś w stanie poświęcić 15 sekund zaraz po zaparkowaniu auta na kupno biletu?
0
@BarcaInfo koszulka z serii must have, szczególnie patrząc na to, że te ostatnie projekty jakoś nie rozpieszczały :)
5
@Azi ale taka apka jest, moBilet się nazywa i można tam kupować bilety na komunikacje miejską jak i płacić za parkowanie
0
@culesjasiules z całym szacunkiem do Ciebie i wszystkich którzy polecili Twój komentarz, ale za długo to wy Barcelony nie oglądacie skoro takie bzdury wypisujcie
0
@Gall ale to nie mi powinieneś to pisać raczej
7
@culesjasiules do tego Neymar do ataku i będziemy bronić w pięciu
0
Miłość warta 2mln :)
1
@PatrykBarca gdyby w ataku był szybki napastnik to Semedo miałby o wiele więcej asyst, a tak to jest Suarez który nie wyprzedzi żadnego obrońcy i przez to jest ta twoja nawrotka w stronę bramki
1
@Sekstet2009 śmiechom nie było końca. Chyba widzisz, że to transfery na przyszły sezon
0
@Artuuuuur nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem że Barca robi z siebie pośmiewisko. Miał 2 lata by pokazać, że jest graczem na miarę Barcy i tego nie zrobił więc czemu mamy go trzymać u siebie? Barcelona naciskała na transfer, ale ostatnie słowo należało do Arthura, bo równie dobrze mógł zrobić jak wspomniany Bale skoro tak bardzo nie chciał odchodzić. tyle, że jest pazernym Brazolem, a teraz ma wymówkę by sobie siedzieć u mamusi i popijać drinka.
0
@Artuuuuur pośmiewiskiem to można nazwać Real w sprawie z Balem. Równie dobrze Arthur mógł nie odchodzić i jakby tak posiedział do końca kontraktu na trybunach a później wrócił grać do Brazylii to by się nauczył
0
@Sysia11 ale Ty wiesz że Arthur nie musiał się godzić na ten transfer? Czy nie?
0
@Sysia11 czyli zarząd powinien go zostawić i płacić za jego imprezy tak?
1
@kaamil1910 ja też mam Barcę w sercu więc powinni mnie zatrudnić i płacić grube miliony za to
0
@Artuuuuur czyli jesli pracujesz, a szef nie jest zadowolony z twojej pracy to nie ma prawa sie ciebie pozbyć?
34
@highflymind a co takiego Arthr dał Barcelonie, że go tak bronicie? Nie sprawdził się więc chcą się go pozbyć i tyle. A to w jaki sposób odchodzi świadczy tylko o tym jak miernym człowiekiem jest.