8

@Michalak to wskaż mi przynajmniej jednego zawodnika, który jest na poziomie pozwalającym na grę w Barcy, a którego klub bez problemu wypożyczy.

1

@JarekS wydaje mi się, że jeśli Suarez by nie odszedł to Barca musiałaby i tak pożegnać Antka lub Dembele żeby obniżyć wydatki na pensję. Moim zdaniem dobrze się stało, że to jednak Luis odszedł, bo umówmy się że jeśli Luis chciałby zostać na ten jeszcze jeden sezon i nie zależało mu na kasie to zgodziłby się na rolę zawodnika rotującego i obniżenie pensji o połowę, bo i tak Barca mu płaci.

0

@Gallu i mogło się też okazać że ta dwójka prezentowałaby się nie lepiej niż Cou i Antek.

0

@lucca87 nie mam pojęcia jakie ma koszty utrzymania stoku bo nie mam pojęcia na ten temat. Ty masz pojęcie o tym? To możesz się podzielić wiedzą.

0

@zmiter912576 140k zł a w marcu zeszłego już roku 20k :D

1

@Avser " ( Ostatnie 3 mecze Koemana: 3,5 strzału na połowę, 2,5 strzału, 5 strzałów)" skąd Ty masz te statystyki jak w przedostatnim meczu sam Leo miał chyba ok 10 strzałów oddanych w meczu. Do tego setka Dembele i dwie setki Pedriego.

0

@Rewolucja123 szczerze musiała mi umknąć ta informacja, bo jedyne co pamiętam to właśnie to, że znalazł kilku partnerów którzy wyłożą kasę i UNICEF wróci na koszulki. Czyli tak jakby wyjdziemy na 0.

3

@Rewolucja123 "jakiegoś (chyba sponsora) sponsora wielkiego zapowiedział." a to nie Font właśnie był tym, który powiedział że na przód koszulki wróci logo UNICEF?

0

@adukla no jeżeli to dla Ciebie nie są błędy to ja nie mam pytań. Bramkarz swoim zachowaniem uniemożliwił sobie wykonanie jakiejkolwiek interwencji. Jeżeli GK wychodzi do dośrodkowania i mija się z piłką zostawiając pustą bramkę to nie jest błąd? Może nie błąd, a nawet wielbłąd jak mawia klasyk.

0

Komentarz usunięty

0

@kryhaa jeżeli ktoś nie ma pieniędzy to znaczy że jest głupi, leniwy i/lub nieporadny życiowo. Z każdej sytuacji jest wyjście. Mój kuzyn zajmował się handlowaniem srebrem (wyroby ze srebra). Kilka/kilkanaście razy w roku musiał latać do Chin, USA itp na targi i tego typu eventy by biznes utrzymać i nagle w 2020r cały biznes musiał wstrzymać. Zamiast się użalać znalazł zatrudnienie jako kierowca TIRa i zarabia zamiast siedzieć i płakać jaki to kraj jest zły.

1

@tobiasson92 a tak możesz jaśniej o jakie zakazy Ci chodzi? I co widać na przykładzie innych krajów, bo szczerze to nie śledzę tego w żaden sposób. Wiem tylko, że w takich Niemczech bez skrupułów wprowadzili twardy lockdown na tydzień przed świętami, czyli w okresie gdzie sklepy, galerie itp zarabiają najwięcej. W Australii znowu nie mogłeś wyjechać poza stan w którym mieszkasz, a i poruszanie się po nim było bardzo ograniczone.

0

@Bykunn "No ta akurat na milion procent podpada pod te kryteria :D" dlaczego? Bo Ty tak powiedziałeś?

1

@tobiasson92 mimo restrykcji jest ciężko co? To sobie teraz odpowiedz na pytanie co by było jakby tych zakazów nie było.

0

@chosenone chłopie co Ty pierd... teraz? Przeczytaj co @Bykunn napisał i jakie pytanie zadał. To dalej jest teoria spiskowa bo dowodów nie ma, że to prawda, ale jest trochę "dziwnych zbiegów okoliczności", które podają w wątpliwość, że Amerykanie są czyści.

