Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majngota mówisz, że nabroił, a czy mógłbyś wymienić co złego zrobił?
Nie mówię, że tak nie było to chciałbym wiedzieć za co dokładnie go winisz.
1
@Gappeq a to Umtiti ma 30+ czy już wszystkim dawać roczne kontrakty powinni?
I co z Suarezem i Busim? 2-3 lata temu jeszcze pokazywali fajne zagrania, a to że później była równia pochyla z ich umiejętnościami to co zrobić.
I myślisz że agenci są na tyle głupi że podpiszą milion klauzul szkodzących ich klientom. Nie za to dostają wypłaty raczej.
9
I są dwie opcje. Albo Ansu chce odejść albo odejść chce Leo i chciał zabrać ze sobą Ansu.
1
@Gappeq ale równie dobrze mogą podpisać kontrakt z innym klubem na pół roku przed wygaśnięciem umowy. A jeśli ktoś że 2 lata temu chciałby sprowadzić Suareza i nie musiał płacić za niego 60mln za transfer to bez problemu dołoży mu 10mln na sezon do pensji bo i tak wyjdzie na tym na spory plus
Z resztą piłkarz też ma bardzo dużo do powiedzenia i może nie zgodzić się na taki kontrakt na rok. Inna kwestią że jeśli co rok przedłużali by kontakt to raczej nie obyłoby się bez podwyżek. Kij ma zawsze dwa końce
Widać po poleceniach twojego komentarza jak wiele osób ma tutaj znikoma wiedzę w aspekcie zarządzania.
1
@FearTheBeard akurat tych co wymienił to przyjąłem jako dobrą decyzję, bo są tam przyszłościowo gracze którym się chce (był tam też Lenglet). A nie wymienił nikogo że świętych krów. Miejmy nadzieję że co to transferów to będzie miał tyle do powiedzenia co krzyknie kwotę jaką mamy i róbcie co chcecie
1
@FearTheBeard o Busim i Rakiecie Bartek nic nie mówił, że są nietykalni, a wręcz że trzeba się pożegnać. Z tego co pamiętam to jako nietykalnych wymieniał Matsa, Leo, Semedo, Grieza, Dembele, de Jonga + może kogoś jeszcze
0
@Kaisuj no bo tak jest. I to bez premii. Poniżej artykuł z ujawnionymi danymi z kontraktu Messiego przez Football Leaks.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/football-leaks-leo-messi-zarabia-ponad-100-milionow-euro-rocznie/jep6c3c
0
@Bykunn wydaje mi się, że odejście Leo byłoby znakiem dla innych, że trzeba powiedzieć sobie dość.
"U nas wzmocnienia wymaga wszystko" możesz rozwinąć tą myśl? Ja uważam, że Barcy potrzeba z 2-3 topowych zawodników i śmiało możemy bić się o zwycięstwo w LM.
0
@jacob345 Lahoz będzie chciał podziekowac Bayernowi za to co zrobili z Barcą więc Niemcy przejdą choćby skały srały
0
@pele1282 tak subiektywnie patrząc to ta bramka z Trabzonsporem chyba najlepsza.
0
@DaPi Repke jeszcze kiedyś może poprowadzi, a Barcelony raczej nie jeśli by odmówił. Kasę też na pewno x razy większą dostał. No i co by tu nie mówić to jeśli było to jego marzeniem to raczej te się spełnia jeśli ma się taką możliwość
0
@Bykunn Po pierwsze, dlaczego mówisz że się nie da?
Po 2. Mbappe to przykład młodego zawodnika z TOPu, ale nie wiadomo jak będzie za 2 lata, może pojawi się ktoś inny. W zeszłym roku był hype na de Ligta, w tym jest na Upamecano.
Bardziej chodzi o to, by mieć kasę na takie transfery. Z resztą Mbappe pewnie by przyszedł, by zastąpić Leo jako lider.
0
@kaladin czyli co? Podnieść mu kontrakt na 100mln za sezon?
