Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomFCB to w jakiej lidze może błyszczeć Trincao? Polskiej?
0
@Tomek54321 on nie ma kolegów więc nie wpadł na to
2
@slayer a ja miałem wrażenie że gol na farcie. Gdyby strzelił tak jak chciał (bo wątpię że chciał strzelić ochraniaczem) to by mogło być gorzej
1
@kuz jednak nie ;)
5
@masq "Niby swoje zrobił w tym meczu, ale umówmy się to był mistrz Węgier i tu nawet jakby grał na ŚO to byśmy to wygrali" - i te pochwały dla Pedriego i de Jonga co zagrał na miarę swojego talentu. Pewnie na bramce też by błyszczeli xD
2
@FranzMaurer wygląda tak jakby zespół nie był zjednoczony. Nie wygląda to jak kiedyś, Amigosi się kończą, Leo na boisku nie idzie tak jak on by tego chciał więc i zadowolony nie jest
0
@Cobra303 mnie po prostu nie przekonuje. Zobaczymy który będzie lepszy :)
0
@Qru i co by to dało jakby strzelił? I tak 4-0 dostaliśmy a wtedy i 5 byśmy dostali jakby tylko Live musialo..
0
@DonMatteo901 to drugie
8
Dlatego wolę Dembele od Trincao
0
Mam nadzieję że Araujo od meczu z Juve będzie już na stale grał zamiast Pique w podstawie.
0
@masq mówisz i masz ;)
0
@pax no lepiej ale tez Dest nie ma miejsca dla siebie. Na lewą nogę unika zagrań
0
@kiper09 a czy ja coś pisałem o Griezmannie?
0
@VirtuoZ może przesadziłem za bardzo słabo ale jednak w moim odczuciu miał sporo prostych strat. Często też nie najlepiej poruszał się bez piłki. Końcówka dużo lepsza i kilka zwodów ale jednak przeciętnie moim zdaniem
0
@VirtuoZ Trincao dzisiaj bardzo słabo. 2 proste zwody i tyle
0
@PieN a on nie ma kwarantanny?
0
@Statistics ale czy nie straciła żadnej bramki? Nawet Wieczysta Kraków wygrywa po 11-1 a nie do 0 ;)
0
@BarcaSupporter dlatego myślę o Cou zamiast Pedriego i może zamiast Brajta właśnie Griez lub Dembele z Trincao na skrzydłach i Fati na 9.
13
#ciekawostka
Fe to jedyna drużyną na świecie która zdobyła 100% możliwych do zdobycia punktów i nie straciła żadnej bramki.
0
@patataj w takim wypadku powinien raczej pomagać SPO
0
@prodigy Dembele rozkręcał się z minuty na minutę, nie grał prawie rok więc jak miał się zaprezentować. Trincao jeszcze nic ciekawego nie pokazał więc wolałbym by sprawdzali w takich meczach Komara.
0
@BarcaSupporter ale my musimy ten mecz wygrać a nie bać się o wynik do końca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Danny Gaucho to miło że Sora część historii tej reprezentacji stanowią Polacy
0
@Coutinho007 jeśli serio nie widzisz różnic w sposobie gry Trincao i Pereza to nie warto tracić czasu na dyskusję
0
@TylkoBarca7273 te wszystkie drużyny to U19 tak?
2
@FC1899Barca czy ja wiem czy tak spokojnie. Zależy czy Lewy będzie chciał grać jak najdłużej czy skończy karierę w miarę wcześnie i zajmie się biznesami. No i Zlatan w dalszym ciągu strzela bramki.
0
@equwesta mamy jakiegoś lewonożnego Urugwajczyka w składzie?
4
Chciałbym zobaczyć w końcu przód złożony z Leo, Ansu, Cou i Dembele