2

@tomFCB to w jakiej lidze może błyszczeć Trincao? Polskiej?

0

@Tomek54321 on nie ma kolegów więc nie wpadł na to

2

@slayer a ja miałem wrażenie że gol na farcie. Gdyby strzelił tak jak chciał (bo wątpię że chciał strzelić ochraniaczem) to by mogło być gorzej

1

@kuz jednak nie ;)

5

@masq "Niby swoje zrobił w tym meczu, ale umówmy się to był mistrz Węgier i tu nawet jakby grał na ŚO to byśmy to wygrali" - i te pochwały dla Pedriego i de Jonga co zagrał na miarę swojego talentu. Pewnie na bramce też by błyszczeli xD

2

@FranzMaurer wygląda tak jakby zespół nie był zjednoczony. Nie wygląda to jak kiedyś, Amigosi się kończą, Leo na boisku nie idzie tak jak on by tego chciał więc i zadowolony nie jest

0

@Cobra303 mnie po prostu nie przekonuje. Zobaczymy który będzie lepszy :)

0

@Qru i co by to dało jakby strzelił? I tak 4-0 dostaliśmy a wtedy i 5 byśmy dostali jakby tylko Live musialo..

0

@DonMatteo901 to drugie

8

Dlatego wolę Dembele od Trincao

0

Mam nadzieję że Araujo od meczu z Juve będzie już na stale grał zamiast Pique w podstawie.

0

@masq mówisz i masz ;)

0

@pax no lepiej ale tez Dest nie ma miejsca dla siebie. Na lewą nogę unika zagrań

0

@kiper09 a czy ja coś pisałem o Griezmannie?

0

@VirtuoZ może przesadziłem za bardzo słabo ale jednak w moim odczuciu miał sporo prostych strat. Często też nie najlepiej poruszał się bez piłki. Końcówka dużo lepsza i kilka zwodów ale jednak przeciętnie moim zdaniem

0

@VirtuoZ Trincao dzisiaj bardzo słabo. 2 proste zwody i tyle

0

@PieN a on nie ma kwarantanny?

0

@Statistics ale czy nie straciła żadnej bramki? Nawet Wieczysta Kraków wygrywa po 11-1 a nie do 0 ;)

0

@BarcaSupporter dlatego myślę o Cou zamiast Pedriego i może zamiast Brajta właśnie Griez lub Dembele z Trincao na skrzydłach i Fati na 9.

13

#ciekawostka
Fe to jedyna drużyną na świecie która zdobyła 100% możliwych do zdobycia punktów i nie straciła żadnej bramki.

0

@patataj w takim wypadku powinien raczej pomagać SPO

0

@prodigy Dembele rozkręcał się z minuty na minutę, nie grał prawie rok więc jak miał się zaprezentować. Trincao jeszcze nic ciekawego nie pokazał więc wolałbym by sprawdzali w takich meczach Komara.

0

@BarcaSupporter ale my musimy ten mecz wygrać a nie bać się o wynik do końca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danny Gaucho to miło że Sora część historii tej reprezentacji stanowią Polacy

0

@Coutinho007 jeśli serio nie widzisz różnic w sposobie gry Trincao i Pereza to nie warto tracić czasu na dyskusję

0

@TylkoBarca7273 te wszystkie drużyny to U19 tak?

2

@FC1899Barca czy ja wiem czy tak spokojnie. Zależy czy Lewy będzie chciał grać jak najdłużej czy skończy karierę w miarę wcześnie i zajmie się biznesami. No i Zlatan w dalszym ciągu strzela bramki.

0

@equwesta mamy jakiegoś lewonożnego Urugwajczyka w składzie?

4

Chciałbym zobaczyć w końcu przód złożony z Leo, Ansu, Cou i Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?