Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 a jak to się rozkłada na rozegrane minuty?
3
Jeżeli zagramy Cou, Antek, Messi to znaczy że znowu wracamy do punktu wyjścia czyli gry bez skrzydeł.
0
@Pilka_jest_okragla ok, nie pamiętałem tego a wiesz jak tutaj czasami jest :)
0
@Pilka_jest_okragla a sprawdziłeś chociaż czy w sytuacjach w których powiedziałeś, że powinien strzelać po długim, miał taką możliwość? Jesteś pewien, że żaden obrońca nie stał na linii strzału?
0
@LyFT graliśmy nie raz bez Leo, nawet w tym sezonie, i jakoś to wyglądało. Może nie graliśmy przeciwko wybitnym drużyną, ale ta gra wyglądała lepiej niż z Leo, z którym i tak przegraliśmy oba mecze z drużynami z Madrytu.
0
@MesQueUnClub_87 Busiego też mało kto doceniał, a to on właśnie odpowiadał za czarną robotę w Barcy. Z resztą pivot to taka niewdzięczna rola, większość patrzy czy zrobi coś "wow" choć jego zadania są inne. Nie patrzą na regulowanie tempa gry czy ustawianie się.
2
to niech sobie jakiś mecz charytatywny zorganizuje i zaprosi Messiego to pogra z nim.
0
@HERORICH2 specjalnie to zrobił. Jakby strzelił bramkę i uniósł rękę w górę to by mu fajne zdjęcie na okładkę pykneli ;)
0
@milosz00 skreslasz Martina bo przyszedł za ledwo 18mln czy jest inny powód tego że piszesz o nowym napastniku?
1
@FafitFCB jakim świecie?
2
@xBoMBoWiECx a gdzie bramka Moraty?
0
@thecreativepl dobrze bo stworzyl jedna sytuacje? Daj spokój.
@matelkoveb dla mnie on gra bardziej jak junior niż topowy piłkarz i nie chodzi o umiejętności a styl gry i decyzję na boisku
3
@LuisSalvano wybacz ale po słowach o Antku nie będę czytał Twoich komentarzy. Szkoda tracić czas
1
@Jakchcesz może nie jest tak dobry jak Leo jeśli chodzi o umiejętności ale biega tyle co dwóch Messich.
0
@Quavosk Trincao
0
@GeraltzKatalonii ja uprzedzony nigdy nie byłem do żadnego zawodnika. Każdemu trzeba dać prawdziwą szansę by pokazał czy Barca to nie za wysoki poziom.
17
@Dankhog bo jest po kontuzji i musi złapać rytm meczowy. Może być?
0
@sendesara no ale pewnie chodzi o sezon 19/20 i aktualny 20/21..
1
@Oskar00 United nie wygra dzisiaj z PSG ;)
1
@Fawrf chyba Polacy to żart, skoro na kogoś tak bezjajecznego głosuje co piąta osoba.
6
@PawkoFCB jak ktoś jest słabym trenerem to prędzej czy później to wyjdzie. Real pod wodzą ZZ miał szczerze mówiąc tylko 1 bardzo dobry sezon, w którym można powiedzieć że byli najlepsi.
0
@student97r czemu oni tak nie lubią tego LeBrona?
1
@Azi popieram w 100%. Neto jest drugim GK i to on będzie zastępował w bramce MAtSa, gdyby ten (odpukać) doznał kontuzji. Dlatego każde minuty dla drugiego GK są bardzo ważne.
Ja już się przyzwyczaiłem, że większość tutaj nie myśli logicznie i nie ma się co przejmować.
25
@masq a jak często spotykasz w swoim domu krokodyla czy węża, żeby się go bać?
1
A ja chętnie bym zobaczył coś takiego.
Neto - Mingueza, Araujo, Firpo - Trincao, Pjanic, Alenia, Puig, Dembele - Griez, Brajt.
0
Z okazji 11. rocznicy wygrania pierwszej złotej piłki przez Leo ogłaszam mały konkurs.
Do wygrania zielony herbik ;)
Wymieńcie wszystkich zdobywców ZP spoza Europy.
Kto jest w stanie zrobić to z pamięci?
0
Mam pytanie do osób uważających Luisa Suareza jako legendę Barcy. Czy uważacie, że Pedro albo Valdes też są legendami naszego klubu?
0
@Laza Suarez nie takie sytuacje marnował więc nie wiem o co chodzi.
0
@tbas @Rewolucja123 mój błąd. Nie wiem dlaczego pomyślałem o Antku ;)
1
@ObiektywnyKibic121 to czekam na te 45 męczy z których zniknął z boiska na 90min.