Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiąże duże nadzieję z Araujo i mam nadzieję, że podczas nieobecności Pique, Urugwajczyk pokaże, że powinien być pierwszym wyborem trenera na ŚO.
Co do Leo to szczerze miałem nadzieję, że odejdzie w lecie, bo jak dla mnie nie dawał drużynie już tyle, by mógł grać tak jak teraz, czyli większość piłek do niego, brak gry w defensywie, średni udział w pressingu. Chciałem tylko, by nie odchodził za darmo, bo kasy brak. Natomiast jeśli został to powinien być często rotowany i jednak bardziej widziałbym go gdy wchodzi w drugiej połowie na takie mecze jak z Atleti, gdzie trzeba 11 gości, którzy walczą.
Z Griezmannem mam mieszane uczucia. Jeśli Leo odejdzie a klub sprowadzi prawdziwą dziewiątkę (tutaj widziałbym Isaka z RSSS, którego chciałem w Barcy już kilka sezonów temu) to możemy zobaczyć najlepszą wersję Francuza. Jeśli natomiast w grę wchodzi wymiana to raczej tylko Felix lub ewentualnie Llorente + dopłata, ale wątpie by Atleti chcieli stracić któregokolwiek z nich, choć będą musieli zwolnić miejsce dla Antka jeśli rzeczywiście go chcą.
I na koniec dodam, że bardzo brakuje w Barcy ŚP, który nie boi się posłać długiej piłki za obrońców. Mamy szybkich skrzydłowych, którzy niestety takich piłek nie dostają, Antek też często wychodzi na dobrą pozycję i piłki nie dostaje. De Jong zawodzi w grze do przodu. Liczyłem, że Pjanić będzie zawodnikiem, który będzie słał takie piłki ale na ten moment też tego nie widać.
0
@DonMatteo901 jak dla mnie o wiele lepszy trener od Pepa. Potrafi wiele wycisnąć z drużyny która prowadzi
0
Ktoś mi powie o co chodzi z tymi czerwonymi kreskami na policzkach graczy Serie A?
2
@Janiama szpital na Narodowy mpowstał tylko po to by Ci z góry mogli wyciągnąć kolejny hajs dla siebie. Tam jest więcej personelu niż chorych. Za to w innych szpitalach brakuje personelu, sprzętu, wszystkiego przez co ludzie umierają. Ten rząd to jedna wielka kpina
1
@Rewolucja123 Martin wczoraj miał piłkę na remis, wystarczyło podać do niepilnowanego Dembele, wolał jednak sam strzelic. Niestety ale takimi zagraniami uznania nie zyska.
Co do Leo to jednak wczoraj słabo zagrał a i tak 2 świetne wrzutki posłał, szkoda podania od Alby bo Leo w formie huknął by pod poprzeczke i pewnie by trafił.
0
@Coutinho007 czyli lepiej przegrać walkowerem i wystawić się na pośmiewisko bo się przepisów nie zna.
Może w jakimś innym sporcie zacznij się udzielać bo nawet podstaw piłki nożnej nie znasz. Słabo
0
@cat_r37 tak, dzisiaj środek Barcy wyglądał bardzo dobrze.
Co do Pique to on już powinien szykować się na ławkę a w jego miejsce powinien grać Araujo który ma duży potencjał i może być nawet lepszy od Pikeja.
0
@ViscaBarca123 to tylko świadczy o tym że na stronie powinien być jakiś test zanim dopuści się do głosu ludzi bez pojęcia.
0
@Tasde równie dobrze można przypomnieć jak MAtS puścił 8 bramek.
0
@rado_Barca gdyby każdy zawodnik grał perfekcyjnie to po co wgl bramkarz?
2
@Katalonbar Hahaha Dembele najlepszy w Barcy dzisiaj
0
@Kacstiff jedynym? MAtS niestety regularnie zalicza kilka wtopa w sezonie
2
@draxidox idź byle gdzie kibicu sukcesu.
