Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan ale nie dostał tylu herbików więc mu odpuść :)
1
@Rafcio10911 podejrzewam, że nikt nie miałby zastrzeżeń gdyby nie to że Ramos rzucił się w przeciwnym kierunku. Oczywiście pomijając fakt, że jeśli to co piszą dzisiaj gazety to prawda i Ramos wcześniej faulował, a sędzia nie chciał tego widzieć.
0
@Dzemix111 jeżeli ktoś zatrzymuje mój samochód bez przyczyny, co więcej, uderza w niego i go niszczy, to działam w samoobronie. Po ch*j stoją na ulicach i pozbawiają przejazdu ludzi którzy chcą wrócić do domu?
18
Widzę że jest tu wiele osób które broni prostestujacych którzy niszczą czyjeś samochody, ludzi bezstronnych, niewinnych. Sprawa jest prosta. Weźcie swój samochód albo rodziców czy kogoś z rodziny, podpalcie na drodze i nikt nie przejedzie.
0
@Dzemix111 czyli mówisz że mogę sobie wyjść na ulicę i dewastować samochody przypadkowych ludzi tak?
0
@Dzemix111 a może ten ktoś ma małe dziecko, które nagle się rozchorowało i musiał szybko jechać z nim do lekarza? Taki przykład tylko
0
@Pablit Dembele bije na głowę Trincao, tylko Koeman chce na siłę udowodnić że Francuz jest niepotrzebny. Chcę go na siłę wypchnąć z klubu by sprowadzić Depaya. Mecz z Realem to dobry przykład, Dembele jako jedyny próbował coś zrobić a Trincao co? 5 strat w kilka minut i 0 pożytku. Tylko ktoś kto ma znikome pojęcie o tym sporcie może mówić że Portugalczyk jest lepszy od Francuza
1
@4Fabregas4 nie można skreślać trenera po jednym meczu, ale dla mnie jest on głównym winowajcą tej porażki. Wyszło też, że zamiast przyznać się do błędu, że nie trafił ze składem i taktyką to woli zwalać winę na sędziów i VAR. Oczywiście trzeba poczekać przynajmniej do końca rundy, ale ten mecz zasiał we mnie ziarno niepewności czy aby na pewno Koeman ma pomysł na ten zespół.
3
@ViscaBarca123 nie wiem czy wiesz ale Barcelona w czasie potrójnej zmiany PRZEGRYWAŁA mecz i pisząc że "lepiej zanotować jedno podanie, niż narazić drużynę na stratę bramki" wychodzisz na ignoranta. Dembele jako jedyny z tej trójki próbował coś zrobić ale niestety nie wyszło. Natomiast Griez mógł na dobrą sprawę nie wchodzić na boisko bo zrobilby dokładnie tyle samo czyli nic nie zepsuł. Już nie mówiąc o Trincao który zanotował 5 strat i miał 2/6 udanych podań. No ale jeśli ktoś woli grę na alibi to nie ma o czym mówić
23
@ViscaBarca123 czyli wg oceniających lepiej stać i nic nie zrobić niż próbować zrobić cokolwiek. Ciekawe..
2
Jak wg Was poradził sobie Ansu na pozycji nr 9? Jak dla mnie zaliczył bardzo dobry mecz i chciałbym częściej go widywać na tej pozycji. Świetnie urwał się Ramosowi przy bramce który wolnym obrońcą nie jest, a doświadczenie ma też ogromne. Dużo biegał i naciskał rywali jednak ze stojącym Leo ciężko założyć skuteczny pressing na rywalu.
1
@ini_barca ale czy wg Ciebie Casemiro WYBIŁ piłkę? Piłkę dotknął ale gdyby nie powalił Messiego to ten miałby spore szanse na odzyskanie jej
2
@Qba2113 Pique nie może zagrać z Juve.
7
@ini_barca no ale co z tego że trafił w piłkę. Gdyby złamał nogę Leo to też nie byłoby faulu?
1
@joloskyy no nie do końca. Piłka cały czas była w grze a Leo nie mial możliwości jej odzyskania.
1
@Euphoria czyli jak pierwsze trafie w piłkę a później kogoś połamie to nie będzie faulu?
4
"Ousmane dodatkowo zbyt lekkim podaniem we własnym polu karnym zapoczątkował akcję bramkową rywali."
Pan redaktor @blazeq chyba nie zbyt uważnie mecz oglądał
0
@Ansufati123 czyli jak urodziłeś się w lipcu 2000r a ktoś w listopadzie 2002r to jesteś o 3 lata starszy? Ahahaha dramat
0
@Coutinho007 pisałem o tym w trakcie pierwszej połowy, bo widziałem już na początku meczu ze przekombinowal z taktyka. Nie wychodzi się na Real nowym ustawieniem bo kończy się to tak jak dzisiaj
0
@chosenone ale na pewno nie jest jego obowiązkiem udzielenie wywiadu po meczu. Leo pewnie nie jeden mecz nam wygra ale to i tak nie zmieni mojego zdania że lepiej by było jakby jednak odszedł z Barcy przed sezonem.
1
@FC1899Barca większość kibiców wie, że po porażce w takim meczu do Leo bez kija nie podchodź więc nie ma co się dziwić
2
@sokot to może trzeba go wystawiać bardziej w centralnej części boiska a nie na skrzydle
4
@czesctuam czyli jak pierwsze wejdę w piłkę to później się nie będzie liczyć że połamałem przeciwnika?
1
Dobrze że zdarzył z tymi zmianami
0
Dobre te zmiany Koemana..
0
Strzeli w środek
0
Czyli karny będzie
2
Co wam powiem to wam powiem ale wam powiem. Barca kilka lat temu wzięła nie tego Valverde co trzeba
1
Pytanie do fanów PL.
City się skończyło czy wolno się rozkręcają? 8pkt w 5 meczach to dość słaby wynik.
0
@inViNcibl3 nawet Leo nie dyskutował a Wy dalej swoje. Karnego nie było, bardzo dobra decyzja