Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@don'T.R.I.P.e gdybyś uważnie oglądał mecz to Griezmannowi piłka nie uciekła tylko było widać że nie miał jak strzelić bo cała bramka była zasłonięta przez zawodników Juve. Przez to chciał przyjąć i szukał podania.
1
@Savage92 no tak, oddał groźny strzał a następnie wbiegł jak po swoje w pole karne Juve odzyskując piłkę i podając do Grieza ktory trafił w słupek. Masz rację, mogło być 1-0 dla Barcy ;)
2
@Bisz dlaczego dyskutował byś że Griezmann nie na plus? Uzasadnij
1
@ArtTiguana99 analitykiem nie jestem ale 1 kontakt widziałem na pewno ;)
1
@olikwierk10 przy Lenglecie też dobrze wyglądał ;)
0
@LajtNyga może to Barcelona zagrała tak dobrze pod każdym względem a nie Juve tak słabo
5
Z tej powtórki widać że Antek i tak by tego nie strzelił bo nie miał gdzie piłki wcisnąć także już basta
0
@NaFazieHitman weź wyjdź i nie wracaj
1
Nie dość że spalony to później ręką była więc co on sprawdza..
0
@Yosemite a gdzie nowy Xavi?
4
@Hawajczyk Fati ma dopiero 18 lat i 4 dni temu grał w ciężkim meczu z Realem. Chłopak też musi kiedyś odpocząć, a i innych trzeba sprawdzić
1
@Rewolucja123 zgadzam się, obaj zawodzą ale jednak z Holendra coś jeszcze może być, a nikogo innego na ten moment nie mamy.
3
Tak sobie teraz pomyślałem że skoro Busi już nie nadąża za przeciwnikami a i nie czyta gry jak kiedyś, Pjanic to w dalszym ciągu gracz nie gotowy do gry, to może by tak dać Roberto do pary z de Jongiem. W defensywie nawet ogarnia, pozycja w środku pola nie jest mu obca, szybkość też ma nie najgorsza i podać do Messiego też potrafi.
Co myślicie?
0
@Rewolucja123 ale nie mówię o de Jongu tylko o Leo więc nie wiem po co to wtrącenie? Jedyne co utkwiło mi w pamięci to pressing Ansu który nic nie dawał bo Leo nie pressowal i końcówka meczu gdzie Leo stał i czekał aż Real stracił piłkę i ta trafi do niego.
0
@Janiama może mówić co chcecie, ale jeśli Leo nie będzie biegał to możemy zapomnieć o skutecznym pressingu. Z Realem nie byliśmy w stanie odebrać im piłki, bo Leo stał, nie naciskał na rywali więc zawsze mieli możliwości zagrania piłki do partnera bez krycia. Dochodzi do tego slow motion Busi i robią się takie dziury, że każda lepsza drużyna wykorzysta to bez problemu. Także jeśli nie będziemy pressować całą drużyną bez wyjątków to daleko nie zajedziemy.
1
@Azi i herbiki nr 640
1
@DonAndres*8 po czym wszedł Dembele i pokazał mu jak powinien zagrać.
5
Czyli co? Real teraz dostaje 2 razy w cymbał od Interu a Szachtar wygrywa oba mecze z Borussia (lub Borussia wygrywa oba z Szachtarem) i time to say goodbay biali ;)
0
@JohnConstantine1899 no to prawda. Gdyby to Barca była na miejscu Realu to nawet bym tutaj nie wchodził, bo nie chciałbym czytać o tym że się będziemy bić co najwyżej o Ligę Europy :)
0
@JohnConstantine1899 a to Real nie ma 4 strzelonych i 5 straconych?
0
@ObiektywnyKibic121 dlatego ja nadal podtrzymuje że główną winę za porażkę ponosi Koeman, który przekombinowal z ustawieniem i składem na ten mecz.
0
@Lupercal większych bzdur nie przyczytam długo. Po pierwsze jeśli Ramos pierwszy faulował to akcja jest przerwana i nie patrzymy na faul Lengleta. A po drugie to zobacz jak upada Ramos i skoro daje nura w drugą stronę tzn że pociągnięcie za koszulkę nie spowodowało upadku.
Ale nie ma co, uśmiałem się nieźle czytając to co napisałeś ;)
Edit: czyli jednak Ramos ciągnął w drugą stronę a nie skakał do piłki? xD
0
@Pilka_jest_okragla w sumie nie jest tak źle. De Jong stracił do Valverde więcej :)
a tak poważnie to albo sprowadzimy szybkiego ŚPD, któremu się takie rzeczy nie będą przytrafiały. Albo wprowadzimy Araujo za Pique, bo Urugwajczyk byłby przed Fede w tej sytuacji.
1
@APRA nie będę Ci tłumaczył podstaw ekonomii, bo i tak nie zrozumiesz.
0
@exerous a czy to czasem nie de Jong odpuścił Valverde przy tej bramce?
@Rewolucja123 dobrze kojarzę?
8
Zanim zacznie się lament, że "tylko" milion zysku jest to przypomnę, że dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo powinno mieć jak najmniejszy zysk, by nie tracić pieniędzy na podatek dochodowy.
0
@Pablit w tym meczu weszli w tym samym momencie i Dembele zaliczył 3 straty. 5 strat w 13min to wyczyn jakiego nawet Dembele nie jest w stanie wykręcić :)
1
@adaskooow fajnie. W międzyczasie pewnie polecił innych 30 młodych zawodników, którzy aktualnie nie istnieją w poważnej piłce, ale o nich się nie wspomina.
Edit: Ostatnio @ViscaBarca123 wypisał listę ok 25 młodych zawodników, jak ze 2-3 odpali to będzie na poziomie Braidy jako łowca talentów :D
1
@Odcinkowy daj spokój. Tutaj mało kto uczy się na błędach z przeszłości.
0
@adamm13 lepiej niech nie sprowadzają młodych, przynajmniej będziecie mogli znowu ponarzekać że nie odmładzamy kadry :)