4

@tobiasson92 ciekawe czy dalej byś mówił, że te zakazy to głupota jakby ktoś z Twojej najbliższej rodziny zmarł, bo nie miał mu kto udzielić pomocy przez to, że szpitale są przepełnione ludźmi z Covid.

0

@Bykunn ta z WTC, że to Amerykanie sami spowodowali tą tragedie może być?

0

@kuczyniak znaczy główna wina moim zdaniem po stronie Clementa, który dał się ograć jak trampkarz. Natomiast MAtS w tej sytuacji nie pozostaje bez winy na pewno. To, że miał ciężar ciała na prawej nodze to żadne usprawiedliwienie. Więcej winnych bym nie szukał tutaj, bo w tej sytuacji poszła szybka kontra po stracie pod polem karnym Bilbao.

0

@Preteee ale nikt nie pytał o dobre interwencje tylko o błędy, a Ty napisałeś tak jakby Simon żadnych błędów nie popełnił.
To tak jak z Antkiem. Co z tego, że świetnie pracował w defensywie, wychodził na pozycje, robił miejsce innym, biegał za dwóch, pressował itp skoro nie wykorzystywał sytuacji i przez to traciliśmy punkty.

2

@kuczyniak wylew Lengleta i słaba postawa MAtSa w tej sytuacji dały bramke Bilbao.

0

@Preteee przy bramce Pedriego źle obliczył tor lotu piłki zostawiając przy tym pustą bramkę. Przy bramce na 2-1 wyszedł do przodu by skrócić kąt Pedriemu, ale ten okazał się cwańszy i wycofał do Leo, który miał praktycznie pustą bramkę.

0

@MesQueUnClub_87 prawie 22 lata ma także już nie taki małolat z niego ;)

8

@nonohehe zacznij oglądać mecze, bo problemem nie jest gra zespołu tylko skuteczność. Jeśli tylko ta się pojawi to jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Z Huescą sam Leo oddał ok 10 strzałów i nic nie wpadło, nie wspominając o "setkach" Pedriego czy Dembele.

1

@barcanawieki to się nazywa doświadczenie

0

@Marcel99 ja tam będę upierał się przy swoim i jednak Roberto chciałbym sprawdzić w parze z de Jongiem.
Co do ataku to Dembele na PS bo jednak lepiej strzela z lewej, Leo w środku i Alba na LS :)

0

@Comentateiro czyli odnosisz się do statystyki strzelonych goli a nie do całej gry zespołu. Dobrze wiedzieć

0

Araujo czy de Ligt i dlaczego?

Ja wolę Urugwajczyka. Wydaje się szybszy, silniejszy, lepiej wyprowadza piłkę i, mimo ostatniego błędu, pewniejszy od Holendra.

0

@PabloVEB to fajnie, że tylko 3 ataki przeprowadzili i udało się Araujo przy tym 10 razy im piłkę odebrać.

0

@stone80 "W akcji w której strzelał Pedri musiałby zrobić wszystko idealnie, łącznie z obliczeniem lotu piłki, odpowiednim wybiciem i skierowaniem piłki głową." No i niestety tutaj wszystko co wymieniłeś zrobił źle.
Sytuacja była idealna, ale zabrakło doświadczenia w takich sytuacjach, bo nawet można się przyczepić do tego, że nie wbiegał bardziej na "drugi słupek" tylko stał w strefie Brajta (łatwiej nabiegać na piłkę niż uciekać w drugą stronę).
Choć jeszcze tą sytuacje można wybaczyć to jednak tej pierwszej Pedriego już nie bardzo.

0

@Comentateiro absurdem jest obwinianie trenera o to, że zawodnicy nie wykorzystują prostych sytuacji. Rozumiem gdybyś winił trenera jeśli drużyna grałaby kupę i nie tworzyła sytuacji, ale sytuacji tworzymy najwięcej w lidze. No chyba, że chcesz by wysłać Messiego, Pedriego i Dembele na trybuny za to że pierwszy oddał z 10 strzałów wczoraj i nic nie strzelił, drugi zmarnował 2 setki a Ous nie wykorzystał sytuacji sam na sam.
Z taką samą grą, powtarzam: TAKĄ SAMĄ GRĄ jak wczoraj tylko z lepszą skutecznością byś pisał dalej, że Koeman stąpa po kruchym lodzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?