0

@norbi77 a ja Albę/Cou bym dorzucił. Lenglet nie doskoczył do Benzemy bo asekurował lewa stronę.

5

Koeman trochę przekombinowal ze składem. Nie mamy skrzydeł, a i pierwsza bramka to wina tej taktyki. Lengletem musiał asekurować lewą stronę przez co nie mógł doskoczyć do Benzemy.
Cou i Pedri powinni grać na ŚPO bo na skrzydle nie istnieją, szczególnie 17latek.

0

@Joe_Pesci a ja że Dembele, który jest lepszym skrzydłowym od Portugalczyka

0

@El dominatore Pedri niestety też mocny kandydat do zmiany i to jednak jego bym zmienił i wprowadził nieobliczalnego Dembele

1

@AduŚ07 też mam takie wrażenie. Cou coś tam jeszcze gra ale Pedriego nie ma

0

@Deraxium Pedri niestety też.

0

@patrykppp17 na pewno jest teraz lepszym piłkarzem od Suareza

0

Neto to nie MAtS, tego strzału nie powinno być.

0

Alba naprawił swój błąd przy pierwszej bramce. Także na razie jest na zero ale mam nadzieję że jeszcze asystę/bramkę dorzuci.

1

@Rewolucja123 Roberto ostatnio zagrał bardzo dobrze, ale ten Vinicius i jego szybkość. Boję się że Sergi nie ogarnie.

0

@Goh @szymonex10 @Medrzakoo01 średnio podobał mi się Pedri gdy zajmował pozycję na skrzydle. Wolałbym go na spo i Dembele który na PS na kontry bo Real to nie Fe i takie okazje będą

0

Neto - Dest, Pique, Lenglet, Alba - de Jong, Busquets - Dembele, Pedri, Fati - Messi

Alez odważnie wyszedłby Koeman na ten mecz.

0

@VeB 1899 nie gadaj. Nikt tak dobrze nie przekazywał wiadomości od trenera jak Jurek

0

@333tricampeones333 przez kogo będzie kręcony? Bo jeśli masz na myśli Ansu to jednak nie byłbym taki pewien. 1 udany drybling w 3 ostatnich meczach nie powala

0

@Ansufati123 a za tydzień będą 2 lata różnicy co?
Bo wiesz 2002-2000=2

0

@4drian0 ja nie dostałem :(

1



Ktoś lubi billard?

2

@Rewolucja123 wcześniej schodził bo już ewidentnie nie miał sił. Teraz by pewnie dograł cały mecz ale pasuje ogrywać Pedriego

3

@JimMorrisonFCB no i teraz masz super materiał na serię. Codziennie opis jednego filmu z listy. Jeśli się zdecydujesz to mnie oznaczaj :)

4

@BarcaInfo no Ameryki nie odkrył. Widać to na pierwszy rzut oka :)

0

@sokot jak o 3 lata?

2

Nie jestem humanistą, ale czy "możliwość zasiądnięcia " jest poprawnym zwrotem?
Chyba lepiej to poprawić

0

@Gomess ale to chyba tylko i wyłącznie wina Luisa że wygląda i rusza się boisku jak 40latek z nadwagą.

0

@RomanHoffer Suarez przynajmniej sezon wcześniej powinien odejść, ale jak tylko się o tym wspomniało w zeszłym roku to ci powiedzieli że się nie znasz

1

@MarioVeB! Żałosna atrapa kibica to prędzej ktoś kto najeżdża na zawodników swojej drużyny i kpi z niej.

0

@Zieliniak na min 2 LM też nie zasłużyli a jakoś nie widziałem by jakiś kibic Realu mówił że to źle że jednak wygrali.
Takie pieprzenie. Zasłużenie czy nie, dla mnie liczą się 3pkt i tyle

1

@AmigoBlancos cieszysz się że przegrywacie na własnym stadionie z rezerwami Szachtara?
Ahh Ci nowocześni kibice

0

Niech się cieszą że Szachtar rezerwami musiał wyjść bo wtedy by dopiero im wstydu narobili ;)

0

@Mroziu Trincao - 1/3 udane dryblingi, aż 13 strat w ciągu 60min gry, czyli tracił piłkę nawet częściej od Leo. 1 fajna akcja w całym meczu i kilka klepek z Roberto, które też za wiele nie wniosły to dla mnie za mało, by zaliczyć występ jako dobry, szczególnie z mniej wymagającym przeciwnikiem.
Dest - 0 dryblingów, 10 strat. Lewa obrona ewidentnie mu nie leży, bo o ile w defensywie nie można mieć większych zastrzeżeń to z przodu nie zrobił nic wartego uwagi. Na ten moment wydaje sie, że "nie czuje" drużyny. Brakowało wejść za linie obrony do czego przyzwyczaił Alba, przez co jeden wariant mniej do rozegrania. Nie potrzebnie też schodził na swoją lepszą, prawą nogę, bo wchodził tym w obszar gry Cou.

To takie moje odczucia po meczu. Nie skreślam oczywiście chłopaków, ale jednak nie uważam by wczorajszy mecz był dobry w ich wykonaniu.

0

@Mroziu Dest i Trincao zagrali przecietnie i to w meczu z drużyną z Węgier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?