Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@johny11 bełkot to Twój wpis gdzie nikt nie nauczył cię że istnieje takie coś jak przecinki.
Co do Suareza to jest to nawiązanie z wymachiwaniem, które dla mnie jest brakiem szacunku wobec innych. No chyba że lubisz jak na Ciebie ktoś macha rękami i drze ryja to rozumiem że nie widzisz problemu. Choć dalej nie wiem co to ma wspólnego ze znajomością piłki.
0
@BarcaInfo i bardzo dobrze, dostaną teraz wycisk więc pewnie kilka meczów będzie słabszych, ale mamy szeroką ławkę więc można rotowac. Później na repce odpoczną i jak wrócą to będą zapierdzielać jak małe samochodziki. Przynajmniej miejmy taką nadzieję ;)
1
@NeroTFP kiedy to było. I ta bramka Clebera dająca zwycięstwo. Niby Barca wtedy dość rezerwowy skład wystawiła, ale jednak jako kibic Wisły radość była. Wisła wygrała, a Barcelona awansowała, 2 w 1.
2
@BarcaInfo Luis się bronił przed odejściem, a teraz mówi jakby to on prosił zarząd by mu pozwolili odejść z klubu ;D
1
@Bartek22 źle to ująłem w słowach. Chodziło mi o to, że jego zachowanie na boisku odbija się in minus na to jak ludzie postrzegają jego grę.
Nie powiedziałem też, że Alba nie jest znakomitym zawodnikiem, ale coraz częściej zdarzało mu się nie wrócić do obrony, głupio tracić piłkę czy źle podać w prostej sytuacji.
0
@johny11 pojęcia to nie masz ty o czytaniu ze zrozumieniem i składni. Skończ podstawówkę i wróć, bo twojego bełkotu sie czytac nie da.
4
Jeśli Umtiti zostanie to nie napalałbym się na Garcie, Lenglet to solidny obrońca, Pique nie wygryzie, a wolę żeby Araujo zbierał minuty bo to bardzo przyszłościowy obrońca i mam nadzieję że ten sezon będzie przygotowaniem go do zastąpienia Pique za rok. Lepiej za pół roku podpisac Garcie i niech gra od nowego sezonu.
Co do Depaya to mógłby przyjść, ale w rozliczeniu może Lyon chciałby Brajta bo sprzedać go nie sprzedamy, a przy takiej ofensywie to on się z ławki podniesie w styczniu na pierwsze rundy Pucharu Króla co najwyżej. Może jeszcze Rafinhe by łyknęli i za niewielką dopłatą mielibyśmy Holendra u siebie a dodatkowo zwolniłyby się 2 miejsca.
2
@Shvedu z tego grona to co najwyżej Ishaka by mogli sprowadzić z tym budżetem, Lech nie powinien chcieć za niego za dużo.
0
@Boro79 a co takiego zrobił albo nie zrobił wczoraj Roberto, że piszesz o słabym meczu w jego wykonaniu?
4
@Bartek22 nie zgodzę się. Choćby rewanż z Liverpoolem to dramat w jego wykonaniu, a meczy gdzie wypadał słabo było więcej. Dochodzi do tego machanie rękami czy pyskówki z sędzią, które działają na minus jeśli chodzi o całokształt gry, przynajmniej dla mnie. Coś jak Suarez.
3
@MESSIah16 jak na razie idzie mu dobrze, liczby trochę lepsze od Leo w jego wieku. Natomiast Leo miał ten plus że grał z najlepszymi pomocnikami i najlepszym zespołem w historii więc miał ogromne wsparcie w wykręceniu takich liczb jakie ma
0
@Tollusiek a za co chwalimy Albę? Za to że DAŁ ta piłkę Fatiemu który wyszedł na pozycję. Kłopotem jest Busi i de Jong którzy nie widzą Grieza który wychodzi na dobrą pozycję. Lenglet wczoraj dał świetna piłkę za obrońców do Alby a nasi pomocnicy tego nie potrafią. Zadaniem napastnika jest wyjście na pozycję które umożliwi zagranie piłki do niego i Francuz wywiązywał się z tego zadanie dobrze.
