Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@inoks dawno temu to było więc mają prawo zapomnieć. Ja osobiście z ostatnich dwóch sezonów to przed oczami mam Messiego, który wikła się w drybling, traci piłkę i chodzi ze spuszczoną głową niż tego, którego opisałeś.
2
@marcin000019 ja tam liczę, że Griez strzeli 25-30, Dembele z Fatim po 15-20, nasza pomoc dorzuci kolejne 20, nowi zawodnicy ofensywni swoje bramki też dorzucą. W skrócie - liczę że atak Barcy będzie opierał się na wszystkich zawodnikach, a nie na jednym.
0
@scotti to w takim razie nie wiem skąd wziąłeś to 50 tyś
2
@scotti ale Ty wiesz że zwykły kibic Barcelony nie ma prawa głosu?
2
@sedziaoxford a te 300 baniek to z jakiego wzoru wyliczyles?
0
@MarioVeB! Ja tam sobie nie współczuję. 300zl się przyda
1
@BarcaInfo @ViscaBarca123 tak czytam o tym wychowanku Barcy i może podsune Ci pomysł na artykuł o losach graczy Juvenilu którzy wygrali Młodzieżowa Ligę Mistrzów. Jak widać niektórzy kończą jak kończą
0
a ilu członków liczy taka grupa socios?
0
@catalanian09 8-1. serio? sam napisałeś że to było niedawno
0
@Phily jakby mi tylko płacili ponad jakieś 35mln na rękę rocznie to bym nawet dłużej niż do końca został.
0
@martee rozumiem Cię, ale ja nie wierzę że Neymar poszedł do PSG dla pieniędzy. Chciał być liderem a w Barcy mógł być co najwyżej drugi. Szejkowie mogli sprawić by był tym najlepszym na świecie (czyt. Wygrać ZP bo Messi jest najlepszy) ale nie pyklo
0
@Barca_Big_Moment jeśli już opierasz się na spekulacjach to ja przedstawię swoją propozycję :)
MAtS
Semedo - Araujo - Lenglet - Telles
Pjanic - de Jong
Dembele - Griez - Mane
Jesus
13
@Grubson06 Erica Garcię - dziwnie piszą Kevin de Bruyne
0
@equwesta podejrzewam że o wiele mniej niż samego Leo
3
@martee xD jego pensja to 70mln więc prędzej M€$$i niż N€ymar
6
Sprawa zaszła tak daleko że jednak wolałbym by Leo odszedł. Jeśli te wszystkie doniesienia sie sprawdza to w moim odczuciu pozostanie Leo będzie dużo gorsze w skutkach niż jego odejście.
Jeśli odejdzie to za kasę, mówi się o 150mln od City (kasa+zawodnicy). Do tego odejdzie kilku gości którzy inkasują sporo kasy z klubu jak Rakitic, Suarez czy Umtiti. Brak Leo da szansę na pokazanie się takim zawodnikom jak Griez, de Jong, Dembele, Cou, Trincao.
Pozostanie Leo teraz spowoduje odejście Bartka co akurat jest bardzo dobre tyle tylko, że zostanie bez zarządu. Zanim wybiorą nowy zarząd to zajmie trochę czasu i prawdopodobnie nie odejdzie nikt z graczy 30+ co równa się temu że dalej będziemy oglądać tych samych statystów co w poprzednich sezonach, tyle że starszych. Koeman mógłby posadzić ich na ławce/trybunach ale płacić 300 mln rezerwowym to dopiero byłoby pośmiewisko.
2
@macio_944 ja tam wolę 150mln
#materialista
22
Mane/Fati - Dembele/Trincao. Z takimi skrzydłami Barca mogłaby latać :)
6
A ten Kapustka to tak się stoczył że zamiast niego w pierwszym wychodzi jakiś Rosołek?
Rosół>Bigos
0
@masq ja z chęcią zobaczyłbym Aube u nas. Wiem że ma już 31 lat ale dalej gra na bardzo dobrym poziomie i ciekaw jestem jakby wyglądała Barca z mega szybkim napastnikiem.
0
@kejdzi w punkt.
Im więcej ludzi ze starej gwardii odchodziło tym Barca bardziej uzależniała się od Leo. Dlatego wątpię że ten jeszcze jeden sezon gry Leo sprawiłby że byłoby lepiej.
1
@challenger jakoś nie widać by Real stracił na odejściu Ronaldo, który jednak jeśli chodzi o marketing jest trochę wyżej od Messiego.
0
@pt9 najwidoczniej jest nas dwóch tutaj :)
Niestety ale to już dawno było pewne że nic wielkiego nie osiągniemy grając każdą akcję pod Leo.
3
Boli trochę ta decyzja Leo o odejściu. Nie ze względu że odchodzi tylko w jaki sposób chce to zrobić. Uważam, że ma kibiców gdzieś gdzie słońce nie dochodzi i liczy się tylko jego dobro. Nie byłoby do niego pretensji gdyby zwołał konferencje czy nagrał krótki film w którym dziękuję wszystkim i ogłasza że to koniec. Wolał jednak iść na wojenkę z klubem. Wielki pilkarz, ale mały człowiek. Mimo tego że zrobił wiele dla klubu, całej piłki nożnej to jednak niesmak pozostanie.
Co do samego odejścia to osobiście nie uważam by była to aż taka tragedia. Możliwe że bez Messiego będzie słabsi, może też stać się tak że drużyna jako kolektyw będzie jednak silniejsza niż w poprzednich sezonach. Dla mnie radość z oglądania gry Leo była coraz mniejsza, czasami wręcz jego gra irytowała co jeszcze kilka lat temu się nie zdarzało. Wierzę w zespół oraz zawodników których posiadamy i szczerze powiedziawszy to z duzo większą niecierpliwością będę czekał na mecze, by zobaczyć nowa Barcelonę. Nie te oklepane schematy które oglądaliśmy przez ostatnie 2 lata, gdzie każdy mecz wyglądał praktycznie tak samo.
VeB
3
Koeman ogarnie drużynę i w przyszlym roku Barca wyeliminuje City z Leo w składzie.
3
@KapiFCB jak widać w tym sezonie Messi nie jest żadną gwarancja wygrywania. Patrząc z kolei na takie drużyny jak Lyon, RB Lipsk czy rok temu Ajax to 11 zawodników zostawiających serce na boisku jest w stanie zdziałać o wiele więcej niż 1 piłkarz, nawet ten najlepszy.
0
@Xartas i później każdy z nich i tak odchodzi za darmo
0
@slayer a to Dembele, Fati, Leo, Griez, Trincao nie grają już w Barcy?
0
@PakolRM Leo jakoś przyleciał pogadać a później wrócił na wakacje, Luis mógł zabrać się z nim no ale może mu nie zależy
0
@Bykunn ja tam klubem nie zarządzam ale wydaje mi się że jeśli chcesz w znacznym stopniu przebudować skład w topowym klubie to każdy dzień się liczy.