Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naciągana ta czerwona jak nie wiem co.
Może ktoś wie? ;)
0
@arkasath ja nie rozumiem czemu on uparcie stawia na tego Glika. Kamil miał 2 dobre sezony i teraz niestety już jest coraz gorzej.
10
@Majsteer jest Amerykaninem z Holandii
0
@covidout Godin już się nie nadaję do gry na wysokim poziomie.
5
@Bobo25 i teraz będzie się zastanawiał, czym ma hamulec wciskać ;)
0
@wdokk uważasz, że Haaland wygryzłby ze składu Suareza jakby wtedy przyszedł?
0
@Coutinho007 z Korea to my dostaliśmy wtedy na MŚ 2-0 o ile dobrze kojarzę.
0
@zibiku mówisz o tej jednej akcji Trincao z treningu? Jeśli tak to Dembele miał kilka takich akcji i to nie na treningach. PSV, Fotki, Villareal itd
0
Ktoś może zrobił/ chce zrobić jakieś podsumowanie jak tam zawodnicy Barcy wypadli w kadrze? Przyznam szczerze, że nie chce mi się szukać każdego z osobna.
3
@jeyx77x a mówiła mama żebyś się uczył. Teraz widzisz, że kłamała.
2
@NeroTFP pięknie by było w tej Polsce jakby takich gości można było odstrzelić.
Mieszkałem pewien czas w Nowej Hucie (Kraków). Budowali tam tężnie solankową, ale komuś to przeszkadzało i ktoś postanowił ją podpalić.
1
@MesQueUnClub_87 jakie zredukowanie pensji jak on domagał się wypłacenia kasy za ten sezon? Dostaje ciężkie pieniądze za to co robi więc powinien chyba zadbać o swoją formę fizyczną i zapierdzielać na boisku przez 90 minut.
I co do zarządu to każdy wie, że mają dużo za uszami, ale może pozbycie się Suareza było koniecznością. Nie wiemy co działo się w szatni, czy atmosfera była dobra czy nie, ale przypuszczam, że banda Amigosów trzęsła całą szatnią od wielu lat i nie traktowali nowych na równi.
Kłótnia ter Stegena z Messim czy zachowanie Neymarka wobec nowego wtedy w klubie Semedo to nie wina zarządu.
13
Dembele to o wiele lepszy skrzydłowy niż Trincao czy Griezmann i to on powinien obstawiać PS.
1
@kylo12 w takim razie stać go na nowego łapka i po kłopocie
0
@kordyl1010 chodzi o to że skoro wiedział że jest zjazd rodziny i będą małe dzieci to powinien raczej odłożyć laptopa w bezpieczniejsze miejsce bo może się coś z nim stać.
Wątpię że 6letnie dziecko Ci zniszczy samochód za 100tys
2
@Dawid66 sam jesteś sobie winny.
0
@arrrow "odmówił udziału w treningach Borussi" - na jednym treningu go nie było. Miał 19 lat i zabalował, zdarza się najlepszym (R10).
0
@Varezq w takim razie lepiej niech nawet nie myślą o takim Sancho jak już sprzedadzą Dembele. Jeszcze gorszy typ od Francuza.
2
@Felipe_PL to może sprzedajmy już FdJ, bo też nic ciekawego w zeszłym sezonie nie pokazał więc trzeba uczyć się na błędach.
2
@Scross ale jakie zachowanie sprzed lat?
"jego bunt przed przejściem do Barcy" - Barca zanim złożyła za niego ofertę powinna "wygooglować" jakieś info o tym czy zrezygnować z transferu?
2
@Koriolan RAZ nie pojawił się na treningu, bo chciał odejść do Barcy. Także gdzie te przykłady z poprzednich klubów, bo dodałeś 3 linki o jednej nieobecności xD
4
@burza1982 na pewno częściej był jednym z najlepszych zawodników na boisku niż pojawiała się informacja, ze gra w fortnita czy coś tam.
0
@FC1899Barca Abidal pościągał rodaków, teraz to samo chciał zrobić Koeman ale kasy brak. Za rok napiszesz, żeby z Holendrami sobie dać spokój jak FdJ dalej będzie grał na poziomie Andre Gomesa.
1
@JarekS to może jakieś dane podasz ile to Barca zarabia na Messim?
0
@weber10michal najwidoczniej nie wiesz, że jutro też mają wolne
1
Milik nie ma tej głowy żeby się mierzyć z Finlandia ;)
1
@Coutinho007 przecież Trincao nic nie gra
0
@BarcaInfo fajnie fajnie ale Wyspy Owcze to poziom 5. ligi hiszpańskiej
2
@robertocarlos76 z tym faworyzowaniem chodziło Ci oczywiście o de Jonga?
1
@Mocher91 już w następnym meczu Dembele powinien wyjsc w podstawie, najlepiej na prawej stronie gdzie grałby z Destem, bo sądzę że obaj mogą stworzyć zabójczy duet. Griez tak jak mówisz powinien być do rotacji z Leo i Cou na ŚPO/N.
Dembele to jedyny gracz w Barcy (poza Leo), który jest w stanie "sam" wygrać nam mecz. Talent ma ogromny i jeśli tylko nie będą łapać go kontuzję to jestem przekonany, że wiele może nam dać. Wtedy nikt nie będzie patrzył na to co robi prywatnie, bo i też nikt nie patrzył na to co wyprawiał R10 skoro później czarował na boisku.