50
Ależ Griezmann jest niedocenianym zawodnikiem tutaj. Wczoraj cała drużyna zagrała bardzo dobrze w tym również Griez, ale patrząc na komentarze wydaje się jakby był najsłabszym na boisku i partaczyl akcje. Jak widać mało kto zwrócił uwagę że przy pierwszej bramce Griez "zabrał" ze sobą 3 obrońców, a przy drugiej 2 dzięki czemu Ansu mógł spokojnie oddać strzały, nie naciskany przez przeciwników. Świetnie też wymieniał się pozycjami z Leo, nie dublowali sie, wiedział kiedy ma być bliżej prawej strony a kiedy na środku. Zwróćcie uwagę ile razy dobrze urywał się prawa strona, mógł przynajmniej że 3-4 razy znaleźć się sam na sam z bramkarzem jednak ani raz nie dostał piłki za obrońców. O grze w obronie już nie trzeba nawet wspominać.
Bardzo niedoceniony zawodnik.
0
@Coutinho007 co do Dembele to wydaje mi się patrząc na jego grę że w końcu wyciągnął lekcje z przeszłości. Nie startuje już jak głupi do każdej piłki czy przeciwnika, nie podejmuje zbędnego ryzyka jeśli chodzi o sprinty. Widać że musi nabrać pewności siebie.
Ansu jak na razie to będzie pierwszy wybór Koemana , ale nie wiem czy utrzyma ten status do końca sezonu :)
15
@Alberto1031 bo nie strzelił/asystował to Ci wadzi. Tylko że np przy pierwszej bramce Griez zabrał ze sobą aż 3 obrońców dzięki czemu Ansu był zupełnie sam. Tylko że tego to się nie widzi
0
@Firestone dzisiaj zagrał świetnie, ale ostatni mecz o Gampera to był fatalny w jego wykonaniu. To co u niego zauważyłem to rzecz że jeśli źle wejdzie w mecz to później notuje słabe zawody i na odwrót.
0
@kubafcb102 @matirix20 @Katalończyk 99 no i zajebiście, dzięki za info
4
Najlepsze: bardzo dobra gra i to nie dzięki Leo
Najgorsze: następny mecz dopiero w czwartek ;)
2
@Herato w swojej skali przeciętnie, w skali normalnej lepiej niż dobrze
51
MAtSa nie ma i od razu na zero z tyłu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BarcaInfo przyjdą mecze kadry i się skończy magia
1
Patrzysz na wyjściowa 11stke Wolves i myślisz czy to czasem nie drużyna z Portugalii
0
@Kamil92 Milik do City a Jesus do Barcy
0
Przyznawać się kto wiedział i nie powiedział że w LL teraz kadra meczowa liczy 23 zawodników, a nie 18?
0
A tak poważnie to zobaczymy co Luis pokaże w następnych meczach. Na razie dobrze wypad na tle beznadziejnej Granady, która przy obu bramkach jak i asyście nawet nie próbowała przeszkodzić Luisowi w niczym.
4
"Luis, słuchaj taka głupia sprawa wyszła" Bartomeu
0
@XBlairrX Bayern ma te przewagę, że jednak ligę ma sporo słabszą i mogą sobie pozwolić na wprowadzenie młodych. Dzisiaj przegrywali 2-0 a pewnie się skończy 2-5, bo taka jest ta Bundesliga, gdzie jakiś tam Perisic jest poziom wyżej od innych grajków (nie licząc BVB)
1
@DonMatteo901 Bejl to jest jednak prze wariat ;)
0
@draxidox czytałem ostatnio artykuł że warto teraz przerzucić się na Xboxa właśnie przez te ich gry za śmieszne pieniądze. Sporo dobrych tytułów do nadrobienia.
0
@wojtek_debiec4 Brait też kontuzja a Todibo pewnie odejdzie więc nie ma sensu go brać. Umtiti po kontuzji ale wrócił dopiero kilka dni temu