Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zbyglu czyli Barca powinna sprzedać Suareza 3 sezony temu? I na kogo postawić?
2
@MrShakira Jeśli Umtiti jest wart 25mln to Depay przynajmniej z 50.
0
@wyrek no właśnie też nie wiem o kogo chodzi.
1
@WojciechM choćby to że Hiszpania to lepsze miejsce do życia niż Liverpool. Ma już 29lat więc lepiej iść do miejsca która znasz niż tam gdzie jesteś obcy
2
@IronSanHybrid sprzedajmy Cou i kupmy obu.
1
Ja bym tam sprzedał Cou, bo jesteśmy w stanie uzyskać za niego 50-60mln. Pozbyć się jeszcze Rafini i Aleni. W zamian kupić obu, Wijnalduma i Thiago. Wtedy mamy tych dwóch, Pjanicia i Busiego, czyli bardzo doświadczonych graczy oraz młodość czyli de Jong, Puig i Pedri. Pomoc dla mnie byłaby równie mocna co atak.
1
@PJ777 to pokaż mi klub który jest w stanie dać jakiekolwiek pieniądze za Suareza i w dodatku opłacić jego pensje.
0
@Condemnation czyli lepiej ich zostawić i płacić pensje?
0
Zostaje bo dadzą mi podwyżkę. I to w sumie tyle. Dobranoc
0
@BarcaInfo aha .
0
@szkutnik91 aha
0
@Uukasz_93 a ja tam widzę, że Vidal zarabia 9mln brutto na sezon.
0
@rutek71 bo Wijnalduma kupi ktoś inny za kasę, a nasi zawodnicy są na tyle słabi że nikt nie chcę inwestować w nich
2
@dv7wisnia wbiegl za szybko, tylko nie wiem czy powinni anulować bramkę czy jednak powtórzyć karnego
2
@Kgorecki2500 wątpię by się sprawdził. On nie uczestniczy cały czas w grze jak choćby Puig. Barca na śp potrzebuje rozgrywającego którym Holender na pewno nie jest
1
@Kgorecki2500 a mi nie bo nie wiem gdzie niby miałby grać
0
@Majsteer skoro gwarantuje 50goki co sezon to czemu w tym sezonie tyłu nie strzelił?
4
@Bykunn skoro jesteś taki biegły w medycynie to wiesz pewnie że takie dzieci oddychają głównie przez nos. Jeśli występuje katar to taki niemowlak wciąga wydzielinę z nosa która może osiąść na płucach czy oskrzelach prowadząc do zapalenia.
0
@misiek12319 a na jakiej pozycji u nas miałby grać? Na spo wolę Cou czy Grieza
2
@patrykppp17 a czy Puyol Xavi Iniesta rozstali się z klubem przez wysłanie wiadomości faxem?
0
@mint wiem ile jest. Chyba nie rozumiesz co czytasz do końca bo pisze że 50k socios jest na meczu Barcy
0
@Comentateiro czyli w sumie Barca z Bayernem zremisowała 1-1 więc dlaczego odpadliśmy?
0
@cat_r37 no i akurat ta opinie popieram w 100%. Nie dla van de Beeka
0
@cat_r37 że jednak ktoś te gole strzelal i dzięki temu wygrali ligę
0
@lukasz9197 nie widzisz bo od czasów Zlatana (który i tak za długo nie grał) nie było takiego w Barcy bo i być nie musiało. Piłka chodzila więc lepszy był techniczny napastnik. Teraz jednak ktoś taki jak Isacc mógłby się sprawdzic
0
@cat_r37 a i tak bez CRa wygrali w tym roku więcej niż Barcelona z Messim
0
@cat_r37 czyli uważasz że mamy słabych zawodników. Bo nie wiem dlaczego zakładasz że się to może nie udać z gory
0
@sedziaoxford ahahahaha to znajdź mi ten artykuł.
I tak wiem że nie znajdziesz więc nie wypisuj więcej takich bajek bo jesteś śmieszny.
"Rakuten płaci obecnie Barcelonie 55 milionów euro rocznie (plus ew. bonusy za trofea), a Beko - 19 milionów." (za fcbarca.com)
0
@Pilka_jest_okragla może to zabieg psychologiczny by pokazać że jeśli się starasz to Koeman da Ci szansę by się pokazać i przekonać go do siebie.