0

@masik86 a kto jest w rytmie meczowym jak to pierwszy mecz sezonu?

3

A ja uważam że jednak zamiast Fatiego zobaczymy dzisiaj Dembele

0

@blazeq no rzeczywiście Real nie ma okazji..

0

@JarekS przecież właśnie bramkę strzelił xD

0

@OliverQueen a myślisz że tu ktokolwiek kto zachwyca się Emersonem ogląda mecze Betisu? Zobaczyli że ma kilka asyst to już myślą jaki to kozak jest

0

@ObiektywnyKibic121 odnośnie Zidana to idąc tym tokiem to Pep to też "żodyn" trener bo w Barcy miał gości w swoim prime, w Bayernie dostał zespół który sezon wcześniej z Juppem wygrał wszystko a w City ma petrodolary a i tak uja ugrał

0

Zacząłem oglądać od bramki na 1-1 więc trochę późno ale jak zobaczyłem komentarze że Jovic gra to musiałem sprawdzić składy czy sobie jaj nie robią co poniektórzy. I rzeczywiście jest na boisku

0

@Mroziu "Problemem klubu są wysokie wydatki na pensje zawodników." Jak widzisz nie tyle chodzi o to że nie ma kasy na transfery bo ta się znajdzie, ale po prostu nie można jej wydać. Za dużo wydajemy na pensje i Barca by zredukować ten koszt pozbywa się graczy za wszelką cenę.
Teraz rozumiesz?

0

@Wossi61FCB ja to samo, wchodzę a tu Betis się cieszy z bramki na 1-1. Wchodzę na LR i tu już 2-1 ;)

2

@Sznejk w sensie oba gole zasłużone :)

0

@Mroziu a mnie strasznie bawią takie komentarze ludzi jak Ty co ze zrozumieniem czytać nie potrafią :)

1

@Cariones o ile dobrze pamiętam to jeszcze niecałe 30 meczów rozegranych przez Cou i zapłacimy 20mln zmiennych

3

@Hushovt w Polsce każdy kandydat na prezydenta ma program i co z tego?

0

@Comentateiro "To nie Messi decydował o tym, że zespół miał najlżejsze treningi w świecie futbolu." - czy jesteś tego pewny? :)

0

@gumaz szkoda chłopa, ale każdy wie jak to w Polsce wygląda i jeśli wchodzisz w takie środowisko to wiesz jakie mogą być konsekwencje

1

@BarcaInfo Luis już nie nadążył za Neymarem więc wolał się wypie****ić ;)
a tak poważnie to gdyby Luis grał tak jak wtedy to dalej miałby szafkę w szatni koło Busiego.

2

@Kengo nie no trzeba przyznać, że tu leciał niczym Małysz w swoim prime

1

Araujo to jest bestia i już teraz powinien grać w pierwszym składzie. Nie zrozumcie mnie źle, ale tylko jakaś drobna dolegliwość Pique może spowodować, że Araujo dostanie prawdziwą szansę by się pokazać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

@MESSIah16 Busi jest tak "wielki", że się na jednych drzwiczkach zmieścił ;)

4

@Joe_Pesci a ja nie

1

Dziwnie będzie oglądać w przyszłym sezonie Ansu z numerem 22 na plecach no ale za dużego wyboru nie miał.

4

powinni też zwiększyć ilość graczy na ławce rezerwowych tak jak to mają np w Seria A gdzie na ławce może być max 12 zawodników.

0

@VamosRakieta o, kolejny bezsensowny komentarz :)

1

@Bykunn no właśnie miałem pisać, że nie licząc tych z karnych, no ale zapomniałem ;)

0

Taka mała ankieta odnośnie przyszłego sezonu Luisa w Atleti.
https://www.strawpoll.me/20993584

Jestem ciekaw co myślicie :)

0

@kamilo0066 Najpierw Cracovia kupiła przeszło 20 meczów dzięki którym uzyskała awans i cyk "aż" -5pkt kary dostali. Teraz takie rzeczy.
Jakoś we Włoszech nie bali się zrzucić Juve do drugiej ligi za korupcje, ale jak widać Boniek hipokrytą nie jest i co będzie karał za coś co pewnie sam robi

0

@DamianPSV i grając na "9" w reprze ma udział w 50% goli pod wodzą Koemana. No rzeczywiście nie daje rady

0

@johny11 dał chociażby Superpuchar Hiszpanii

0

@wroclawskifan jakby Luis na ciebie machał rękami 5 razy w ciągu meczu to by ci sie odechciało ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?