Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86 a kto jest w rytmie meczowym jak to pierwszy mecz sezonu?
3
A ja uważam że jednak zamiast Fatiego zobaczymy dzisiaj Dembele
0
@blazeq no rzeczywiście Real nie ma okazji..
0
@JarekS przecież właśnie bramkę strzelił xD
0
@OliverQueen a myślisz że tu ktokolwiek kto zachwyca się Emersonem ogląda mecze Betisu? Zobaczyli że ma kilka asyst to już myślą jaki to kozak jest
0
@ObiektywnyKibic121 odnośnie Zidana to idąc tym tokiem to Pep to też "żodyn" trener bo w Barcy miał gości w swoim prime, w Bayernie dostał zespół który sezon wcześniej z Juppem wygrał wszystko a w City ma petrodolary a i tak uja ugrał
0
Zacząłem oglądać od bramki na 1-1 więc trochę późno ale jak zobaczyłem komentarze że Jovic gra to musiałem sprawdzić składy czy sobie jaj nie robią co poniektórzy. I rzeczywiście jest na boisku
0
@Mroziu "Problemem klubu są wysokie wydatki na pensje zawodników." Jak widzisz nie tyle chodzi o to że nie ma kasy na transfery bo ta się znajdzie, ale po prostu nie można jej wydać. Za dużo wydajemy na pensje i Barca by zredukować ten koszt pozbywa się graczy za wszelką cenę.
Teraz rozumiesz?
0
@Wossi61FCB ja to samo, wchodzę a tu Betis się cieszy z bramki na 1-1. Wchodzę na LR i tu już 2-1 ;)
2
@Sznejk w sensie oba gole zasłużone :)
0
@Mroziu a mnie strasznie bawią takie komentarze ludzi jak Ty co ze zrozumieniem czytać nie potrafią :)
1
@Cariones o ile dobrze pamiętam to jeszcze niecałe 30 meczów rozegranych przez Cou i zapłacimy 20mln zmiennych
3
@Hushovt w Polsce każdy kandydat na prezydenta ma program i co z tego?
0
@Comentateiro "To nie Messi decydował o tym, że zespół miał najlżejsze treningi w świecie futbolu." - czy jesteś tego pewny? :)
0
@gumaz szkoda chłopa, ale każdy wie jak to w Polsce wygląda i jeśli wchodzisz w takie środowisko to wiesz jakie mogą być konsekwencje
1
@BarcaInfo Luis już nie nadążył za Neymarem więc wolał się wypie****ić ;)
a tak poważnie to gdyby Luis grał tak jak wtedy to dalej miałby szafkę w szatni koło Busiego.
2
@Kengo nie no trzeba przyznać, że tu leciał niczym Małysz w swoim prime
1
Araujo to jest bestia i już teraz powinien grać w pierwszym składzie. Nie zrozumcie mnie źle, ale tylko jakaś drobna dolegliwość Pique może spowodować, że Araujo dostanie prawdziwą szansę by się pokazać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@MESSIah16 Busi jest tak "wielki", że się na jednych drzwiczkach zmieścił ;)
4
@Joe_Pesci a ja nie
1
Dziwnie będzie oglądać w przyszłym sezonie Ansu z numerem 22 na plecach no ale za dużego wyboru nie miał.
4
powinni też zwiększyć ilość graczy na ławce rezerwowych tak jak to mają np w Seria A gdzie na ławce może być max 12 zawodników.
0
@VamosRakieta o, kolejny bezsensowny komentarz :)
1
@Bykunn no właśnie miałem pisać, że nie licząc tych z karnych, no ale zapomniałem ;)
0
Taka mała ankieta odnośnie przyszłego sezonu Luisa w Atleti.
https://www.strawpoll.me/20993584
Jestem ciekaw co myślicie :)
0
@kamilo0066 Najpierw Cracovia kupiła przeszło 20 meczów dzięki którym uzyskała awans i cyk "aż" -5pkt kary dostali. Teraz takie rzeczy.
Jakoś we Włoszech nie bali się zrzucić Juve do drugiej ligi za korupcje, ale jak widać Boniek hipokrytą nie jest i co będzie karał za coś co pewnie sam robi
0
@DamianPSV i grając na "9" w reprze ma udział w 50% goli pod wodzą Koemana. No rzeczywiście nie daje rady
0
@johny11 dał chociażby Superpuchar Hiszpanii
0
@wroclawskifan jakby Luis na ciebie machał rękami 5 razy w ciągu meczu to by ci sie odechciało ;)