Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karma za La Decision wraca
1
@Mroziu chyba jako maskotka :)
1
@Aveiro z Węgrami w LM przy bramce Pedriego asystował Dembele a nie Trincao tak jak mówisz :)
0
@Pulolek 3 nowych zawodników (sprowadzonych w styczniu) może grać w LM w danym sezonie
2
@AmigoBlancos wywalczył a później strzelił karnego, przy drugiej bramce to on utrzymał piłkę w posiadaniu Barcy. To kto wg Ciebie powinien być drugi?
1
@Pilka_jest_okragla gdyby nie bramkarz Dynama to by Ukraińcy dostali manite i wrócili do domu. Takie pieprzenie..
5
@BarcaInfo ratować Barce przed blamażem? Kto co lubi
3
Dobrze że ten Dembele wszedł bo przynajmniej coś się działo z przodu przez ostatnie pół godziny
0
W następnym meczu de Jong na ŚPO bo na pivocie i ŚO gra słabo no ale grać musi..
0
@plastek87 co powiedział?
0
@Elosek z drugiej strony może to być idealną okazją na przełamanie dla Leo bo widać że bardzo brakuje mu gola z gry.
0
@zaba107 stwierdził po jednym podaniu ;)
0
@Tomason Atalanta słaba obrona, Live bez van Dijka. Liczę na minimum 4 gole w tym meczu bo w ofensywie obie drużyny potrafią grać
0
@Rewolucja123 wyczuwam że Trincao to będzie jeden z Twoich ulubieńców. Nie wiem z jakiego powodu ale widać że starasz się go wybielić. Osobiście nie pamiętam by Trincao stworzył jakąkolwiek fajna akcje (nie licząc tej że spalonym) jak choćby te 2 akcje Dembele gdy ograł obrońcę i urwał się skrzydłem. Strzały na siłę, z nieprzygotowanej pozycji, bez szans powodzenia to na plus bym tego nie zapisał.
0
@Rewolucja123 nie zgodzę się z ocena sytuacji z 70 min. Zagrał dobrze do Trincao tylko ten nie poszedł za akcja, stanął w polu karnym i ruszył jak już było za późno.
1
@Rewolucja123 Roberto - dobry występ ale brakuje chemii z Dembele na PS, jak na kogoś kto zaczynał jako ŚP brakuje mi z jego strony odważniejszych zagrań za obronę.
Pedri - wprowadził trochę magii do gry, próbował ryzykownych zagrań do przodu. Musi się jednak nauczyć by wyczuć moment kiedy zagrać a kiedy to ryzyko się nie opłaca. Minus za brak strzału (na pewno wiesz co to za sytuacja)
Trincao - dla mnie bardzo przeciętny występ, żeby nie powiedzieć że słaby. Mam wrażenie że musi o wiele szybciej podejmować decyzje bo to nie liga portugalska. Niby coś tam próbował ale 0 efektów.
Pjanic - dobry występ. Przede wszystkim nie boi się uderzyć z dystansu i odnoszę wrażenie że z nim w składzie gra jest szybsza niż z de Jongiem czy Busim.
Leo - jeżeli po meczu zapamiętałem głównie nieudane akcje Messiego to nie mógł zagrać dobrze. Zaangażowania mu nie można odmówić ale to na pewno nie był jego dzień.
1
@catalanian09 @juliacicha prośba o zmianę
0
@RonnieVEB wyniki słabe ale okazji nie brakuje, gra też dość ciekawie wygląda i wydaje mi się że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Ważne by teraz nie tracić pkt bo Realowi za dużo stracić nie pozwolą
11
Z chęcią zobaczyłbym taki skład. Leo powinien w końcu odpocząć, a trzeba też sprawdzić jak będziemy radzić sobie bez niego.
Neto
Dest Pique Lenglet Alba
Pjanic Busi
Dembele Pedri Fati
Griezmann
0
Tak sobie myślę o Barcelonie i kurcze no mamy sporo młodych zawodników którzy mają wiele lat gry przed sobą. MAtS, Dest, Araujo, Lenglet, Firpo, de Jong, Puig, Trincao, Pedri, Dembele, Fati.
No gdybyśmy wyszli taka jedenastki to myślę że na ten moment z większością klubów w LL byśmy mogli wygrać. Do tego są jeszcze tacy zawodnicy jak Pena, Alena, Fernandes czy Konrad. A to chłopaki, z których kazdy ma przed sobą jeszcze przynajmniej z 7-8 lat gry na poziomie, a Ansu, Pedri czy Dest jeszcze więcej.
0
@Gaspar no a zwrociliscie uwagę na fakt że Griez w sytuacji z 35 minuty nie miał nawet skrawka odsłoniętej bramki co świetnie pokazały powtórki zza bramki? Griez był nastawiony na strzał ale zauważył że nie ma możliwości by piłka przeszła więc w ostatniej chwili zmienił decyzję. Dlatego sytuacja ta nie była dobra do strzelania bramki.
0
@Rewolucja123 sytuacja z 27:18 która jest w minusach. Jeśli dobrze pamiętam to Dembele fajnie przepuścił piłkę i zbierał się do niej tyle że się poślizgnął. O ile to ta sytuacja to nie zaliczyłbym tego do minusów. Co więcej wyróżnił bym sytuację jako to że Francuz jednak czegoś się nauczył i w takich sytuacjach stał się ostrożny. Każdy pamięta sytuację z przeszłości w której za wszelką cenę chciał dogonić piłkę i doznał kontuzji.
Może jednak coś tam w głowie sobie poukładał i będzie lepiej.
0
@Rewolucja123 no i miałeś mnie oznaczyć ale się nie doczekałem ;)
2
@Rewolucja123 i to jest podsumowanie gry danego zawodnika na podstawie której można wystawić ocenę. Kilka lat temu pamiętam że @Moderacja zmieniała oceny graczy jeśli jakiś użytkownik odpowiednio to skomentował ale od jakiegoś czasu za bardzo obrosli w piórka i tego nie robią
0
Nie tak dawno był tutaj artykuł z jakiegoś szmatlamca o Dembele i o tym jak on to trzyma tylko i wyłącznie z rodakami. Wczorajsza reakcja Leo i Alby po bramce Francuza jakoś nie wskazywała na to by ktoś miał problem z Ousmanem.
Tak w sumie to ciekawe z czego się tak cieszyli Ci panowie ;)
2
@mesqueunbarca ale szczerze, Ty tak na serio z tą La Masia?
5
@lol4 a skąd masz pewność czy po jego strzale nie byłoby bramki?
1
@Pyziol ja zauważyłem że często na prawą stronę do pomocy Roberto schodził Griez więc tak jak pisze @Korti1921 nie wiadomo jakie miał wytyczne w defensywie.
0
@Rewolucja123 1. Ktorych zawodników bierzesz pod lupę po tym meczu?
2. Mógłbyś mnie oznaczać, oczywiście o ile będziesz pamiętał :)
1
@justfootball ubezpieczyciel cieszył się niezmiernie