1

@thcmenel420 dla mnie Koeman spieprzył ten mecz po całości. Dembele po takiej przerwie powinien był wcześniej pograć po 20-30min w przynajmniej dwóch meczach by poczuć się pewniej. Pedri to też nie jest zawodnik gotowy do gry od początku, nie z przeciwnikiem grającym antyfutbol. Do tego na drugiej stronie Griez który skrzydłowym nie jest, jeśli już chciał tego Dembele w pierwszym to na drugiej stronie powinien być drugi skrzydłowy by to on napędzał większość akcji.

0

@Dertinho ale czemu porownujesz go do naszych obrońców skoro on grał na skrzydle?

0

@Coutinho007 to chyba brawa dla sędziego. Jeśli gwiżdże takiego karnego to na Fatim były dwa karne. Już nie mówiąc że ten Afroamerykanin powinien już być dawno w szatni gdy oglądał pierwsza żółtą kartkę.

0

@greedo Dembele na PS i Fati na LS. Jak na razie w tym sezonie to gramy tylko z jednym skrzydlowym więc przeciwnicy mają o wiele łatwiej w obronie.

0

@masq zawodnikom brak jaj i tyle. Trenerzy z resztą też mają swoje za uszami. Co dzisiaj zrobił Koeman, wystawił Dembele co przez rok nie grał i 17latka żeby rozbić mur złożony z 10 zawodników.

0

Proszę bez spiny.
Wiekszosc zachwyca się Pedrim w tym meczu a co on takiego pokazał dzisiaj tak szczerze?

0

@Jackazz jest Firpo na ławce

0

@draxidox myślałem że Pedriego który nie wie co się dzieje

0

@tristan87 nie kłam xD

0

@barcelonaLM chyba Fe ;)

0

@busquets5 zaraz zaraz. O PL mówi się że to najlepsza liga na świecie bo każdy może wygrać z każdym. A jak nagle takie Cadiz wygrywa z mocarnym Realem to znaczy że hiszpańska liga spada na dno?

8

Heh widzę że każdy pragnie wydoić z Barcy cokolwiek z jakiegokolwiek powodu. Nie łykacie proszę wszystkiego

0

@Matej kolego bez agresji. Pamiętam tylko że na ten mecz nie puścili Puiga i Araujo choć mogę się mylić. O tych zawodnikach z artykułu nie słyszałem

0

Bardzo fajny skład. Będzie można zobaczyć współpracę Desta z Dembele na jednej stronie. Jeśli się sprawdzi to Roberto z Griezem na ławkę, jeśli nie to dalej trzeba kombinować.

0

@Matej a kto ich nie puścił na playoffy?

4

@SelloutCrowd a czym ten Neymar zasłynął w ostatnich latach oprócz tego że się turla po ziemi?

0

@OTX z drugiej strony w Barcy układali drużynę pod Messiego przez ostatnie sezony i LM nie zdobyli. Francja za to została w tym czasie Mistrzem Świata

0

@ludifcb to bardzo słabe prezenty dostajesz

0

@Azi to liczby z całego świata, nie Polski. I dowodzi tego że jeśli ludzie przestaną jeździć a Covid dalej będzie to wyjdziemy na 0.

0

@Klaudix dostajesz L4

0

Statystycznie liczba zgonów na Covid jest bardzo zbliżona do liczby osób które zmarły w wyniku wypadku drogowego.
Także nie zdziwmy się jak wprowadza jakieś ograniczenia co do jazdy samochodem.

0

@Encore oglądając ostatni mecz Hiszpanii to powiem szczerze że jednak Adama bardzo fajnie mija rywali. Myślałem że to gość co wypuści piłkę i dzida na pełnym gazie, a tu jednak piłkę prowadził krótko i to na dobrej szybkości.

0

@Coutinho007 za to z Fe zapakuje bramkę

1

@tristan87 "tego Pana nie musimy przedstawiać... Janiama" ale by były jaja

0

@korn234 w sumie głównie dzięki niemu BiH wychodziła wzorowo spod pressingu Polaków.

0

@Kwasiak98 pewnie za to że został MVP w Rosji i wiele osób mówiło że to najlepszy piłkarz jaki grał w rosyjskiej lidze a jednak przewinęło się tam kilku dobrych zawodników jak Eto'o czy Hulk.

0

@adi7adi8 albo miał fart jak Nawałka na Euro że wszyscy w formie byli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@korzeń1 akurat nie było sensu by szybciej wracał bo mieli przewagę. Zabezpieczał środek.

0

@katalonia15 tylko dlatego że jest takim dzikiem zaszedł tak daleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?