Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 pewnie jakiś festyn mieli
0
@Nihas no i Fati kontuzja, też jest już oficjalnie włączony do pierwszej druzyny
0
@MemphisDepay00 a tak z ciekawości to po czym stwierdzasz że wykonuje kapitalna robotę?
0
@tbas Suarez nie jest legendą i swoim zachowaniem potwierdza że nigdy by nią nie został.
0
@MJW czyli uważasz Griezmanna czy de Jonga za słabych zawodników? Wow
3
@sila101 to zrobią transfer do Barcy B, dadzą mu numer 30 oznaczający ile kg ma nadwagi i z głowy
2
@kamapl85 a co miała robić? Tylko ślepy nie zauważy jak Amigosi grają tylko ze sobą.
0
To może w końcu spróbujmy z Pique na ataku, skoro nikt nie przyjdzie.
0
Może są tu jacyś fani Premier League którzy oglądali Chelsea w zeszłym sezonie dość regularnie. Co sądzicie o Abrahamie? Młody gość, zeszły sezon miał dość dobry i to w PL a teraz będzie pewnie grzał ławę bo jest Werner. Natomiast mi wydaje się "za sztywny" do technicznej gry w Hiszpanii. Czy mógłby być dobrym transferem dla Barcy czy raczej mam dobre odczucia i raczej by się nie sprawdził?
1
@Cvzx biorąc takie "pewniki" to Depay będzie słaby bo nie poradził sobie w mocniejszej lidze, Fati jest za młody za grę w Once de Gala, Cou się nie sprawdził więc nie ma co na niego liczyć, a Trincao to wielka niewiadoma.
I nagle nie ma kim grać.
0
@Naturopata "Osobiście postawiłbym na tych, którzy grają najlepiej bez względu na nazwisko.
Fati - Messi - Trincao
Depay"
Skąd wiesz, że zawodnicy których wymieniłeś będą grać najlepiej?
0
@kkbarca 33-letnie "Pazie"?
1
@YoungMan szanse są zawsze tyle, że jednak Real to lepsza opcja dla Mbappe z jednego prostego powodu. Aktualnie Real nie ma jakiegoś znaczącego lidera w ofensywie, bo Benzema nim nie jest a Hazard kopie sie po czole, a w Barcy jest Messi i jeśli Mbappe miałby przyjść to w jego miejsce i nie obędzie się tu bez porównań w trakcie sezonu co może źle odbić się na Żółwiku.
Na plus działa na pewno obecność Grieza i Dembele, którzy mogą "przekonać" go do przejścia do Barcy.
1
@george321213 za kasę z Todibo kupią Garcię i to on prędzej zapewni spokój w obronie na lata niż Francuz.
7
@HypeR tak samo widziałeś jak Modric, kibic Barcy, przeszedł do Realu?
0
@draxidox z tego co kojarzę to np w takim CK Browar swego czasu w menu było info że jeśli jest powyżej danej ilości osób to doliczają 10% do wartości paragonu za obsługę. W jakiejś restauracji na rynku też się z tym spotkałem tyle że też było od jakiejś konkretnej ilości osób.
0
@Pustelnik ciekawe jak znaczące było to że na drugą połowę wyszla świeża jedenastka na gościu którzy mieli już 45min intensywnego biegania za piłkę
0
Czyli skład mieszany, rezerwowy bramkarz (wiem, MAtSa nie ma), podstawowa obrona, rezerwowa pomoc, podstawowy atak.
0
@SamuraJack tyle że jest 22 zawodników + 3 bramkarzy także jak mają zagrać dwie 11 to automatycznie 1GK i 2 zawodników z pola nie zagra
0
@Huta1968 jeśli chcesz oglądnąć tylko ten mecz to wczoraj dobre duszyczki z La Rambli pisały że 7dni jest darmowego okresu próbnego jak coś :)
0
@tkankowski BarcaTV+
0
@marinoo Fati by musiał wykręcać liczby na poziomie Messiego żeby ktoś wyłożył 400 baniek.
0
@MaziFCB ale on w młodzieżowych drużynach zawsze grał na 9, dopiero w Juvenilu zrobili z niego skrzydłowego
1
Widzę, że wiele osób nie może doczekać się meczów Barcy, ja również, dlatego wiele osób pyta o możliwość zobaczenia Barcy w sobotnim sparingu. Jedyna transmisja będzie odbywać się na Barca TV+ więc czy może ktoś obeznany w temacie jest w stanie opisać jaki jest koszt rejestracji do tego streamu, jakie koszty itp.?
A może ktoś z @Moderacja mógłby poświęcić trochę czasu i zrobić post o tej telewizji z instrukcją jak się logować, co kupić, gdzie i tak dalej.
0
@Lisek a to jakiś abonament trzeba wykupić?
0
@zbyglu "Przecież i tak nie wygraliśmy nic na arenie międzynarodowej to co za różnica" - to powiedz kogo teraz mają sprowadzić a kogo sprzedać skoro wiesz co się wydarzy 3 lata do przodu... sprzedajmy de Jonga, Lengleta itp bo możemy nic nie wygrać więc grajmy rezerwami żeby się utrzymać, zaoszczędzimy sporo kasy.
1
@socha 10mln netto, co dla Barcy byłoby kosztem 20mln.
0
@Makso_ czyli cieszyłbyś się jakby Barcelona kupiła 33letniego napastnika za 20mln i przeznaczała na jego pensję co sezon 20mln?
34
@Janas11224 Biały, zdrowy, heteroseksualny mężczyzna - najbardziej znienawidzona grupa społeczna na świecie. W takim tempie to za 10 lat z domu nie wyjdę, bo mnie zamkną za prowokacje mniejszości rasowych.
7
Czyli w przyszłym sezonie formacja 4-1-4-1.
Mats
Semedo Pique Lenglet Alba
de Jong
Dembele Griezmann Coutinho Fati
Messi
... w pierwszej rundzie Pucharu Króla ;)