Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukasz159 zobaczymy czy wykręci takie liczby w Atleti
4
@clyde kurde, ja tam nigdy u dentysty nie dałem rady rozmawiać o niczym ;)
0
@Songo21 i dali mu taki kontrakt jak Suarezowi?
0
@Coutinho007 wg mnie statystyki to tylko dodatek do oceny zawodników, suche liczby które które najczęściej nie odzwierciedlają tego co wnosi lub nie dany zawodnik.
0
@pax no jedyne czym się różnili to tylko wiekiem, Paulinho był sporo starszy od Iniesty z sezonu 04/05. Natomiast sezony które porównałem były bardzo podobne pod względem minut, obaj grali mecze po 90 jak i takie gdzie wchodzili z ławki. Iniesta rozegrał też wtedy ponad 15min więcej niż Paulinho. Co więcej Iniesta przez dwa wcześniejsze sezony łapał minuty w pierwszym zespole podczas gdy Brazylijczyk kopał gdzieś w Chinach.
Patrząc na statystyki Paulinho wydaje się o wiele lepszy, a jaka jest prawda każdy wie. Czekam jak teraz będziesz bronił swej tezy
1
@Coutinho007 czyli jednych można porównać wg statystyk a innych już nie?
1
Może by tak teraz dało się wyrzucić Luisa "dyscyplinarnie" za udział w oszustwie czym naraził dobre imię Barcelony na szwank ;)
0
@Coutinho007 ale o co Ci chodzi?
0
@Suzu to skład tylko na początek sezonu i najważniejsze mecze bo szczerze to nie ma co przywiązywać uwagi do składu. Sezon zaczął się później, Barca na start ma 2 zaległe mecze więc za chwilę przyjdzie gra co 3 dni i wiele rotacji. Każdy pogra.
Dlatego dobrze że Puig został bo Koeman da mu też pograć choć wiodącą postacią raczej nie będzie
0
@pax skończ już z tymi statystykami.
Paulinho 1szy sezon w Barcy - 9 bramek, 3 asysty
Iniesta 1szy pełny sezon w Barcy - 2 bramki, 4 asysty
Paulinho > Iniesta
0
@KrychaTC bardziej chodzi o to że kasa jest ale nie można jej wydać
1
Tak się zastanawiam czy przy obecnych bokach obrony (Alba, Roberto) i konieczności umieszczenia w składzie Cou, Grieza i Messiego, nie lepiej byłoby wystawić nominalnego PS (Dembele, Trincao) kosztem LS (Fati) ? Wtedy pozycję LS zajmowałby Cou który nie trzymałby się linii końcowej a schodził do środka do rozegrania, Leo jako mediapunta i Griez w ataku. Roberto nie rozszerza gry tak jak to robi Alba przez co mamy większy ścisk w środku i brak prawej strony. Dembele czy Trincao rozwiązali by ten problem a dodatkowo Alba miałby więcej miejsca po lewej stronie. Co o tym myślicie?
0
@Tomek54321 no i Dembele który za dużo nie pograł
0
@HavertzKai Nikt by aktualnie nie sprzedał Suareza, Vidala czy Rakiticia za 15mln. Nie w takim wieku, takimi pensjami i w takich czasach.
0
@JarekS widziałem go w kilku meczach Barcy i szczerze jakoś nie przekonywał. Araujo prezentował się o wiele lepiej w mojej opinii.
0
Jak to jest, że Juve woli zapłacić 10mln+pensję za Morate a nie chcę wziąć za darmo Suareza z połową pensji?
0
@Naturopata nie przesadzajmy, Vidal co najwyżej dobrze wyglądał fizycznie na tle Busiego czy Rakiety, ale do najlepszych było mu daleko. Z każdym sezonem było coraz gorzej i kto wie jak będzie się prezentował w tym, a co dopiero za rok. O Suarezie nawet nie ma co wspominać. A młodego zawodnika kupisz i nawet jeśli się nie sprawdzi to odejdzie za dość dobre pieniądze jak Malcom czy Todibo.
1
@against_modern_football Vidal pogra jeszcze sezon czy dwa więc Inter nie sprzeda go nikomu. To było pewne dwa lata temu przy transferze, że jeśli Vidal odejdzie to co najwyżej za jakieś drobne, a nikt też nie myślał że trafi się taki kryzys na świecie.
0
@horang muszę Cię zmartwić ale Barca to nie pierwszy klub który tak zrobił. I cała twoja teza poszła się je**ć
0
@magic303 Nie będzie więcej bramek jeśli będą skrzydła. Luis jest za wolny. Choćby ostatnia bramka z meczu o Gampera. Śmieszny Griezmann dał radę wyprzedzić obrońcę i wykończyć akcję czego Suarez by nie zrobił.
0
@Vlad1299 obiektywnie to Atleti mimo tego "bardzo wysokiego poziomu" oglądało plecy drużyny, która od "3-4 lat jest na równi pochyłej".
2
@AlwaysBlaugrana akurat w dwóch ostatnich sparingach Busi zagrał lepiej niż de Jong, z którym tworzył parę DMów.
Barcelonie jednak brakuje zawodnika do pary z de Jongiem, który potrafiłby prosto kopnąć piłkę i zapierdzielać cały mecz na najwyższych obrotach. Nie wierzę, że to pisze ale taki Paulinho byłby całkiem ciekawą opcją ;)
0
@Barca_Big_Moment w pierwszej połowie Fati był najsłabszym zawodnikiem, w drugiej zagrał trochę lepiej ale skuteczności brak
0
@don'T.R.I.P.e czyli nie chcesz by żaden dobry zawodnik czy też dobrze się zapowiadający nie grał w Barcy. Brawo, wymarzony kibic..
0
@Alan_fcbfan jego konkurencja jest Messi, Cou czy Griezmann więc nie myl pojęć
0
@yla słabsi w czym? ;D
0
@El dominatore tyle że w dwóch ostatnich meczach to Busi był tym lepszym z pary DMow
2
@MNFcb jeśli uważasz że Puig powinien grać jako jeden z DMow to nie, nie masz pojęcia o piłce
1
@don'T.R.I.P.e to niech odejdzie do klubu któremu kibicujesz, bo na pewno nie jest to FC Barcelona
0
@VenoM można się śmiać, można płakać ale dzisiaj Roberto powinien mieć 2 asysty