0
@mcsarna ROZWÓJ Coutinho? On ma 28 lat a nie 18. Jeśli zostanie na ten sezon to z góry niech przeleją te 20mln ze zmiennych.
0
Tak sobie patrzę na pensję zawodników Barcy i jeśli pozbylibyśmy się świętych krów z Leo na czele to w ciągu 2 lat z ich pensji mamy na Mbappe.
I teraz pytanie czy lepiej łudzić się przez dwa lata, że z Leo możemy coś wygrać czy po prostu przebiedować te 2 lata i zbierać kasę na takich zawodników jak Francuz.
0
@norbo80 w sumie zarabiają 81 283 000 euro brutto na sezon.
https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/
0
@PAULPOGBAFAN de Jong, Pjanić, Puig, Pedri, Cou, jest jeszcze Alenia, Fernandez, Oriol czy Monchu oraz "święci" Busi, Rakitic, Vidal, Roberto którzy nie wiadomo czy odejdą.
1
@Gappeq a co jak po takiego gracza po 30stce, który jest w świetnej formie zgłosi się jakiś klub i odejdzie za darmo?
0
@RobsonPL a to jeśli pójdzie na 2 lata do takich Stanów czy Anglii?
2
@FearTheBeard ale Ty wiesz, że Bartek rozmawiał z Koemanem i bardzo prawdopodobne jest to że to Holender postawił taki warunek, by tych graczy nie sprzedawać?
5
Ten Font to (przepraszam za wyrażenie) idiota. Z tego co mówi wynika tyle, że gość ma jakiś plan w głowie i musi się on sprawdzić, bo tak sobie założył. A jeśli się nie sprawdzi to będziemy w większej dupie niż kiedykolwiek, bo planu awaryjnego nie ma na pewno. No chyba, że ta data 2030 rok to planowany POWRÓT do Ligi Mistrzów po wielu latach jego ewentualnych fatalnych rządów.
2
Komentatorzy w Polsce są jak sędziowie w Hiszpanii. Beznadziejni i nawet powtórki im nie pomagają
2
@Ratamahatta ja bym wtedy spróbował Griezmanna na ataku, bo przynajmniej będzie miał kto pracować w obronie za Leo. A kto wie może mu spasuje ta pozycja jeśli na skrzydłach będą prawdziwi skrzydłowi.
0
@Suzu to kogo byś widział zamiast niego?
5
@Dari0G daj sobie spokój. Tutaj większość żyje przeszłością. Aktualnie to większość nie jest w TOP5 a może i TOP10 zawodników na swoich pozycjach tyle że nie wszyscy dopuszczają taka myśl do siebie
38
Zawodnikiem meczu zdecydowanie Cou. 2 bramki i asysta a wszedł z ławki
0
@monsterrize to co powiesz na to?
Strzały 3
Strzały celne 2
Dryblingi udane 3
Spalone 0
Faulowany 4
Straty 14
4
@ViscaBarca123 jak można zaliczyć zepsute podanie na plus? Alba przy pierwszym golu podał NIECELNIE i tylko nieporadność Alaby spowodowała że było 1-1.
0
@Coutinho007 piszę kogo bym zostawił. Przy nowych zawodnikach i, mam nadzieję, odważnie grającym środku pola, taki Semedo czy Firpo mogliby grać zupełnie inaczej. De Jong też by odżył bo w Ajaxie był gościem do napędzania akcji a w Barcy taki Busi, Rakitic czy Vidal nie potrafią pokazać się do akcji. Xavi, Iniesta, Leo czy Alves za czasów Pepa byli w ciągłym ruchu, podanie i wyjście na pozycję a teraz co? Podam i sobie postoje.
0
@FDJ przy pierwszym golu nie potrafił dobrze podać do Suareza, tylko to że Alaba nerwowo chciał wybić piłkę dało nam gola.. gdyby Alaba na spokoju wycofał do Neuera to każdy by cisnął na Albę przy tej akcji