0

Naciągana ta czerwona jak nie wiem co.
Może ktoś wie? ;)

0

@arkasath ja nie rozumiem czemu on uparcie stawia na tego Glika. Kamil miał 2 dobre sezony i teraz niestety już jest coraz gorzej.

10

@Majsteer jest Amerykaninem z Holandii

0

@covidout Godin już się nie nadaję do gry na wysokim poziomie.

5

@Bobo25 i teraz będzie się zastanawiał, czym ma hamulec wciskać ;)

0

@wdokk uważasz, że Haaland wygryzłby ze składu Suareza jakby wtedy przyszedł?

0

@Coutinho007 z Korea to my dostaliśmy wtedy na MŚ 2-0 o ile dobrze kojarzę.

0

@zibiku mówisz o tej jednej akcji Trincao z treningu? Jeśli tak to Dembele miał kilka takich akcji i to nie na treningach. PSV, Fotki, Villareal itd

0

Ktoś może zrobił/ chce zrobić jakieś podsumowanie jak tam zawodnicy Barcy wypadli w kadrze? Przyznam szczerze, że nie chce mi się szukać każdego z osobna.

3

@jeyx77x a mówiła mama żebyś się uczył. Teraz widzisz, że kłamała.

2

@NeroTFP pięknie by było w tej Polsce jakby takich gości można było odstrzelić.
Mieszkałem pewien czas w Nowej Hucie (Kraków). Budowali tam tężnie solankową, ale komuś to przeszkadzało i ktoś postanowił ją podpalić.

1

@MesQueUnClub_87 jakie zredukowanie pensji jak on domagał się wypłacenia kasy za ten sezon? Dostaje ciężkie pieniądze za to co robi więc powinien chyba zadbać o swoją formę fizyczną i zapierdzielać na boisku przez 90 minut.
I co do zarządu to każdy wie, że mają dużo za uszami, ale może pozbycie się Suareza było koniecznością. Nie wiemy co działo się w szatni, czy atmosfera była dobra czy nie, ale przypuszczam, że banda Amigosów trzęsła całą szatnią od wielu lat i nie traktowali nowych na równi.
Kłótnia ter Stegena z Messim czy zachowanie Neymarka wobec nowego wtedy w klubie Semedo to nie wina zarządu.

13

Dembele to o wiele lepszy skrzydłowy niż Trincao czy Griezmann i to on powinien obstawiać PS.

1

@kylo12 w takim razie stać go na nowego łapka i po kłopocie

0

@kordyl1010 chodzi o to że skoro wiedział że jest zjazd rodziny i będą małe dzieci to powinien raczej odłożyć laptopa w bezpieczniejsze miejsce bo może się coś z nim stać.
Wątpię że 6letnie dziecko Ci zniszczy samochód za 100tys

2

@Dawid66 sam jesteś sobie winny.

0

@arrrow "odmówił udziału w treningach Borussi" - na jednym treningu go nie było. Miał 19 lat i zabalował, zdarza się najlepszym (R10).

0

@Varezq w takim razie lepiej niech nawet nie myślą o takim Sancho jak już sprzedadzą Dembele. Jeszcze gorszy typ od Francuza.

2

@Felipe_PL to może sprzedajmy już FdJ, bo też nic ciekawego w zeszłym sezonie nie pokazał więc trzeba uczyć się na błędach.

2

@Scross ale jakie zachowanie sprzed lat?
"jego bunt przed przejściem do Barcy" - Barca zanim złożyła za niego ofertę powinna "wygooglować" jakieś info o tym czy zrezygnować z transferu?

2

@Koriolan RAZ nie pojawił się na treningu, bo chciał odejść do Barcy. Także gdzie te przykłady z poprzednich klubów, bo dodałeś 3 linki o jednej nieobecności xD

4

@burza1982 na pewno częściej był jednym z najlepszych zawodników na boisku niż pojawiała się informacja, ze gra w fortnita czy coś tam.

0

@FC1899Barca Abidal pościągał rodaków, teraz to samo chciał zrobić Koeman ale kasy brak. Za rok napiszesz, żeby z Holendrami sobie dać spokój jak FdJ dalej będzie grał na poziomie Andre Gomesa.

1

@JarekS to może jakieś dane podasz ile to Barca zarabia na Messim?

0

@weber10michal najwidoczniej nie wiesz, że jutro też mają wolne

1

Milik nie ma tej głowy żeby się mierzyć z Finlandia ;)

1

@Coutinho007 przecież Trincao nic nie gra

0

@BarcaInfo fajnie fajnie ale Wyspy Owcze to poziom 5. ligi hiszpańskiej

2

@robertocarlos76 z tym faworyzowaniem chodziło Ci oczywiście o de Jonga?

1

@Mocher91 już w następnym meczu Dembele powinien wyjsc w podstawie, najlepiej na prawej stronie gdzie grałby z Destem, bo sądzę że obaj mogą stworzyć zabójczy duet. Griez tak jak mówisz powinien być do rotacji z Leo i Cou na ŚPO/N.
Dembele to jedyny gracz w Barcy (poza Leo), który jest w stanie "sam" wygrać nam mecz. Talent ma ogromny i jeśli tylko nie będą łapać go kontuzję to jestem przekonany, że wiele może nam dać. Wtedy nikt nie będzie patrzył na to co robi prywatnie, bo i też nikt nie patrzył na to co wyprawiał R10 skoro później czarował na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?