1
@Cwaniak4 nie bądź smieszny
4
Nie brońcie ter Stegena bo zawalił po całości.
1
@ObiektywnyKibic121 ja wiem że grają lepiej a jak przyjdzie skuteczność to możemy wygrać z każdym czego o Realu powiedzieć nie można bo tak jak mówisz oni nie mają praktycznie nic.
@Bzyczekk czyli jednak banda Bartka coś tam pozytywnego zrobiła :)
0
@Bzyczekk Real jest na tym samym etapie co my, budują drużynę od nowa bo większość jest tam wypalona albo poniżej poziomu.
1
@DonMatteo901 niby piłka podskoczyła w najgorszym momencie ale jednak miał sporo czasu i mógł to przyjąć.
0
@MESSIah16 pewnie nie pije i delirka go dopadła
0
@Yosemite jeśli Guardiola to jeden z najlepszych trenerów w historii to chyba ta lista że 100 osób ma :)
4
@xBoMBoWiECx wjechał między dwóch jakby z juniorami grali
0
@czar007 na ŚO mamy Araujo który ma potencjał na jednego z najlepszych obrońców na świecie. Na LO liczę na Balde który także świetnie się zapowiada.
1
@PatrychoO i ten komentarz
"U netflixa to siedzieli by mudżiny geje, 3 lezbijki i nauczyciel hindus homo niewiadomo"
9
Za nami 10 meczów Barcelony w tym sezonie. Mimo, że jest jeszcze trochę zastrzeżeń to jednak było kilka meczów, które napawają optymizmem, szczególnie jeśli chodzi o następne sezony. Sprawdziłem sobie strzelców Barcy w tym sezonie oraz jaki udział mieli gracze U23 (do rocznika 97) w zdobytych bramkach.
Poniżej kilka danych:
Bramki zdobytę przez Barce - 24
Bramki graczy U23 - 10
Bramki samobójcze - 2
Bramki z rzutów karnych - 5
Strzelcy U23:
Fati - 5 goli
Dembele - 3 gole
Pedri - 2 gole
Procentowy udział goli zdobytych przez U23 we wszystkich bramkach: 41,67%
Procentowy udział goli zdobytych przez U23 w bramkach graczy Barcy z gry (bez rzutów karnych i own goal): 58,82%
Powiem szczerze, że jednak nie martwię się przyszłość i o to kto będzie zdobywał bramki, bo jak widać młodzi gracze już teraz biorą na siebie odpowiedzialność za ten element gry. Jeszcze rok czy dwa lata temu pewnie większość z nas obawiała się o to co to będzie jak Leo i Luis odejdą, zawodnicy którzy byli odpowiedzialni za zdecydowaną większość zdobywanych przez Barcelonę goli. Może po odejściu Leo nie będziemy mieli na boisku jednego zdecydowanego lidera, który będzie rządził i dzielił, natomiast odpowiedzialność spadnie w mniejszym stopniu na kilku młodych graczy.
0
@ventriloquist1 ja rozumiem wszystko tylko że ta presją ciąży na nim od 15lat więc jeśli by się tym przejmował to na pewno nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz.
@Greenalley to dlaczego nic nie mówił przez 15 lat tylko akurat teraz?
0
@lukas10 a ja podejrzewam że Leo ma na to wywalone. Przynajmniej ja tak bym zrobił bo to w niczym nie pomaga
0
Plus jest taki że przynajmniej 250zl do przodu.
Dobranoc
0
@kaamil1910 no to nie wiesz że tu się tylko bramki liczą i na ich podstawie się określa jak gra drużyna :)
3
@TheGoldenEleven Griezmann
1
@mr_robot bo gdyby tak Barca czy Real się nie wyrobiły w limicie to znaleźli by się tacy co by chcieli sankcji dla nich więc lepiej powiedzieć od razu niż później się tłumaczyć