Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO a ja napisałem to pierwszy raz i widać rezultat ;)
1
@Tomo1989 a nawet za 3-4 miesiące ;)
0
@Rewolucja123 a ilu zawodników było przed Destem? Nie ma to jak grać wszystko na siłę do przodu
0
@BarcaInfo a może Cou nie ma i Leo ma więcej miejsca? A tak poważnie to nic dziwnego jak w końcu jest sam na "10" a nie we trzech na jednej pozycji.
0
@Firestone nie wg gościa od analiz na La Rambli
1
@Tomo1989 nikt nie strzelił 91 bramek w sezonie, przynajmniej nie w TOP5 ligach. Co innego w roku kalendarzowym
0
@Rewolucja123 nie ma Busiego więc nie ma kto spowalniać akcji.
1
Jest lament o skład także zapowiada się dobry mecz. Vamos
2
@Rewolucja123 na początku fajnie czytało się Twoje analizy ale jest coraz gorzej. Teraz z tym Busim to już pojechałeś po bandzie. Sergio nie nadąża już za nikim!! Do tego przytrafiają mu się juniorskie błędy. Do przodu też dość słabo
2
Wisła Kraków w meczu z Lechem Poznań przebiegła prawie 118 km. Może nowy trener rzeczywiście zrobi z nich maszynę do pressingu.
0
Mamy swojego Ramosa :D
0
@BorzyKrzys kultowa gra. Co do sylwetki to z tego co pamiętam trzeba było ułożyć się by głowa była mniej więcej na wysokości górnej narty.
0
@PuszkinFan Suarez, Rakitic, MaTS czy Bravo to chyba jednak nie aż tak wielkie niewypały
4
@Naturopata przecież Antek w tym sezonie prezentuje się o wiele lepiej od Cou.
0
@Kapitan_SW czyli wychodzi na to że Valverde miał lepszy materiał do wygrywania niż Pep jak został trenerem Barcy :)
0
@Kapitan_SW no to tak samo nie ma co wychwalać Pepa, bo najpierw dostał najlepsze pokolenie w historii piłki, później przejął mocarny Bayern a teraz City z petrodolarami
0
@Zip a czy Puig i Trincao to ta sama pozycja? Puig jest dobry w ataku a w obronie przeciętny. W takim meczu nie zagra
0
@socha nasi też są kontuzjowani i co z tego?
0
@Azi Miało być Martinem*. LS schodzący na N. Idealna rola dla Ansu.
0
Koeman tak grając tym Martinez na LS szykuje miejsce dla Dembele lub później Ansu.
1
@Comentateiro czyli miałby grać jako napastnik tak? Na innych pozycjach wymaga się pracy w obronie. Oglądanie mecz i się zastanów nad tym co napisałem
1
@RaVvi @Comentateiro nie wiem czyja to wina, ale na jakiej pozycji umieścili byście zawodnika który biega tyle co Leo? Na bramce? Leo to nie zawodnik który wychodzi na pozycję tylko ten który się cofa. Taki Antek pokazuje się bardzo często z przodu i prosi o prostopadłą piłkę. Leo tego nie robi, nie tworzy też miejsca innym by rozgrywali tylko sam chce to robic
0
@Keson Leo to świetny piłkarz, nawet teraz gdy jego forma nie jest dobra. Zgodzę się że nie jest w stanie sam ciągnąć tego wózka i potrzebuje zawodników którzy go odciąża. To jedna z przyczyn dlaczego tak zawsze bronie Dembele. On potrafi wziąć ciężar gry na siebie, skupić uwagę kilku obrońców i Leo jest wtedy łatwiej. Natomiast nam w moim odczucie brakuje zawodników do środka pola, którzy będę umieli rozegrać piłkę do przodu, a nie tylko wybierać najbezpieczniejsze warianty które nie przynoszą korzyści zespołowi.
0
@Coutinho007 nie ma sensu się dalej sprzeczać. Czas zweryfikuje czy to taki świetny grajek za którego uważa go większość. Dla mnie Puig na ten moment to nie jest zawodnik na miarę Barcy.
0
@Keson powiem tyle że ze wszystkim się zgodzę tylko jednak nie z tym Leo. Wolałbym Ansu, Antek, Dembele i przed nimi Haland.
0
@Coutinho007 przepraszam jeśli Cię uraziłem ale jednak dla mnie osoby tak wyrażające się o swoim kraju są niedojrzałe. Wiekowo lub emocjonalnie.
Co do Puiga to wyraziłem swoje subiektywne zdanie i tyle. Nie musisz się z nim zgadzać.
0
@Keson też mam taką nadzieję. A co sądzisz o Antku? Pytam bo w końcu można z kimś tu normalnie wymienić się uwagami :)
0
@Keson oj ja tam nie wiem czy się nauczyliśmy że potrzeba ŚN bo coś czuję że jak wróci Ous a później Ansu to Martin nie pogra już tyle co teraz.
0
@sokot możliwe że tak natomiast nie pamiętam za wielu jego meczów. Słynne ruletki i główka w Materaca w finale MŚ. Natomiast Don Andresa i Xaviego mialem przyjemność oglądać wielokrotnie a takich występów się nie zapomina.
0
@Keson no tak. Ja już przed meczem z Cadiz pisałem tutaj że wychodząc trzema ŚPO cofamy się do punktu wyjścia czyli sezonu bez sukcesów. Liczyłem też że jednak uda się sprzedać Leo, bo moim zdaniem nie mamy zawodników którzy pograliby z nim. Może Dembele który moim zdaniem dość dobrze wyglądał współpracując z Leo. Liczę że druga część sezonu będzie dużo lepsza o ile tylko wspomniany Dembele i Ansu będą zdrowi biegać po skrzydłach w pierwszym składzie.